Нагороди "Еммі 2020": сім основних моментів з церемонії

 Кіммел оголосила багатьох переможців, оскільки номінанти залишились вдома


Якщо сьогодні є одне слово, яке змушує всіх стогнати та закочувати очі, це «віртуально».

Як правило, це стосується заходів, які раніше були веселими. Віртуальні паб-вікторини, віртуальні кінофестивалі, віртуальні дівочі та дівич-вечори та віртуальні концерти - все це стало нормою під час карантину.

Останньою церемонією нагородження, яка стала "віртуальною" на тлі постійних карантинних обмежень, стала "Еммі" у неділю ввечері, на якій Вартові, Сукцесія та Крит Шітт перемогли.

Але насправді церемонія пройшла успішніше, ніж багато хто очікував.

"Власне "Еммі" не має права фактично виграти "Еммі", але виконано Геркулесове завдання, все зроблено так, як має бути, це було б заслужено", - сказав Піт Хеммонд із "Deadline".

Ось сім основних моментів цьогорічного онлайн-фестивалю Primetime Emmys.

1.Глядачів пригостили зустріччю з "Друзями"

Для номінантки на "Найкращу актрису" Дженніфер Еністон "Еммі" надала прекрасну можливість запросити друзів.

Поки Еністон базікала з Кіммелом під час одного включення під час шоу, знайома постать потрапила в кадр.

"О! Кортні там?", - запитав Кіммел, побачивши Кортні Кокс, яка десять років грала сусідку Рейчел Моніку у комедійному серіалі.

"Звичайно, я тут, ми живемо разом!" - відповіла Кокс. "Так, ми сусідки по кімнаті з 1994 року Джиммі, привіт?" додала Еністон, маючи на увазі рік запуску "Друзів".

А потім, ніби не могло стати краще, Фібі додалася, щоб завершити триптих, і Інтернет завис.

"Ліза Кудроу, ти теж там живеш ?!", - запитав Кіммель у стані недовіри. "Е-е ... так? Де б я ще жила?" - відповіла зірка.

На жаль, хлопців ніде не було видно, але маємо задовільнятися тим, що можна отримати в 2020 році, і половина зустрічі "Друзів" краще, ніж відсутність "Друзів".

2. Джиммі Кіммель вразив ідеальним проведенням заходу

В цілому Кіммель провів чудову роботу, розважаючи всіх, при цьому визнаючи химерний характер цьогорічної церемонії.

Порожні стільці в моторошно-тихому Центрі Стейплз в Лос-Анджелесі були заповнені вирізами з картону знаменитостей, щоб компенсувати відсутність аудиторії.

Кадри попередньої аудиторії "Еммі", яка сміялася та підбадьорювала, були вмонтовані між жартами Кіммеля, намагаючись надати шоу певної атмосфери, яка працювала напрочуд добре.

Ось декілька найкращих реплік з монологу ведучого ток-шоу:

  • "Привіт і ласкаво просимо до pand-Emmys!"
  • "У залі немає нікого, я тут зовсім один. Так само, як і на випускному вечорі".
  • "Найважливіше питання, на яке, напевно, нам слід відповісти, — чому б вам проводити нагородження в середині пандемії?" Чому "- це питання, яке мені часто задавали цього тижня. Але ви знаєте, що ще видається несерйозним і непотрібним "Робити це раз у рік".
  • "Цензура мережі вирішила, що кожного разу, коли я вимовляю слова "Шітт-Крик", ми зобов'язані викласти правопис на екран [він не жартував з цього приводу]. Ви знаєте, про всяк випадок, якщо вам цікаво, чому саме мережеве телебачення майже мертве ".
  • "Сторожі — це шоу супергероїв, але воно також виглядає дуже реалістичним. За винятком тієї частини, коли хтось в Оклахомі носить маску".
  • "Вітаємо молоду вискочку "Еммі"на ім'я Квібі, яка цього року має 10 номінацій, включаючи тупу річ, яка колись коштувала мільярд доларів".
  • "У нас є прямі трансляції з більш ніж 100 місць з усього світу. Ви знаєте, як важко перевести своїх батьків у Facetime? Помножте це".

3. Зендая була в ейфорії щодо своєї перемоги

Зендая увійшла в історію з несподіваною перемогою як "Найкраща драматична актриса", ставши наймолодшою ​​з усіх переможниць у цій категорії.
24-річна дівчина, колишня зірка каналу Діснея, отримала перемогу за роль наркоманки Ру в похмурій молодіжній драмі HBO "Ейфорія", яка не мала інших номінацій.

Реакція актриси та захоплена реакція її сім'ї на її перемогу забезпечили один із найбільш памятних моментів ночі.

"Ейфорія" демонструє складні питання, які виникають серед підлітків, включаючи секс, наркотики, становлення особистості та травми, і надзвичайно популярна серед молодої аудиторії.

"Я знаю, що це дивний час для святкування, але я просто хочу сказати, що у молодих людей є надія", - сказала Зендая.

"Я знаю, що наше телевізійне шоу не завжди є чудовим прикладом цього, але у молодих людей є надія, і я просто хочу сказати всім своїм одноліткам, які роблять роботу на вулиці, я бачу вас. Я захоплююся вами, дякую".


4. Хвилювання Ден Леві було чарівним

Будь-хто, хто спостерігав церемонію впродовж першої години, міг би задуматися, чому церемонія не була перейменована на вручення "премії Шітта".

