Нагороди "Еммі 2020": сім основних моментів з церемонії

 Кіммел оголосила багатьох переможців, оскільки номінанти залишились вдома


Якщо сьогодні є одне слово, яке змушує всіх стогнати та закочувати очі, це «віртуально».

Як правило, це стосується заходів, які раніше були веселими. Віртуальні паб-вікторини, віртуальні кінофестивалі, віртуальні дівочі та дівич-вечори та віртуальні концерти - все це стало нормою під час карантину.

Останньою церемонією нагородження, яка стала "віртуальною" на тлі постійних карантинних обмежень, стала "Еммі" у неділю ввечері, на якій Вартові, Сукцесія та Крит Шітт перемогли.

Але насправді церемонія пройшла успішніше, ніж багато хто очікував.

"Власне "Еммі" не має права фактично виграти "Еммі", але виконано Геркулесове завдання, все зроблено так, як має бути, це було б заслужено", - сказав Піт Хеммонд із "Deadline".

Ось сім основних моментів цьогорічного онлайн-фестивалю Primetime Emmys.

1.Глядачів пригостили зустріччю з "Друзями"

Для номінантки на "Найкращу актрису" Дженніфер Еністон "Еммі" надала прекрасну можливість запросити друзів.

Поки Еністон базікала з Кіммелом під час одного включення під час шоу, знайома постать потрапила в кадр.

"О! Кортні там?", - запитав Кіммел, побачивши Кортні Кокс, яка десять років грала сусідку Рейчел Моніку у комедійному серіалі.

"Звичайно, я тут, ми живемо разом!" - відповіла Кокс. "Так, ми сусідки по кімнаті з 1994 року Джиммі, привіт?" додала Еністон, маючи на увазі рік запуску "Друзів".

А потім, ніби не могло стати краще, Фібі додалася, щоб завершити триптих, і Інтернет завис.

"Ліза Кудроу, ти теж там живеш ?!", - запитав Кіммель у стані недовіри. "Е-е ... так? Де б я ще жила?" - відповіла зірка.

На жаль, хлопців ніде не було видно, але маємо задовільнятися тим, що можна отримати в 2020 році, і половина зустрічі "Друзів" краще, ніж відсутність "Друзів".

2. Джиммі Кіммель вразив ідеальним проведенням заходу

В цілому Кіммель провів чудову роботу, розважаючи всіх, при цьому визнаючи химерний характер цьогорічної церемонії.

Порожні стільці в моторошно-тихому Центрі Стейплз в Лос-Анджелесі були заповнені вирізами з картону знаменитостей, щоб компенсувати відсутність аудиторії.

Кадри попередньої аудиторії "Еммі", яка сміялася та підбадьорювала, були вмонтовані між жартами Кіммеля, намагаючись надати шоу певної атмосфери, яка працювала напрочуд добре.

Ось декілька найкращих реплік з монологу ведучого ток-шоу:

  • "Привіт і ласкаво просимо до pand-Emmys!"
  • "У залі немає нікого, я тут зовсім один. Так само, як і на випускному вечорі".
  • "Найважливіше питання, на яке, напевно, нам слід відповісти, — чому б вам проводити нагородження в середині пандемії?" Чому "- це питання, яке мені часто задавали цього тижня. Але ви знаєте, що ще видається несерйозним і непотрібним "Робити це раз у рік".
  • "Цензура мережі вирішила, що кожного разу, коли я вимовляю слова "Шітт-Крик", ми зобов'язані викласти правопис на екран [він не жартував з цього приводу]. Ви знаєте, про всяк випадок, якщо вам цікаво, чому саме мережеве телебачення майже мертве ".
  • "Сторожі — це шоу супергероїв, але воно також виглядає дуже реалістичним. За винятком тієї частини, коли хтось в Оклахомі носить маску".
  • "Вітаємо молоду вискочку "Еммі"на ім'я Квібі, яка цього року має 10 номінацій, включаючи тупу річ, яка колись коштувала мільярд доларів".
  • "У нас є прямі трансляції з більш ніж 100 місць з усього світу. Ви знаєте, як важко перевести своїх батьків у Facetime? Помножте це".

3. Зендая була в ейфорії щодо своєї перемоги

Зендая увійшла в історію з несподіваною перемогою як "Найкраща драматична актриса", ставши наймолодшою ​​з усіх переможниць у цій категорії.
24-річна дівчина, колишня зірка каналу Діснея, отримала перемогу за роль наркоманки Ру в похмурій молодіжній драмі HBO "Ейфорія", яка не мала інших номінацій.

Реакція актриси та захоплена реакція її сім'ї на її перемогу забезпечили один із найбільш памятних моментів ночі.

"Ейфорія" демонструє складні питання, які виникають серед підлітків, включаючи секс, наркотики, становлення особистості та травми, і надзвичайно популярна серед молодої аудиторії.

