Недорогі телевізори: головні відмінності від преміальних моделей

Не варто думати, що найдорожчий телевізор обов'язково найкращий. Виробники мультимедійних систем поєднують різні характеристики в одному пристрої.

Можуть запропонувати відмінну матрицю, але заощадити на процесорі або зробити все з точністю навпаки. Не можна вважати недорогі телевізори — технічно слабкими або застарілими, а топові — ідеальними моделями без вад.

Багато бюджетних TV забезпечують високу якість зображення і оснащуються корисними додатковими опціями. Просто вони не отримують відразу всі доступні інновації, як моделі, що претендують на преміальність.

Бюджетні телевізори з поліпшеними характеристиками

Недорогі TV поступаються топовим лише за деякими параметрами. Стрімкий розвиток технологій забезпечує їхнє швидке здешевлення. Вони стають доступними для більшості TV. Наприклад, сьогодні не проблема купити за помірною ціною телевізор 4K з діагоналлю 50 дюймів, достатньо перейти за посиланням https://comfy.ua/ua/flat-tvs/tag__nedorogie/, а ще рік тому з такими варіантами виникали складнощі.

Просто недорогі телевізори із зазначеними параметрами позбавлені додаткових інноваційних фішок. Розібратися, чим відрізняється бюджетний TV від преміального, найпростіше на конкретних характеристиках.

Діагональ і тип матриці

Купити телевізор з екраном 50+ дюймів при обмеженому бюджеті не проблема. Преміальні пристрої отримують дисплеї 60–65 дюймів і більше, але різниця між цими варіантами для глядача часом несуттєва.

Класичні матриці LED, NanoCell формують кольорове зображення за допомогою світлодіодів. Вдосконалені OLED — з використанням квантових точок, а їхня ціна може бути вдвічі вищою за стандартні варіанти. Різниця в чіткості передачі кольору та енергоефективності.

Параметри зображення

На вартості пристрою відбивається кількість кольорів, які відтворює матриця. У бюджетних моделях їх мільйони, а в преміальних — уже мільярди. Користувач бачить зображення з неоднаковою точністю відтінків.

Контраст визначає різницю між протилежними кольорами. Для гарної картинки потрібен нормальний запас міцності за глибиною чорного і яскравістю білого. Завдяки квантовим точкам і функції HDR преміальні моделі демонструють кращі показники.

Частота оновлення

Від цієї характеристики залежить плавність картинки. Доступні показники — від 50 до 120 Гц і вище. Зі збільшенням частоти зростає число кадрів, які матриця показує за секунду. Від цієї характеристики залежить деталізація зображення у швидких сценах. Однак вона принципово важлива в іграх, а не для фільмів.

Інновації та спеціальні можливості — ключові параметри, за наявністю яких преміальні телевізори завжди обходять бюджетні. Це може бути локальне підсвічування, підвищена плавність, потужний процесор, просунутий звук тощо. Вони забезпечують покращений комфорт для користувача, але вимагають суттєвої переплати.

Реклама


16.04.2024 522
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

549
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

860
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1208 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2626
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1975
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2210

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

280

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

416

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1360

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1337
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

181
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18110
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1069
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3419
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

775
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10546
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6273
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

901
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

204
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

432
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3029
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

745