На Івано-Франківщині спіймали злодія, який цупив сумочки працівниць держустанов

 

У місті Калуші Івано-Франківської області працівники міліції встановили і затримали особу, котра упродовж місяця вчиняла крадіжки з кабінетів держустанов та організацій.

 

Практично всі майнові посягання були скоєні за однакових обставин: зловмисник вештався коридорами установ та організацій, вичікуючи можливість зайти в кабінет, залишений відчиненим. У кожному разі потерпілими ставали нерозважливі працівники-жінки. Варто було котрійсь з них покинути своє робоче місце і піти по справах в інший кабінет, як спритник за декілька секунд цупив жіночу сумку. Таким чином його надбанням ставали гроші, мобільні телефони, документи та інші особисті речі власниць сумок.

 

Насьогодні задокументовано уже 7 крадіжок, до яких має безпосередню причетність 20-річний житель Калуша. Над встановленням особи невідомого крадія працювали й оперативники карного розшуку, проте ключова роль у затриманні підозрюваного належить дільничним інспекторам міліції Калуського райвідділу міліції. За приблизним описом зовнішності зловмисниа шерифи, кожен на своїй дільниці обслуговування, ретельно перевірили осіб, котрі раніше  засуджувалися і відбували покарання за подібні кримінальні прояви. Врешті-решт, зусиллями офіцерів служби дільничних інспекторів міліції Зоряна Пілянського, Тараса Чурпіти, Андрія Пилипіва і Миколи Сербіна було встановлено той факт, що активним «відвідувачем» адміністративних приміщень держустанов та організацій був молодий чоловік, котрий торік повернувся із в’язниці.

 

Підозри дільничних інспекторів щодо цього молодика знайшли підтвердження й за результатами проведення санкціонованого обшуку за місцем його фактичного проживання. Правоохоронці знайшли ноутбук, викрадений з одного з офісів, а також деякі документи, що належали потерпілим. Затриманий зізнався, що після кожної крадіжки залишав собі гроші, а жіночі сумки просто викидав.

 

У рамках проведення досудового слідства правоохоронці перевіряють причетність 20-річного чоловіка до вчинення інших крадіжок такого ж характеру. Підозрюваного взято під варту, він притягується до відповідальності за ознаками злочинів, передбачених ч.2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно). За подібні майнові посягання зловмисник вже відбував 3-річне покарання, звільнившись з установи пенітенціарної служби у серпні минулого року.

 

 

Читайте також до теми:

На Прикарпатті кишенькового злодія позбавили можливості користуватися послугами громадського транспорту на три з половиною роки


10.02.2012 1699 0
Коментарі (0)

26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

403
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2523 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2546
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

588
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

999
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

1016

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1861

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4311

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3868 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2998
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1612
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4558 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1624
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1666
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

794