«Не дамо знищити бізнес»: У Франківську біля обласної поліції відбулась мирна акція протесту (ФОТО)

Представники партії «ЗА МАЙБУТНЄ» разом з івано-франківцями вийшли на мирну акцію протесту «Не дамо знищити бізнес». Біля Головного управління Національної поліції Івано-Франківської області учасники протесту вимагали від правоохоронців не штрафувати та не складати протоколів на підприємців, які продовжують працювати під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, що 31 серпня рішенням Міністерства охорони здоров’я Івано-Франківськ потрапив до так званої «червоної» зони. Карантинні обмеження вимагають припинити роботу кафе, ресторанів, маленьких магазинчиків. Депутат міської ради та представник партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Віталій Мерінов переконаний, що малий та середній бізнес - це основа економіки міста, а тому з дотриманням санітарних норм підприємці можуть працювати і далі, при цьому не наражаючи на небезпеку франківчан.

«Знаю багатьох підприємців, які через першу хвилю карантину збанкрутували і змушені були закрити свій бізнес. Це не припустимо, адже це робочі місця, можливість годувати свої сім’ї та податки до міського бюджету. Тому, як депутат міської ради разом з івано-франківцями я закликаю поліцію не складати протоколи на підприємців, які будуть здійснювати свою законну діяльність та дотримуються усіх санітарних норм: температурний скринінг у відвідувачів, наявність антисептиків та медичних масок».

Окрім заборони діяльності бізнесу, під закриття потрапляють також дитячі садочки та школи. На акції протесту депутат міської ради та представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Мстислав ТАРАС зазначив через дистанційне навчання батьки не зможуть заробляти грошей на утримання сімей.

«Якщо наші підприємці завтра не вийдуть на роботу, то перестануть платити податки до міського бюджету, а також багато франківців просто втратять свою роботу. Тому сьогодні тут на акції разом з людьми. Як батько чотирьох дітей я прекрасно розумію, що таке дистанційне навчання через яке батьки змушені будуть сидіти вдома, замість того, щоб ходити на роботу. У людей просто не залишиться заощаджень і це перед опалювальним сезоном».

Представники команди «ЗА МАЙБУТНЄ» готові допомагати юридично оштрафованим підприємцям, зазначив депутат міської ради Володимир Олійник.

«Ми закликаємо підприємців на яких тиснуть правоохоронні органи та складають протоколи звертатись до нас на гарячу лінію 050 775 06 99. Але важливо зрозуміти, що вірус атакує, а тому важливо так організувати свою справу, щоб вона не наражала на небезпеку мешканців Івано-Франківська».

Разом з підприємцями представники партії «ЗА МАЙБУТНЄ» створили робочу групу Viber «Не дамо знищити бізнес», яка юридично консультуватиме підприємців, до якої можна доєднатись написавши повідомлення на номер телефону 098 989 74 90.

Фотогалерея


02.09.2020 2449
Коментарі ()

24.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають рідні зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам журналістці Фіртки розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.

126
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

830
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

6829 12
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2291
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2226
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2477

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

328

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

633

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

768

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

480
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

168
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

361
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

452
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

313
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

470
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

629
04.09.2023

Віра має бути спрямована на Бога і відповідати моральним та духовним нормам, а не базуватися на забобонах  

507
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

169
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

218
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

905
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

541 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

605