Невдовзі у Коломиї відкриють Центр першого контакту у рамках розвитку транскордонного бізнесу

 

У Коломиї відбулася презентація проекту в рамках програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна «Створення партнерських центрів Першого Контакту в Україні та їх взаємна співпраця». В Коломиї такий центр з’явиться вже в серпні наступного року.

 

Його робота спрямована на підтримку малого та середнього підприємництва, а також налагодження зв’язків між сусідніми країнами. Впроваджуватиме проект в Коломиї Асоціація економічного розвитку Коломийщини.

 

Головна мета проекту – підвищити рівень економічної незалежності жителів транскордонного регіону Словаччини та України шляхом розробки і реалізації спільних бізнес-проектів.

 

Центр першого контакту покликаний мінімалізувати перешкоди які стримують розвиток партнерських відносин між Україною та Словаччиною.

 

Віталій Галайчук, керівник Асоціації економічного розвитку Коломийщини наголосив, що «Центр першого контакту, який буде створений, буде допомагати підприємцям з Івано-Франківської областіу веденні бізнесу починаючи від реєстрації і до аналітичного супроводу, створення бізнес-планів, до розширення реалізації їх продукції та послуг за кордон. Буде створена велика спільна база Словацьких і українських партнерів. В центрі будуть працювати менеджери які готуватимуть для наших підприємців і продукт – бізнес план, інвестиційний план, який потім можна просувати на ринках європейського союзу».


Центр першого контакту має значно розширити можливості розвитку підприємницької діяльності в Україні та допоможе отримати доступ до нових ринків, адже найбільша перевага центру – це наявність величезної бази даних бізнес структур та пропозицій купівлі-продажу з усієї Словаччини і країн-партнерів проекту.

 

Співпраця українських і словацьких бізнес-структур буде корисна обом сторонам переконані ініціатори проекту.

 

Керівник проекту з боку Словацької сторони, Любослав Завацки говорить, що створення центру у Коломиї розширить можливості для словацьких бізнесменів на усю Україну.

 

«Щоб дістатися далі регіонів України словакам необхідно мати інформаційну підтримку якраз таких організацій, які працюють в Словаччині – агенства підтримки підприємництва, використовуючи ці можливості ми зрушуємо справу співпраці і будемо намагатися надати певного позитиву у співпраці словацьких і українських підприємців. А у нас є дуже багато бізнесменів, яким Коломийський регіон справді цікавий, просто їм треба надати правову допомогу щоб полегшити їх вступ сюди», – наголосив пан Любослав.


Реалізація даного проекту, дасть змогу отримати представникам бізнесу постійно діючий інструмент залучення інвестицій, а також надійну підтримку у проваджені бізнесу з європейськими партнерами.

 

Оксана Островська, тижневик «Коломийські ВІСТИ»


29.11.2012 1737 0
Коментарі (0)

11.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

1140
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

894
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

544
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

3749
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1221
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2323 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

164

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

3020

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3771

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6951
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2883
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

1025
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4240
12.08.2020

У понеділок, 10 серпня, відбулася чергова зустріч членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору спільно зі синодальною робочою групою з опрацювання душпастирського плану УГКЦ. Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасн

70
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

448 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

962
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1735
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

372
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

199
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1451 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

678
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2814