Канадський комедійний серіал домінував у першій частині церемонії, вигравши в перших шести категоріях, які оголосили.

Раніше серіали не представляли на "Еммі", але Академія винагородила шоу у своєму останньому сезоні, мабуть, намагаючись надолужити втрачене.

"Крит Шітта" охопив акторські категорії — найкращий комедійний актор (Юджин Леві), актриса (Кетрін О'Хара), актор другого плану (Даніель Леві) та актриса другого плану (Енні Мерфі).

"Я назавжди буду вдячна Євгену та Даніелю Леві за те, що вони надали мені можливість зіграти жінку певного віку — мого віку — яка стане повною мірою смішною", - сказала О'Хара, 66 років, отримавши нагороду.

Кетрін О'Хара визнана найкращою комедійною актрисою за роль Мойри у Schitt's Creek


Даніель, який пише, знімається та створює шоу, мабуть, був найбільш помітно схвильований, стрибаючи зі стільця під час оголошення кожної нагороди.

"Добре, Інтернет ось-ось вимкне мене, мені дуже шкода", - пожартував актор, виходячи на сцену, щоб забрати нагороду "Найкращого актора другого плану", переживаючи, що глядачі "знудилися" від усіх перемог шоу.

На більш серйозній ноті він сказав: "Наше шоу за своєю суттю стосується трансформаційних ефектів любові та прийняття, і це те, що нам зараз потрібно більше, ніж це було коли-небудь раніше".

Кілька критиків погодились. "Розгортка Еммі" Schitt's Creek "доводить силу комфорту телевізора в жахливі часи", - сказала Керолайн Фрамк з "Variety".

"Це тепла ковдра шоу, яке запевняє аудиторію, що кожен епізод змусить їх почувати себе добре завдяки останнім титрам. Чи дивно, що це шоу отримало такий вирішальний штамп схвалення цього року, ніж за всі роки?"


5. Рамі Юсеф розповів, що відбувається, коли ти програєш

Зірка Рамі Юссеф програв Євгену Леві з Schitt's Creek в категорії "Найкращий провідний комедійний актор".

Але цього року, коли ти втрачаєш свою категорію, це трохи незручно, ніж зазвичай.

Цього року представників "Еммі" відправили до будинків усіх найбільших номінантів — у костюмі для захисту від Covid-19.

Після оголошення переможця вони постукають в їхні двері, а Еммі буде представлена ​​їм у прямому ефірі.

На жаль, це означає, що кожен, хто не виграє, повинен спостерігати за тим, як представник "Еммі" виходить з дому — забираючи трофей назад із собою.

Бідному Рамі вдалося зафіксувати цей момент на відео, коли він втратив свою статуетку вдалині. Так близько, проте так далеко.


6. Запрошені ведучі підтримували невимушений легкий настрій

Рендалл Парк та альпака вручили нагороду за кращий сценарій 


Актора Рендалла Парка зі "Fresh Off the Boat" вивів на сцену його ведучий - альпака, одягнена в метелик.

"Коли ви занадто швидко читаєте електронний лист, фраза "Ви представляєте альпаку "дуже схожа на фразу" Ви представляєте Аль-Пачіно", - пожартував він.

В іншому місці Джейсон Судейкіс вручив нагороду за найкращий комедійний серіал, мабуть, проходячи тест на коронавірус в прямому ефірі.

"Вибачте, люди, ми юридично зобов'язані проходити тести на COVID щогодини. Політика Академії", - сказав Судейкіс


Судейкіс намагався бути зосередженим, поки з’явилася медсестра у костюмі, рукавичках та масці для обличчя, яка поклала тампон йому в ніс.

"Не хвилюйся, ти навіть не помітиш, що вона тут", - сказав актор перед спробою продовжити церемонію.

Після того, як його перервала медсестра, яка запитала дату його народження, Судейкіс сказав: "Я більше не знаю. Я думаю, мені пошкодили мозок".


7. Дженніфер Еністон повинна бути пожежницею

Еністон була однією з небагатьох зірок, яка особисто з'явилася на Еммі, з'явившись, щоб допомогти Кіммелу на початку церемонії.

(Це було до того, як вона помчала додому, щоб приєднатися до своїх колег-друзів перед оголошенням власної категорії, яка була ближче до кінця шоу.)

Кіммел пояснив, що "Еммі" довелося дотримуватися суворих обмежень щодо здоров'я, обливши один із конвертів категорії санітарними засобами, щоб підкреслити це.

Потім він кинув конверт у сміттєвий бак і поставив його на місце, намагаючись "спалити з нього всі мікроби".

Все це було частиною попередньо відрепетированого трюку - хоча дезінфікуючий засіб виявилося більш легкозаймистим, ніж передбачали організатори "Еммі".

Після того, як Кіммель підібрав спалені залишки конверта за допомогою металевих щипців, невеличкий вогник знову спалахнув — і прозвучав голос продюсера поза сценою, який сказав ведучим «загасити».

На щастя, Еністон була більш ніж здатна боротися зі значними пожежами в сміттєвих ящиках і неодноразово використовувала вогнегасник, щоб позбутися полум'я, яке палало.

Здається, Рейчел навчилася цього з того часу, коли спалила квартиру Фібі.

за матеріалами BBС


21.09.2020 3319
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

822
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

639
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

9821 7
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2740 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2017
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2521

Як московити крали історію наших предків.

330

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

212

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

754

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

781
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

191
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

305
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

518
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

200
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

453
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

531
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

674 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5783
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

256
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

423
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

505
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

513