Навіщо Коломойський відправив на фронт голову Держкомзему

 

img

 

Сергій Рудик – це лише лакмусовий папірець новітньої махновщини, яка приходить на зміну «бєспрєдєлу» часів Януковича. Пише Ділова столиця.

 

Фабула цієї історія наступна: Сергій Рудик приїхав на Дніпропетровщину з новопризначеним головою обласного управління земельних ресурсів. Проти цього нового керівника виступав ряд громадських організацій (слід зазначити, що виступали доволі обґрунтовано). Після цього з'явилося повідомлення, що Рудик зник, а під вечір заступник Коломойського Корбан розповів, що Рудику видали повну військову екіпіровку і відправили на фронт. Пізніше, той же Корбан сповістив, що до нього дзвонив депутат від "Свободи" Кривецький (відомий за кличкою "Пупс" і про якого говорять як про кримінального авторитета) і погрожував, що приїде з озброєною охороною. Корбан в свою чергу сповістив, що на фронті потрібні озброєні люди.

 

Це голі факти. Спробуємо розібратися, що стоїть за ними.

 

1.   Рудик був призначений за квотою "Свободи" (до призначення був керівником апарату партії в парламенті). Більш важливо згадати два пункти з біографії Рудика: перш за все він завжди входив до команди Владислава Каськіва і в часи мерства Черновецького був його заступником. Для тих, хто хоч трошки цікавиться українською політикою можна далі нічого не пояснювати.

 

2.   Призначення керівників обласних управлінь земельних ресурсів крім самого Рудика завжди курував гаманець партії "Свобода" і права рука Тягнибока Кривецький.

 

3.   На Дніпропетровщині "свободівці" вирішили "послати" Коломойського і його команду і призначити свого керівника. Слід зазначити, що і кандидат від губернатора, і кандидат від Держкомзему - навряд чи є тими людьми, які збираються чесно і непідкупно слідувати букві закону. Вони підпорядковуються своїм патронам, а не закону.

 

4.   Порошенко самоусунувся від цієї ситуації. Він робить вигляд ніби нічого не відбувається.

 

Приклад Рудика і його відправки на фронт - це лакмусовий папірець нашої нинішньої системи держуправління. Насправді - це лише анекдотична вершина айсберга нової системи координат - махновщини, яка все більше розповзається по всьому суспільству. І, на жаль, ця махновщина буде лише поширюватися через те, що ми не збираємося впроваджувати принцип життя за законом.

 

Сьогодні всі аплодують Коломойському,  який відправив "корупціонера" на фронт. У Львові всі сміються з Кривецького і "Свободи", а Ляшко кусає лікті, що це зробив не він. Але всі ці смішні історії мають сумний наслідок, коли вони почнуть тиражуватися. А вони будуть тиражуватися - і коли в якій-небудь Врадіївці люди почнуть відправляти на фронт главу райадміністрації владі буде вже не до сміху.

 

І тут ми повертаємося до гасла Порошенка "Жити по-новому". Єдине, що може зупинити махновщину - це закон. Але поки влада не може зрозуміти, що його треба просто виконувати. Як би це пафосно не звучало. У ситуації з Рудиком не має рації жодна сторона. "Свобода" отримала свій шмат пирога і не збирається ділитися навіть з Коломойський. Коломойський - як "найпатріотичніший олігарх" - не вважає за потрібне чимось з кимось ділитися у своїй вотчині. Але чому "Свобода" і Коломойський так себе поводіть? Відповідь проста - бо Порошенко поводить себе так само і просто нарізає державний пиріг на користь своїх людей. То чому "Свобода" і Коломойський повинні бути іншими? Порошенко мав би робити владу чистішою, а не бруднішою - як у випадку з Рудиком. На жаль, поки Гарант Конституції сам не почне "жити по-новому", ніхто в Україні цього робити теж не буде. 

 

Вадим Денисенко,

Еспресо.ТВ


Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

656
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1903 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1127 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

550
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6901 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11388 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

331

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1068

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1111

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1104
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

274
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1077
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

845
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

744
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

655
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2946
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4438
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18437
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

314
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

349
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

660
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

766