“Ніка-Динамо” знялася з обласної першості

 

Новина про зняття з чемпіонату Івано-Франківської області команди “Ніка-Динамо” стала несподіваною для багатьох. Нагадаю, за декілька днів до поновлення змагань після літньої паузи керівництво франківської команди повідомило, що припиняє участь в обласних змаганнях.

 

Вразив не лише сам неприємний факт, а й швидкість, з якою це сталося. Із звичного “чому?” й розпочали розмову із президентом ДЮФК ”Ніка”.

 

- До останнього сподівалися, що подібного не станеться. Вагалися перш ніж зважитися на цей крок. Рішення далося надзвичайно важко - лише минулого четверга ми сповістили про це ОФФ - бере слова Андрій Тарасович, - І брак коштів, як багатьом може здатися тут далеко не головний чинник, є й інші причини.

 

- Складається враження, що ви зупинилися на півдорозі?

 

- Щойно намітився певний прогрес, вдалося збалансувати гру дорослої команди, почати здобувати результат… Та водночас саме цей поступ поставив запитання, до вирішення яких ми виявились не готові. Тут маємо цілий комплекс факторів. Найперше, це наші можливості, подальші перспективи ДЮФК “Ніка” як структури в цілому і цієї обласної команди зокрема. Років 3-4 тому основним нашим завданням було здобуття юнаками ігрової практики у турнірах дорослих колективів для їх становлення, зростання. Нині ж у такому вигляді як це є навіть найвищий рівень чемпіонату області цього завдання в повній мірі не вирішує. Наразі необхідність в цьому зникла, не в останню чергу через відміну ліміту на юнаків у командах майстрів.

 

- Що тепер буде з футболістами?

 

- До 31 серпня вони ще можуть влаштуватися в інших колективах. Хтось зробить це самотужки, інших - намагатимемося працевлаштувати. Не секрет, що є декілька виконавців, в яких ми залишаємось зацікавлені зараз і на майбутнє. Тож вони з нашої подачі, якщо, звісно, підійдуть, виступатимуть за інші команди. А ми за ними продовжимо слідкувати. Решта також себе проявить, нехай з часом. На них буде попит, бо у нас вони пройшли хорошу школу. Усім їм бажаю успіху.

 

- Прикро, звичайно, чи означає це, що проект “ДЮФК “Ніка” зникне зовсім?

 

- В жодному разі. Ми йдемо, щоб обов’язково знову повернутися.

sport.if.ua


15.08.2011 2216 0
Коментарі (0)

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

543
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1189
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2692
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1085
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1329
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2713

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1044

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1612 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1855

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1935
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

126
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

461
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

669
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

204
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

755
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

652
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

854
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

466
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

142
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

337
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

451
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

565