На програму "Питна вода" на Прикарпатті виділили 12 мільйонів

 


У поточному році на програму "Питна вода" на Прикарпатті виділено виділено 12 млн. грн. Про це сказав заступник голови облдержадміністрації Руслан Гусак.

 

У державному бюджеті на 2012 рік на виконання загальнонаціональної цільової програми на 2011-2020 роки «Питна вода України» передбачено 200 млн грн.

 

Як зазначають у прес-службі Мінрегіонбуду, бюджетні кошти спрямовуються на будівництво та реконструкцію водозабірних споруд, фільтрувальних станцій із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема у регіонах з найбільшими відхиленнями в якості води від встановлених вимог.Довідково: 5 квітня змінили Порядок використання коштів за програмою «Питна вода України». Проект відповідної постанови представив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. Затверджені нові критерії конкурсного відбору.

Це, зокрема, відповідність проектів основним завданням і заходам загальнодержавної цільової програми, наявність схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання населених пунктів, а також відхилення показників якості питної води у населеному пункті від вимог державного стандарту на питну воду, подача води за графіком, підтверджені в установленому законодавством порядку. Крім того братиметься до уваги кількість населення, для якого розроблено проект, наявність регіональної програми, вирішення питання забезпечення питною водою маловодних територій.


Важливим чинником буде обґрунтована можливість завершення проекту або його етапу в поточному році. Та найголовніше – змінено порядок співфінансування: якщо раніше з місцевих бюджетів мали фінансуватися до 30% вартості всього проекту, то тепер за кошти громади виготовлятиметься лише проектна документація.
«Вважаємо, що запропонована зміна співфінансування дозволить регіонам та населеним пунктам активніше впроваджувати прогресивні технології, адже попередня схема була для громад надто обтяжливою», – переконаний Анатолій Близнюк.

 

 

Читайте також:

Вода в Івано-Франківську одна з найчистіших в Україні (відео)


13.04.2012 1717 0
Коментарі (0)

26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

771
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2572 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2582
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

601
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1011
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

1038

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1883

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4327

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3881 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3010
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1629
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4575 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1633
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1677
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

806