"Я знаю, що це дивний час для святкування, але я просто хочу сказати, що у молодих людей є надія", - сказала Зендая.

"Я знаю, що наше телевізійне шоу не завжди є чудовим прикладом цього, але у молодих людей є надія, і я просто хочу сказати всім своїм одноліткам, які роблять роботу на вулиці, я бачу вас. Я захоплююся вами, дякую".


4. Хвилювання Ден Леві було чарівним

Будь-хто, хто спостерігав церемонію впродовж першої години, міг би задуматися, чому церемонія не була перейменована на вручення "премії Шітта".

Канадський комедійний серіал домінував у першій частині церемонії, вигравши в перших шести категоріях, які оголосили.

Раніше серіали не представляли на "Еммі", але Академія винагородила шоу у своєму останньому сезоні, мабуть, намагаючись надолужити втрачене.

"Крит Шітта" охопив акторські категорії — найкращий комедійний актор (Юджин Леві), актриса (Кетрін О'Хара), актор другого плану (Даніель Леві) та актриса другого плану (Енні Мерфі).

"Я назавжди буду вдячна Євгену та Даніелю Леві за те, що вони надали мені можливість зіграти жінку певного віку — мого віку — яка стане повною мірою смішною", - сказала О'Хара, 66 років, отримавши нагороду.

Кетрін О'Хара визнана найкращою комедійною актрисою за роль Мойри у Schitt's Creek


Даніель, який пише, знімається та створює шоу, мабуть, був найбільш помітно схвильований, стрибаючи зі стільця під час оголошення кожної нагороди.

"Добре, Інтернет ось-ось вимкне мене, мені дуже шкода", - пожартував актор, виходячи на сцену, щоб забрати нагороду "Найкращого актора другого плану", переживаючи, що глядачі "знудилися" від усіх перемог шоу.

На більш серйозній ноті він сказав: "Наше шоу за своєю суттю стосується трансформаційних ефектів любові та прийняття, і це те, що нам зараз потрібно більше, ніж це було коли-небудь раніше".

Кілька критиків погодились. "Розгортка Еммі" Schitt's Creek "доводить силу комфорту телевізора в жахливі часи", - сказала Керолайн Фрамк з "Variety".

"Це тепла ковдра шоу, яке запевняє аудиторію, що кожен епізод змусить їх почувати себе добре завдяки останнім титрам. Чи дивно, що це шоу отримало такий вирішальний штамп схвалення цього року, ніж за всі роки?"


5. Рамі Юсеф розповів, що відбувається, коли ти програєш

Зірка Рамі Юссеф програв Євгену Леві з Schitt's Creek в категорії "Найкращий провідний комедійний актор".

Але цього року, коли ти втрачаєш свою категорію, це трохи незручно, ніж зазвичай.

Цього року представників "Еммі" відправили до будинків усіх найбільших номінантів — у костюмі для захисту від Covid-19.

Після оголошення переможця вони постукають в їхні двері, а Еммі буде представлена ​​їм у прямому ефірі.

На жаль, це означає, що кожен, хто не виграє, повинен спостерігати за тим, як представник "Еммі" виходить з дому — забираючи трофей назад із собою.

Бідному Рамі вдалося зафіксувати цей момент на відео, коли він втратив свою статуетку вдалині. Так близько, проте так далеко.


6. Запрошені ведучі підтримували невимушений легкий настрій

Рендалл Парк та альпака вручили нагороду за кращий сценарій 


Актора Рендалла Парка зі "Fresh Off the Boat" вивів на сцену його ведучий - альпака, одягнена в метелик.

"Коли ви занадто швидко читаєте електронний лист, фраза "Ви представляєте альпаку "дуже схожа на фразу" Ви представляєте Аль-Пачіно", - пожартував він.

В іншому місці Джейсон Судейкіс вручив нагороду за найкращий комедійний серіал, мабуть, проходячи тест на коронавірус в прямому ефірі.

"Вибачте, люди, ми юридично зобов'язані проходити тести на COVID щогодини. Політика Академії", - сказав Судейкіс


Судейкіс намагався бути зосередженим, поки з’явилася медсестра у костюмі, рукавичках та масці для обличчя, яка поклала тампон йому в ніс.

"Не хвилюйся, ти навіть не помітиш, що вона тут", - сказав актор перед спробою продовжити церемонію.

Після того, як його перервала медсестра, яка запитала дату його народження, Судейкіс сказав: "Я більше не знаю. Я думаю, мені пошкодили мозок".


7. Дженніфер Еністон повинна бути пожежницею

Еністон була однією з небагатьох зірок, яка особисто з'явилася на Еммі, з'явившись, щоб допомогти Кіммелу на початку церемонії.

(Це було до того, як вона помчала додому, щоб приєднатися до своїх колег-друзів перед оголошенням власної категорії, яка була ближче до кінця шоу.)

