Нічні контактні лінзи для відновлення зору

У сучасній медицині існує багато методів ефективного лікування поганого зору, як у дорослих, так і у дітей. Наука не стоїть на місці. З кожним роком з'являються нові можливості, вчені-офтальмологи створюють технології, завдяки яким навіть дуже поганий зір можна скоригувати й відновити. Серед всіх наявних сьогодні методів боротьби з поганим зором в окрему групу виділяють нічні лінзи. Вони мають особливий вплив на орган зору і відновлюють чіткість видимості за кілька годин.

Ортокератологія – інноваційний спосіб лікування поганого зору. Принцип роботи ортокератології полягає в тому, що для корекції різних ступенів короткозорості пацієнт використовує жорсткі газопроникні контактні лінзи. Носити їх потрібно тільки вночі, в той час, коли людина лягає спати. Знімаються ортокератологічні лінзи вранці з пробудженням.

Таким чином, сама терапія відбувається вночі, а в денний час настає поліпшення стану зору, і людина спокійно обходиться без будь-яких засобів корекції зору – коригуючих окулярів чи контактних лінз. Щоб лікування було максимально ефективним, нічні лінзи слід носити постійно – щоночі, або через ніч, залежно від індивідуальних показників пацієнта.                         


Принципи роботи нічних контактних лінз

Методика полягає в тому, що поліпшення зору відбувається внаслідок того, що при їх носінні відбувається синхронна зміна передньої поверхні різних частин рогівки ока, а саме: центральна частина рогівки стає більш плоскою, а середня частина рогівки стає більш випуклою. На практиці відбувається виправлення зору в діапазоні 7 діоптрій короткозорості. Хороші результати після носіння нічних лінз можна спостерігати вже після двох тижнів їх носіння.


Ефективність та безпечність ортокератології

Рівень розвитку мікробного кератиту набагато нижче, ніж при використанні звичайних м'яких контактних лінз.


Оборотність результату

У порівнянні з хірургічною корекцією, від ортокератології пацієнт добровільно може відмовитися у будь-який час (з особистих міркувань), і повернути свій початковий рівень зору.

Використовуючи нічні лінзи, ви можете абсолютно спокійно займатися будь-яким видом спорту, не переживаючи, що ваша лінза може випасти, забруднитися тощо.


Корекція зору нічними лінзами у дітей

В силу вікових особливостей дітям носити контактні лінзи вночі набагато зручніше і безпечніше, ніж звичайні коригуючі окуляри або м'які контактні лінзи.

Сьогодні існує кілька способів лікування дитячої міопії, але ортокератологію вважають найкращою, адже вона дозволяє сповільнити, а то і повністю зупинити захворювання. Також нічні лінзи ідеальні для дитини, яка займається спортом.                                           


Лікар дитячий офтальмолог Грижак Наталія Петрівна                                              

Медичний центр «Візус кідс» вул.Чорновола, 101                                                                                     

Teл: 066-079-92-04   


09.11.2020 12340 2
Коментарі (2)

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

353
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

312
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

6152 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2385 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1789
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2267

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

386

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

413

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

482

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

873
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

225
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

371
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

524
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

265
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

393 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

693
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

976
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5530
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

260
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

281
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

387
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

574