Важливою складовою утримання доріг є прибирання ручним та механізованим способом.
Про це розповів директор КП "Муніципальна дорожня компанія" Віталій Бурко під час брифінгу 11 березня, пише Фіртка.
"У нас на балансі є декілька порохотягів. Зараз залучили до роботи три одиниці техніки. Це порохотяги SHMIDT, SCANDIA, JOHNSTON", - уточнєю Віталій Бурко.
Зі слів посадовця, одночасно здійснюють щоденне ручне прибирання.
"Так, 110 робітників щоденно прибирають, складають сміття на купу. Звичайно, тут є й нарікання мешканців. Чому стоїть все на купах? Я з цим погоджуюся. Втім, не вистачає техніки це все оперативно вивезти. Ми стараємося, щоб це все довго не стояло. Проте, такі факти є.
Після зимового періоду готуються до роботи маленькі порохотяги JOHNSTON 2000 та DULEVO. Вони передбачені тільки на тротуари, бо мають маленьку потужність. До роботи практично готовий італійський порохотяг DULEVO. Але сьогодні й кордони перекриті, тому навіть запчастину привезти є великою проблемою. Проте, думаю, що до кінця тижня цей порохотяг розпочне роботу.
Коштів заклали 20 мільйонів на поточний ремонт. Цього недостатньо. Розумію, що місто виділило, що могло, але це мало. У процесі роботи видно, що треба буде бюджет переглядати й збільшувати.
Щодо утримання - спрямували 70 мільйонів й цього вистачить. Сюди входять всі матеріали, зокрема, сіль технічна, яка є дуже дорогою.
Разом з тим, як на мене, 70% доріг потребує ремонту, принаймні ямкового, поточного ремонту. Це тільки в межах міста", - підкреслив Віталій Бурко.
Нагадаємо, найбільша ямковість утворювалася на тих дорогах, де не проводили капітальний ремонт. Зокрема, на вулицях Івасюка, Коновальця, Галицькій та Тисменицькій.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Всі кошти на ЗСУ: 25% франківців вважають, що у місті не потрібен поточний ремонт доріг та тротуарів
"Дороги потребують капітального ремонту, але в умовах війни це не зовсім доречно", — Віталій Бурко