Нагороди "Еммі 2020": сім основних моментів з церемонії

 Кіммел оголосила багатьох переможців, оскільки номінанти залишились вдома


Якщо сьогодні є одне слово, яке змушує всіх стогнати та закочувати очі, це «віртуально».

Як правило, це стосується заходів, які раніше були веселими. Віртуальні паб-вікторини, віртуальні кінофестивалі, віртуальні дівочі та дівич-вечори та віртуальні концерти - все це стало нормою під час карантину.

Останньою церемонією нагородження, яка стала "віртуальною" на тлі постійних карантинних обмежень, стала "Еммі" у неділю ввечері, на якій Вартові, Сукцесія та Крит Шітт перемогли.

Але насправді церемонія пройшла успішніше, ніж багато хто очікував.

"Власне "Еммі" не має права фактично виграти "Еммі", але виконано Геркулесове завдання, все зроблено так, як має бути, це було б заслужено", - сказав Піт Хеммонд із "Deadline".

Ось сім основних моментів цьогорічного онлайн-фестивалю Primetime Emmys.

1.Глядачів пригостили зустріччю з "Друзями"

Для номінантки на "Найкращу актрису" Дженніфер Еністон "Еммі" надала прекрасну можливість запросити друзів.

Поки Еністон базікала з Кіммелом під час одного включення під час шоу, знайома постать потрапила в кадр.

"О! Кортні там?", - запитав Кіммел, побачивши Кортні Кокс, яка десять років грала сусідку Рейчел Моніку у комедійному серіалі.

"Звичайно, я тут, ми живемо разом!" - відповіла Кокс. "Так, ми сусідки по кімнаті з 1994 року Джиммі, привіт?" додала Еністон, маючи на увазі рік запуску "Друзів".

А потім, ніби не могло стати краще, Фібі додалася, щоб завершити триптих, і Інтернет завис.

"Ліза Кудроу, ти теж там живеш ?!", - запитав Кіммель у стані недовіри. "Е-е ... так? Де б я ще жила?" - відповіла зірка.

На жаль, хлопців ніде не було видно, але маємо задовільнятися тим, що можна отримати в 2020 році, і половина зустрічі "Друзів" краще, ніж відсутність "Друзів".

2. Джиммі Кіммель вразив ідеальним проведенням заходу

В цілому Кіммель провів чудову роботу, розважаючи всіх, при цьому визнаючи химерний характер цьогорічної церемонії.

Порожні стільці в моторошно-тихому Центрі Стейплз в Лос-Анджелесі були заповнені вирізами з картону знаменитостей, щоб компенсувати відсутність аудиторії.

Кадри попередньої аудиторії "Еммі", яка сміялася та підбадьорювала, були вмонтовані між жартами Кіммеля, намагаючись надати шоу певної атмосфери, яка працювала напрочуд добре.

Ось декілька найкращих реплік з монологу ведучого ток-шоу:

  • "Привіт і ласкаво просимо до pand-Emmys!"
  • "У залі немає нікого, я тут зовсім один. Так само, як і на випускному вечорі".
  • "Найважливіше питання, на яке, напевно, нам слід відповісти, — чому б вам проводити нагородження в середині пандемії?" Чому "- це питання, яке мені часто задавали цього тижня. Але ви знаєте, що ще видається несерйозним і непотрібним "Робити це раз у рік".
  • "Цензура мережі вирішила, що кожного разу, коли я вимовляю слова "Шітт-Крик", ми зобов'язані викласти правопис на екран [він не жартував з цього приводу]. Ви знаєте, про всяк випадок, якщо вам цікаво, чому саме мережеве телебачення майже мертве ".
  • "Сторожі — це шоу супергероїв, але воно також виглядає дуже реалістичним. За винятком тієї частини, коли хтось в Оклахомі носить маску".
  • "Вітаємо молоду вискочку "Еммі"на ім'я Квібі, яка цього року має 10 номінацій, включаючи тупу річ, яка колись коштувала мільярд доларів".
  • "У нас є прямі трансляції з більш ніж 100 місць з усього світу. Ви знаєте, як важко перевести своїх батьків у Facetime? Помножте це".

