На Прикарпатті інспекторів Держгірпромнагляду притягнуть до відповідальності

 

В територіальному управлінні Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області відбулося засідання колегії, на якому підбито підсумки роботи територіального управління за перше півріччя 2012 року.Розглянуто також й питання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки та охорони праці, розглянуто довідку «Про результати перевірки роботи Івано-Франківської інспекції державного нагляду за промисловою безпекою та охороною праці в газовій та хімічній промисловості територіального управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області».

 

Присутніми на колегії були начальник управління організації державного нагляду за промисловою безпекою на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Держгірпромнагляду України Валерій Морозов, начальник управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Надія Глинська, головний технічний інспектор Ради профспілок Івано-Франківської області Володимир Могильовський, представники Карпатського експертно-технічного центру, працівники апарату теруправління, державні інспектори, начальники відділів та інспекцій.

 

У своєму виступі начальник територіального управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області Володимир Креховецький критично оцінив результати роботи теруправління, повідомив про те, що за порушення, яких допустилися інспектори в процесі роботи, їх буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

На безпеку праці звернув увагу членів колегі й Валерій Морозов: «жодне несправне обладнання, яке може призвести до смерті та травмування людей не повинно працювати – його необхідно зупиняти».

 

За підсумками колегії прийнято відповідні рішення.


13.08.2012 1658 1
Коментарі (1)

Оля 2012.08.13, 10:02
А чому не було сказано про хабарі які вигризають інспектори у будівельників. Найбільшими хабарниками на Прикарпатті є інспектори Гірпромнагляду.
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2282 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2400
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

521
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

935
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

926
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

1005

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1794

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4219

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3820 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2952
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1556
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4498 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1590
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1618
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

750