Необхідні концтабори для "легіонерів сатани"

Мене радує те, що питання політичної люстрації піднімаються все частіше. Українське суспільство потребує очищення. Якби люстрацію провели на початку дев’яностих, як це зробили у Польщі і в Чехії, тепер українці не відчували би на своєму карку паразитів-комуняк з їхнім чевоним ганчір’ям «Побєди».

 

Але того не сталося. Тепер ті люди, які писали доноси в КГБ і руйнували церкви, сидять в радах різних рівнів, керують державними установами і ЗМІ, і вчать нас «патріотизму». Вони перешилися на націоналістів, цілуються з тими, кого переслідували за часів сатанинської більшовицької влади (часто-густо за згодою обдурених або куплених патріотів). Але в архівах все є, хоча вони тепер крадуть з архівів газети зі своїми антиукраїнськими статтями-доносами, крадуть документи.

 

На моє переконання люстрація політична має бути доповнена духовною люстрацією. Без духовного виміру політичне очищення не досягне своєї мети. Тому що найгірші злочини проти України і українців робилися в царині Духу.

 

Та пекельна руйнівна сила, яку сатаніти випустили на свободу у 1917 році, ставила собі за мету поневолення душ. І в тому їй допомагали добровільні «помічники», різні наймити. Вони займали посади в сфері освіти, культури, у творчих союзах, в редакціях газет, були заслані до церковного світу. Якщо ми не виведемо на чисту воду цих «солдатів диявола», то вічно матимемо за спиною «п’яту колону» людей, які носять пишні вишиванки, теревенять про Духовність і Українство, а в душі люто ненавидять все українське. Саме ця «п’ята колона» не дала українцям скористатися з перемоги у 2004 році. Саме вони зомбували Ющенка і перетворювали на сміх всі спроби справжніх українців зробити Україну українською.

 

Головною ознакою антиукраїнських наймитів сатани було й тепер є намагання добре влаштуватися у житті, оточити себе комфортом, дорогими речами, пошаною від залежних людей (підлеглих і підлабузників). Вони народжувалися й в селі, але за заслуги перед владою їм швидко й безкоштовно надавали квартири у містах. Тепер саме в містах сконцентрована духовна «п’ята колона». Село більш чисте, бо там залишилися ті, хто не хотів продаватися та їхні діти.

 

Українці мають почати очищення українських міст від антиукраїнської духовної «п’ятої колони». І в цій справі нас не повинні вводити в облуду «патріотичні» слова і гасла, якими маскуються наймити сатани. В місто мають прийти свіжі сили з села, зайняти провідні посади, відкинути міські збочення і спокуси. А ті покоління, які «зіпсуті містом»,  сексуальною розпустою та збоченнями, підігрітими так званими енергетичними напоями, мають бути ретельно просіяні через духовну люстрацію і зерна мають бути нарешті відокремлені від полови.

 

Треба вже тепер утворити громадські комісії з духовної люстрації. До комісії мають увійти перевірені українці, які є українцями з діда-прадіда і відчувають Україну всім своїм серцем. Вони мають перевірити всі публікації 1944-1991 років у сатанинській пресі, наприклад у «Прикарпатській правді» тих часів. Знайти авторів статей і публікацій, де прославлялися чекістськи кати і де лилися бруд і брехня на українських Лицарів Духу (воїнів УПА, героїв духовного спротиву).

 

Я сама була в архіві і читала ті публікації. Це жах! Які прокляття проти бандерівців залишили вони на сторінках газет! Які брудні смердючі сліди зради! Тепер ці люди «поважані», вони начальники і «провідники», депутати, і мають ще нахабство виступати на мітингах і зборах перед громадою. Дивує, що це все досі перебуває під спудом. Певно грішні прикривають грішних.

 

Треба згадати їхні виступи на партійних зборах, підняти документи про переслідування УГКЦ. Треба почати з тих, хто публічно засвітився як наймит сатанітів. Наші однодумці зараз не при владі, тому ми не зможемо відразу ізолювати цих перешиванців і судити їх. Але вони вже тепер мають знати, що комісія працює і мають боятися. Ми повинні знищити їх через їхній власний страх. Вони не будуть спати, згадуючи свої гріхи, вони не матимуть спокою і вже тим отримають частину покарання за все. А ще ми цим покажемо ворогові, що українці мають довгу й міцну пам’ять. Що українці нічого не забувають й нікого не бояться. Що кожний, найменший і найзамаскованіший, прояв антиукраїнської діяльності в царині Духу буде гарантовано знайдено, занотовано і свого часу згадано замаскованому ворогові. А той час неминуче прийде.

 

А для найбільш активних «легіонерів сатани», різного роду «постмодерністів» варто б зробити своєрідний концтабір – огородити кілометр території десь подалі від населених пунктів, огородити триметровим парканом зверху з колючим дротом, стерилізувати всіх їхніх «тьолок» щоб не плодилася ця нечисть, і хай бісяться – проводять свої «мистецькі» акції, «фестивалі» і псевдолітературні читання.

 

Іншу таку зону можна зробити для кагебитсів-сталіністів-енкаведитсів….

 

Маємо бути наполегливими!


27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

106
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

632
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

972
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1758
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1147
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1720

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

483

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

934

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

979

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

857
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

468
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1628
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3275 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1660
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3642
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4495 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

4941
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1335
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

905
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4839
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6720
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7599 11