Нові провокації проти Євромайдану

Інформацію про них я отримав від Євегена Захарова  - керівника Харківської правозахисної групи:

«Ось інформація, яка не потрапила нікуди - від жінки, яка сама це бачила, бо їхала в нічному поїзді Київ-Харків 3 грудня. Поїзд замість 6.46 приїхав об 11-й. Його не випускалв з Києва натовп тітушок, яким ніхто не заважав, знов-таки за повної бездіяльності міліції. Спочатку вони кричали, що в цьому поїзді лише москалі, а тому вони зараз перекинуть вагони. Потім деіклька з них поїхали в потязі і почали тероризували весь поїзд: заходили в купе і питали, якому мовою розмовляють пасажири. Одного чоловіка жорстоко побили, деяких висадили чи-то в Миргороді чи то в Полтаві. Ця жінка закрилася в купе і не відкрила, коли вони вломлювалися до неї. Проте заявляти про це вона відмовилася - боїться.» 

Цей терор влада влаштовує, щоб остаточно розірвати Схід і Захід країни. Чи то до виборів 2015 року, чи назавжди. А також дискредитувати Євромайдан перед Заходом, показавши його як зборище погромщиків та насильників. А тому владі потрібна впізнавана картинка погромів – погромів які останній раз шаліли у Європі ще при нацистах.

З інших джерел до мене дійшла інформація, що подібне цькування як політичну технологію деякі політичні сили під проводом деяких скандальних діячок планують з неділі 8 грудня започаткувати і на львівському Євромайдані. Провокація полягає у пікетуванні рядових членів Партії регіонів. Неначе все правильно – вони повинні відповісти за погром на Євромайдані. Чи відмежуватися від Партії регіонів. Та благими намірами встелено дорогу до пекла. Одне – мирний пікет. Інше – погром. Керований погром.

Ми ж знаємо свою політичну культуру. Так само, я знаю, що вже готові й ті, хто цілеспрямовано перетворить цей мирний пікет на велетенську провокацію. Дехто при цьому з благих намірів не втримається, щоб не кинути каменем у вікно «колаборантів з режимом». А дехто свідомо чи по природній глухості намалює на дверях єврейську шестикутну зірку чи свастику. Когось виволочуть за волосся з хати чи вимажуть дьогтем – і готова впізнавана картинка для західного телебачення та для того щоб показати у Донецьку та Харкові. Картинка показуватиметься паралельно з хронікою «Кришталевої ночі» (Kristallnacht, i Reichskristallnacht) - «ночі битого скла» - першої, цілеспрямованої та керованої нацистською державною владою Третього Райху, масової акції прямого фізичного насильства та терору щодо євреїв на території, що відбулася в ніч з 9 на 10листопада 1938 року.

Особливістю цієї провокації є те, що вона планується бути реалізованою не лише руками провокаторів-тітушок. У Львові, Івано-Франківську чи Тернополі це важко реалізувати – це не територія, контрольована владою, а тому її планують реалізувати руками наших внутрішніх провокаторів та недоумків.

Тому цю провокацію треба зупинити. Не знаю що робити із згаями тітушок які вчинятимуть погроми в потягах зі сходу чи на Схід – проте щось робити треба. Принаймні голосно про це кричати. Влада і провокатори, які хочуть розірвати Україну, не зупиняються і не зупиняться. Хоча безперервно брешуть з екранів телевізорів. Вони шалено бояться, а тому пішли ва-банк. Це не 2004 рік.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Це «пікетування», звісно, провокація. Тому не даймо перетворити Євромайдан в очах наших потенційних європейських союзників на нацистське чудовисько. Зупинімо божевілля і провокаторів. Бо «сон розуму породжує чудовиська», тільки чудовиська. Будьмо мудрі і уважні. Не піддаваймось на провокації. Хоча злочинці мають відповісти. Якщо вони вчинили злочин.


07.12.2013 Тарас Возняк 1620 1
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

2773 25
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10101 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11219 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5168
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2957
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2416

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

57

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

16

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

475

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

536
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

412
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

473
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1434
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

576
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3251
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1897
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

866
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17463
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

293
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

223
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

546
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

989 2