Нам не вистачатиме нашого Януковича

 

 

Режим бадьоро, зберігаючи впевненість і самоповагу, рухається до катастрофи. Його не люблять навіть ті, кого не любимо ми. Олігархи й чільні бюрократи вже потроху змовляються проти свого Президента.

Янукович обрав той спосіб розстановки кадрів, який множить ображених. Для прикладу Азарова він підважує Хорошковським (бо вони не терплять один одного), Хорошковському псує настрій Порошенком, Порошенку, певне, теж дасть незручного заступника, бо всі мають бути налаштовані проти всіх. Як результат, всі налаштовані проти президента.

Ті кілька товаришів, які монополізували прибутки в країні з занепокоєнням спостерігають за тим, як монополізувати прибутки прагне президентська родина.

Нині пересічний олігарх може бути впевненим у своєму майбутньому і відчувати спокій в обличчі правоохоронних органів і контролюючих інстанцій лише за двох умов: 1. Бути досить молодою людиною 2. Носити прізвище Янукович.

На наступних парламентських виборах за списками та за підтримкою опозиційних партій пройде багато депутатів, залежних від регіоналів. Проте, за списками й за підтримки регіоналів пройде багато майбутніх опозиціонерів.

У Москви є енергоносії. Єдиний стратегічний ресурс України, яким можна торгувати – це суверенітет. Проте, Євросоюз не цікавиться українським суверенітетом у пропонованій расфасовці. ЄС споживає лише суверенітет демократій. Москва – теж проблемний ринок для цього товару. Якщо в сімнадцятому столітті Москва платила українській старшині за вірність, то нині вона хоче, щоб ми самі платили за те, що їй віддаємо. Нинішні московські керівники є нащадками не царів, але шинкарів. Вони хочуть спочатку викачати всі наші гроші, а потім скупити на них наш суверенітет. При цьому, як і ми, гроші вони люблять більше, аніж суверенітет.

Саме в цьому їхні проблеми у створенні Євразійського Союзу.

Всі не задоволені Януковичем, і Янукович незадоволений всіма. Нахабні друзі хочуть доприватизувати все те, що він намітив приватизувати собі, жадібна Москва хоче трубу і всі гроші, цинічна Америка і прагматична Європа вимагають чесних виборів. Кажуть, що після виборів будуть визначатися: чи бойкотувати його, чи просто ігнорувати.

Чи допускаєте ви бодай найменшу можливість чесних виборів у 2012 році, читачу? Не пишіть до редакції – ми й без того знаємо вашу думку. Серед тих, хто вміє читати, оптимістів немає.

Стараннями Януковича та Азарова дефолт, соціальна катастрофа чи переворот стануться скорше, ніж здається.

Хто цим скористається? Ті з олігархів, які на той час перебуватимуть в опалі? Ті соратники Януковича, які встигнуть стати опозиціонерами за 5 хвилин до падіння режиму? Спекулянти з нинішніх "опозиційних" партій? Яценюк і Ляшко? Чиновники, мєнти, мери ("бо без нас неможна!")?

Хто розжене міліцію (з подальшою забороною на професію)? Хто репресує всіх суддів? Хто відбере телеканали у власників? Хто візьме під контроль армію?

Ви не готові, браття і сестри! Бо звикли до симуляцій. Зерно визріває в землі. Зерна майбутнього визрівають в підпіллі, якого у вас нема.

Тому після Януковича вам буде так само погано, як і при ньому.

А мені буде добре, так само, як і при Януковичі.

Ви вже не пам'ятаєте те покоління політичних гігантів: Кучма, Павло Лазаренко, Алік Грек, В'ячеслав Чорновіл...

Їм на зміну прийшли менші, але колоритні персонажі: Ющенко, Янукович, Юля...

Нове політичне покоління трохи бентежить: Ляшко, Королевська, Яценюк... Колись же ж і до них дійде черга: президент Ляшко, лідер опозиції Королевська, міністр оборони Яценюк...

Навіть страшно уявити тих, хто заступить цих!

"Світ невпинно змінюється до гіршого. Бо всихає й затоплюється водою."

Тому не радійте близькій катастрофі, не зловтішайтеся невдачами режиму. Янукович - єдиний справжній антиглобаліст в країні. Йому наплювати на рішення Європейського суду, на думку єврочиновників, на установки бюрократичного інтернаціоналу.

Депутати, місцеве начальство, прокурори, які понахапалися мисливських угідь і відстрілюють заблудних браконьєрів - справжні носії консервативної революції - новітні феодали.

А ви, мої любі братики і сестрички, любителі пікетиків, конференційок, перформансиків, ви, кого може зашугати дільничний міліціонер, не любите Януковича, якого не налякає жоден Євросоюз, лише з заздрості.

Навіть новітній герой Віталій Запорожець, який наважився на постріл, уповає на "справедливий суд" (Боже, який антиконсервативнореволюційний моветон!), а не на визволення братами через підкуп вертухая, чи підпиляні ґрати, бо нема в нього жодних братів.

Вчіться у Януковича, а не в мене!

Янукович не любить українців, тому не розуміє їх. Соціальні ініціативи президента не піднімуть його рейтингу. Якби навіть доплати не були нікчемними, вдячність не відноситься до числа чеснот українців.

Характерною рисою співвітчизників є злостивість. Аби знову сподобатися виборцям, Януковичу варто було б вдатися до показових репресій супроти власного оточення. Все одно воно в душі вже зрадило його. Кілька жорстоких розправ зі знаковими олігархами, міністрами, депутатами виправили б справу.

Кадри теленовин: Янукович вивозить до лісу прем‘єр-міністра у багажнику президентського лімузину. Янукович з праскою і паяльником над тілом власника Обленерго... І ми знову любимо його! Під це діло у нас можна було б іще щось вкрасти, ми б не образилися.

 

Дмитро Корчинський

Для tsn.ua

 


Коментарі (1)

Кук 2012.04.03, 21:24
А і нє папрьош. взяв би у автора кілька уроків медитації і ножового бою:)
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

356
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

313
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

6172 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2385 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1789
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2268

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

386

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

413

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

486

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

874
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

226
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

372
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

524
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

267
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

395 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

694
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

978
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5530
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

260
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

282
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

387
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

574