3. Зендая була в ейфорії щодо своєї перемоги

Зендая увійшла в історію з несподіваною перемогою як "Найкраща драматична актриса", ставши наймолодшою ​​з усіх переможниць у цій категорії.
24-річна дівчина, колишня зірка каналу Діснея, отримала перемогу за роль наркоманки Ру в похмурій молодіжній драмі HBO "Ейфорія", яка не мала інших номінацій.

Реакція актриси та захоплена реакція її сім'ї на її перемогу забезпечили один із найбільш памятних моментів ночі.

"Ейфорія" демонструє складні питання, які виникають серед підлітків, включаючи секс, наркотики, становлення особистості та травми, і надзвичайно популярна серед молодої аудиторії.

"Я знаю, що це дивний час для святкування, але я просто хочу сказати, що у молодих людей є надія", - сказала Зендая.

"Я знаю, що наше телевізійне шоу не завжди є чудовим прикладом цього, але у молодих людей є надія, і я просто хочу сказати всім своїм одноліткам, які роблять роботу на вулиці, я бачу вас. Я захоплююся вами, дякую".


4. Хвилювання Ден Леві було чарівним

Будь-хто, хто спостерігав церемонію впродовж першої години, міг би задуматися, чому церемонія не була перейменована на вручення "премії Шітта".

Канадський комедійний серіал домінував у першій частині церемонії, вигравши в перших шести категоріях, які оголосили.

Раніше серіали не представляли на "Еммі", але Академія винагородила шоу у своєму останньому сезоні, мабуть, намагаючись надолужити втрачене.

"Крит Шітта" охопив акторські категорії — найкращий комедійний актор (Юджин Леві), актриса (Кетрін О'Хара), актор другого плану (Даніель Леві) та актриса другого плану (Енні Мерфі).

"Я назавжди буду вдячна Євгену та Даніелю Леві за те, що вони надали мені можливість зіграти жінку певного віку — мого віку — яка стане повною мірою смішною", - сказала О'Хара, 66 років, отримавши нагороду.

Кетрін О'Хара визнана найкращою комедійною актрисою за роль Мойри у Schitt's Creek


Даніель, який пише, знімається та створює шоу, мабуть, був найбільш помітно схвильований, стрибаючи зі стільця під час оголошення кожної нагороди.

"Добре, Інтернет ось-ось вимкне мене, мені дуже шкода", - пожартував актор, виходячи на сцену, щоб забрати нагороду "Найкращого актора другого плану", переживаючи, що глядачі "знудилися" від усіх перемог шоу.

На більш серйозній ноті він сказав: "Наше шоу за своєю суттю стосується трансформаційних ефектів любові та прийняття, і це те, що нам зараз потрібно більше, ніж це було коли-небудь раніше".

Кілька критиків погодились. "Розгортка Еммі" Schitt's Creek "доводить силу комфорту телевізора в жахливі часи", - сказала Керолайн Фрамк з "Variety".

"Це тепла ковдра шоу, яке запевняє аудиторію, що кожен епізод змусить їх почувати себе добре завдяки останнім титрам. Чи дивно, що це шоу отримало такий вирішальний штамп схвалення цього року, ніж за всі роки?"


5. Рамі Юсеф розповів, що відбувається, коли ти програєш

Зірка Рамі Юссеф програв Євгену Леві з Schitt's Creek в категорії "Найкращий провідний комедійний актор".

Але цього року, коли ти втрачаєш свою категорію, це трохи незручно, ніж зазвичай.

Цього року представників "Еммі" відправили до будинків усіх найбільших номінантів — у костюмі для захисту від Covid-19.

Після оголошення переможця вони постукають в їхні двері, а Еммі буде представлена ​​їм у прямому ефірі.

На жаль, це означає, що кожен, хто не виграє, повинен спостерігати за тим, як представник "Еммі" виходить з дому — забираючи трофей назад із собою.

Бідному Рамі вдалося зафіксувати цей момент на відео, коли він втратив свою статуетку вдалині. Так близько, проте так далеко.