Кіммел пояснив, що "Еммі" довелося дотримуватися суворих обмежень щодо здоров'я, обливши один із конвертів категорії санітарними засобами, щоб підкреслити це.

Потім він кинув конверт у сміттєвий бак і поставив його на місце, намагаючись "спалити з нього всі мікроби".

Все це було частиною попередньо відрепетированого трюку - хоча дезінфікуючий засіб виявилося більш легкозаймистим, ніж передбачали організатори "Еммі".

Після того, як Кіммель підібрав спалені залишки конверта за допомогою металевих щипців, невеличкий вогник знову спалахнув — і прозвучав голос продюсера поза сценою, який сказав ведучим «загасити».

На щастя, Еністон була більш ніж здатна боротися зі значними пожежами в сміттєвих ящиках і неодноразово використовувала вогнегасник, щоб позбутися полум'я, яке палало.

Здається, Рейчел навчилася цього з того часу, коли спалила квартиру Фібі.

за матеріалами BBС


21.09.2020 1405
23.10.2020

Нове виборче законодавство, нова виборча система, нові бюлетені, можуть завести у політичне життя Івано-Франківської області й нові обличчя.  

2057
22.10.2020
Марія Лутчин

Про ситуацію в Івано-Франківській ЦМКЛ, карантин, резерви, вакцину та як жити далі з коронавірусом у розмові із заступником головного лікаря.

4929
20.10.2020

Рівень смертності й травматизму в Україні внаслідок ДТП є одним із найвищих у Європі. Досить непроста ситуація з безпекою дорожнього руху спостерігається і на автошляхах Прикарпаття.  

1219
16.10.2020

Щоби змінити правила гри, нам не потрібне чудо. Достатньо сформувати владу, яка вміє слухати людей і не боїться порад професіоналів. Потрібне перезавантаження всього місцевого політикуму.

2235
15.10.2020
Христина Чаплинська

Відомо, що існують не лише вдалі, але й побачення з категорії “epic fail”. Ми вирішили піти у «розвідку» і розпитати представників різної статі про їх досвід у цій справі.

1655
10.10.2020
Марія Лутчин

Наша історія про подружжя лікарів Уляни та Віталія, яке 12 років чекало на свою Даринку.

19257 2

Україна зараз нагадує людину, яка потрапила в автотрощу, лежить серед покрученого залізяччя і з її розірваних жил фонтанує кров, а над нею схилилося кілька гнид і кажуть: зараз ми поставимо вам п'ять питань і вам стане легше.

1112

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

6966

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

4784 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

11491
22.10.2020

Міністерством охорони здоров’я розроблено проєкт постанови КМУ «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». 

695
15.10.2020

Прикарпатські крафтові господарства ініціюють створення гастрономічної стежки. Для цього ініціатори громадської спілки "Дорога смаку Прикарпаття" залучили сім крафтових господарств.  

1244
12.10.2020

Борщ є об'єднавчим чинником. Водночас приготування цієї страви, як і її походження, викликає чимало суперечок. То яким має бути правильний борщ?  

1825
28.10.2020

Різдвяні літургії Папи Франциска у Ватикані цьогоріч будуть проходити без участі людей у зв'язку з пандемією коронавірусу. Їх транслюватимуть онлайн. Як повідомляє Catholic News Agancy, про такі зміни йдеться у листі, який Державний секретаріат

89
24.10.2020

Кіпрська церква визнала Православну церкву України.  

669
22.10.2020

У суботу, 17 жовтня, у костелі Христа Царя Всесвіту, що в Івано-Франківську, по вулиці Вовчинецька, відбулася чергова подія, в рамках відзначення 42-річниці обрання і понтифікату Святого Івана Павла ІІ та 100-річчя Його народження.  

437
21.10.2020

Це сталося у вівторок, 20 жовтня, коли він та інші релігійні лідери відвідали молебень за мир у всьому світі.

620
24.10.2020

У неділю, 25 жовтня, у приміщенні монастиря Царя Христа, отців Василіян, що на вулиці Незалежності, 181, відбудеться відкриття музею Владики Софрона Дмитерка.  

598
26.10.2020

Колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, якого засуджували до 15 років ув'язнення за вбивство, переміг у голосуванні на голову ОТГ поруч з місцем убивства.

321
23.10.2020

Уряд Північної Кореї попередив своїх громадян залишатися в приміщенні через побоювання, що "жовтий пил", що дме з Китаю, може принести з собою коронавірус.  

620
19.10.2020

Під час засідання ЦВК розглянула окремі питання діяльності Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії.  

1976 1
19.10.2020

У місцевих виборах 25 жовтня не братимуть участь 11 чинних депутатів Івано-Франківської міської ради – вони не фігурують у жодному з партійних списків. Крім того, 7 чинних депутатів ради змінили свою партійну приналежність.  

1355