На Прикарпатті поблизу "Духової криниці" озеленили територію у 2 гектари

 

Вчора біля «Духової криниці», що неподалік с. Єзупіль Тисменицького району, було посаджено близько 2 тис. саджанців сосни, дуба червоного, ялівцю козацького та інших порід на площі понад 2 га.

 

У озелененні території, яка вже стала місцем паломництва для багатьох прикарпатців, взяли участь представники єзупільської громади, працівники облдержадміністрації, лісівники. Останні безкоштовно надали посадковий матеріал.


«Люди вболівають за цю місцевість, - каже селищний голова Єзуполя Ганна Кушнір. – Хто їздить сюди, той бачить, що з 2009 року вона змінилася на краще. Роботи тут виконуються єзупільчанами в основному безкоштовно». За останні три роки тут, як дізнаємося, встановлено Ротонду Матері Божої, сцену для проведення богослужінь, облаштовано пішохідні доріжки, прокладено «Хресну дорогу». Вже цього року громада Єзуполя садила поблизу криниці дерева. Але значна частина саджанців згоріла під час пожежі, що виникла внаслідок загоряння сухої трави.«Це місце надзвичайно гарне. Можливо, через 15-20 років ми його взагалі не впізнаємо, - каже начальник головного управління правової роботи та внутрішньої політики облдержадміністрації Богдан Федьків, саджаючи дерево. – На жаль, сьогодні такий період, коли бажаючих зрізати дерево більше, ніж тих, хто його хоче посадити. Враховуючи це, ми організувалися, приїхали сюди, попрацюємо 2-3 години».

 

До розмови приєднується заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Володимир Дутчак. «Побільше б було таких добрих і корисних справ, - каже він. – Особливо у місцях паломництва. Люди подякують за це».

 

До доброї справи лісовідновлення, за словами першого заступника начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Романа Олійника,приєднаються біля трьох десятків територіальних громад області. Загалом на Прикарпатті планують посадити молоді дерева на площі у три тисячі гектарів. Це передбачено акцією «Майбутнє лісу в твоїх руках».

 

 

Читайте також:

В Івано-Франківську забудовник вирубав зелену зону поблизу Биcтриці Солотвинської


12.04.2012 1722 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

556
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2514
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3090 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2867
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

816
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1156

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2086

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4569

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4026 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3128
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

57
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1781
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4737 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1728
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

76