6. Запрошені ведучі підтримували невимушений легкий настрій

Рендалл Парк та альпака вручили нагороду за кращий сценарій 


Актора Рендалла Парка зі "Fresh Off the Boat" вивів на сцену його ведучий - альпака, одягнена в метелик.

"Коли ви занадто швидко читаєте електронний лист, фраза "Ви представляєте альпаку "дуже схожа на фразу" Ви представляєте Аль-Пачіно", - пожартував він.

В іншому місці Джейсон Судейкіс вручив нагороду за найкращий комедійний серіал, мабуть, проходячи тест на коронавірус в прямому ефірі.

"Вибачте, люди, ми юридично зобов'язані проходити тести на COVID щогодини. Політика Академії", - сказав Судейкіс


Судейкіс намагався бути зосередженим, поки з’явилася медсестра у костюмі, рукавичках та масці для обличчя, яка поклала тампон йому в ніс.

"Не хвилюйся, ти навіть не помітиш, що вона тут", - сказав актор перед спробою продовжити церемонію.

Після того, як його перервала медсестра, яка запитала дату його народження, Судейкіс сказав: "Я більше не знаю. Я думаю, мені пошкодили мозок".


7. Дженніфер Еністон повинна бути пожежницею

Еністон була однією з небагатьох зірок, яка особисто з'явилася на Еммі, з'явившись, щоб допомогти Кіммелу на початку церемонії.

(Це було до того, як вона помчала додому, щоб приєднатися до своїх колег-друзів перед оголошенням власної категорії, яка була ближче до кінця шоу.)

Кіммел пояснив, що "Еммі" довелося дотримуватися суворих обмежень щодо здоров'я, обливши один із конвертів категорії санітарними засобами, щоб підкреслити це.

Потім він кинув конверт у сміттєвий бак і поставив його на місце, намагаючись "спалити з нього всі мікроби".

Все це було частиною попередньо відрепетированого трюку - хоча дезінфікуючий засіб виявилося більш легкозаймистим, ніж передбачали організатори "Еммі".

Після того, як Кіммель підібрав спалені залишки конверта за допомогою металевих щипців, невеличкий вогник знову спалахнув — і прозвучав голос продюсера поза сценою, який сказав ведучим «загасити».

На щастя, Еністон була більш ніж здатна боротися зі значними пожежами в сміттєвих ящиках і неодноразово використовувала вогнегасник, щоб позбутися полум'я, яке палало.

Здається, Рейчел навчилася цього з того часу, коли спалила квартиру Фібі.

за матеріалами BBС


21.09.2020 3076
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

956
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1244
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

1520 3
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1646
26.07.2022
Мар'яна Цимбалюк

У перші дні війни в село одразу зайшли російські війська, які розгорнули штаб неподалік їхнього дому. Ворожі солдати  використовували місцевих, як живий щит для захисту. Життя нагадувало сценарій фільму жахів. Як родині вдалося живими втекти на Прикарпаття, читайте в інтерв’ю для Фіртки.

1774
17.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5598

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

387

Питання грошей і релігії завжди хвилювало людей, ймовірно в її більш вузькому розумінні «грошей і церкви», «скільки жертвувати на церкву», «скільки давати священнику?». Періодично по селах чи містах вибухають скандали, пов'язані із майном чи фінансами тієї, чи іншої парафії, але з часом все затихає до наступного скандалу. Чому віряни повинні утримувати священників і церкву? Виявляється це питання таке ж древнє, як і сам світ, у якому живемо.

1933

Духовні пошуки на війні не тільки не припиняються й навпаки загострюються. Перебування на війні загострює  почуття віри, розставляє акценти на важливому і другорядному, показує скороминучість земного буття і близькість смерті, наскільки речі, які нас оточують і до яких ми звикли і вважаємо незамінними насправді є другорядними і неважливими. На війні загострюється нюх до фальші та брехні, там немає атеїстів. В окопах всі моляться.

1697

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

2724
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

248
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1016
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1031
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

121
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

233
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4485
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

6381
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

427
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

122
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

221
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

2662
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

3608