На Івано-Франківщині проти ВО "Свобода" ведеться інформаційна війна?

 

Коментуючи кореспонденту "Фіртки" інцидент, який мав місце на сесії Коломийської районної ради, коли жоден «свободівець» не проголосував за заяву про відставку Януковича, голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» та голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич закликав політичні партії не провокувати протистояння і не допускати колізій в партнерських взаємовідносинах.

 

Водночас Сич вбачає тенденційність у висвітленні роботи ВО «Свобода» та говорить про інформаційну війну.

 

«Що стосується ЗМІ, виникає занепокоєння та тенденційність, яка останні часом все більше проявляється у висвітленні подібних фактів які стосуються всеукраїнського об’єднання «Свобода». І не тільки політичних фактів, а й життєвих ситуацій в якій потрапляють або члени, або прихильники Всеукраїнського об’єднання «Свобода», і які роздуваються до рівня політичних сенсацій. Особливо це стосується інтернет-простору, - мовить Олександр Сич. -  Чому ідентичні колізії під час голосування в районних і міських радах з боку інших політичних фракцій, а їх є більш ніж достатньо, не викликають такої прискіпливої уваги засобів масової інформації? Так само як і такої уваги не викликають й аналогічні життєві ситуації із членами інших партій? А вони існують. Мені, як голові обласної ради, який дбає про добру ефективну роботу обласної ради, а вона залежить від доброї ефективної роботи політичної коаліції, і як лідеру політичної організації на Прикарпатті, яка зацікавлена в максимальній консолідації здорових українських політичних сил, не випадає називати такі факти. Але їх є більш ніж достатньо».

 

«Повторюю ще раз: і під час голосувань у районних і міських радах, і сьогодні можна назвати дуже довжелезний перелік як ті чи інші фракції не адекватно голосують, в тому числі Партія регіонів та їхні союзники. Але чомусь вони не знаходять відгуки. Те саме стосується і життєвих ситуацій. Знову ж таки, мені не випадає можливості, в тому числі, і називати, скажемо, посадових осіб, на рівні районів, які представляють інші політичні партії, які мають складні життєві ситуації, але чомусь ці ситуації не викликають такої прискіпливої уваги» - говорить Сич.

 

«Тому це дозволяє мені зробити висновок, що є великою мірою тенденційність у відображенні Всеукраїнського об’єднання «Свобода», - продовжує Олександр Максимович. -  Це своєрідна інформаційна війна. Не так вже й важко проаналізувати в яких засобах масової інформації педалюється негативна інформація про «Свободу» і її членів, хто є їхніми власниками, або хто, скажемо, впливає на їхню діяльність, і дуже легко можна зробити висновок кому це вигідно.

Я неодноразово говорив, що я максимально зацікавлений у збереженні порозуміння, консолідації і закликаю наших партнерів не допускати от такого протистояння».


12.01.2012 2247 25
Коментарі (25)

Валентина 2012.01.12, 12:40
"Ви хоч повистрілюйтеся за впливи і гроші, а людей не чіпайте", погоджуюсь на 200%. Тільки ж вони (і ті і інші) хочуть , щоб ми стріляли разом з ними, ось у чому біда. А нам треба, щоб не вони багатіли , а Україна, а отже і ми з вами.На війнах же заробляють одиниці.
Менше 2012.01.12, 09:26
Менше треба про націоналізм триндіти,але зрештою, а що пан Сич хотів? коли на рівному місці навіть у Франківську вибили з депутатських крісел грошових мішків які роками ніжєра не робили, от і маєте війну, до цього треба було бути готовим. Нічого страшного, місцеві писаки це не так страшно, хто їх читає???
я 2012.01.12, 09:46
ви що -свобода -біла і пухнаста,всі гандони а вони мушкітьори
до я 2012.01.12, 09:58
не біла і не пухнаста, але всяке буває, ти знаєш білих і пухнастих? то напиши ХТО???
я до я 2012.01.12, 10:11
тут йдеться не ще про когось ,,ХТО,, а конкретно про СВОБОДУ хай відповідають за себе, -кожен баран носить свої яйця
до я 2012.01.12, 10:19
Завжди тішили ті хто завжди знає хто перед ким має відповідати, особливо в коментах :))))))))))))))))))))))))))))))))))
жителька міста 2012.01.12, 11:07
Пане Сич Подивіться як Ваші колеги поводяться на сесіях За що голосують, а за що ні. Ми купили квартиру на вул. Стуса 28 1-к , а документів не можем отримати вже рік. Хоча будинок зданий ще в грудні минулого року. Так, що відносини з фірмою вже позаду, а це все стосується простого люду і в багатьох є проблеми (наприклад, кредит чи інші стосунки в сімї) які не можна рішити без свідоцтва. А Ви хоч повистрілюйтеся між собою за впливи та гроші, а люд не чіпайте. І ваша робота маленький доказ і не кажіть, що просто так ведеться війна проти Вас
жительці міста 2012.01.12, 11:41
Невігластво мешканців зашкалює, а при чім тут ваші приватні стосунки з забудівельником??????????? Може треба щоб депутати вам в хаті поприбирали і білизну випрали. Ваші документи це ваша приватна справа і ваша приватна проблема.
до жительці міста 2012.01.12, 11:52
ти взагалі нічо не шариш то й не коментуй, забудівник виробляє документи на будинок і даї їх людині -інвестору а потім той іде до дипутатів (виконком) і вони йому виписують свідоцтво - критин свободний
до дібіла 2012.01.12, 11:59
Так до депутатів чи до виконкому??? Мало того, а хто сказав, що по тій адресі забудівельник все виконав і все подав як належить??? Вчися сопля, може не залишшся дурнем.
Кук 2012.01.12, 12:48
Ну от, і чого в цих размишлізмах Сича більше - параної чи манії величі? Саш, тримайтеся здорового глузду, виховуйте в собі почуття гумору, дихайте животом :) Прості речі рятують життя і нерви
Андрій 2012.01.12, 14:15
Я - учасник інформаційної війни проти "Свободи" - як житель міста. Не є членом жодної партії. Чому я пишу коменти про "Свободи": 1. тому що за рік вони взагалі в місті нічого не зробили; 2. рік їх діяльності дає змогу говорити, що вони потроху обростають інтересами; 3. в особистісному плані серед них є купа рідкісних мудаків - це без образ, бо знаю цих хлопаків кого 10, а кого 15 років. "Свобода" нетерпимыстю до критики цілком уподібнюється до "Регіонів".
Остап Іванович 2012.01.12, 14:22
сич давно вже продався регіонам, ще тоді, як вони дали йому можливість керувати пліч-о-пліч з вишиванюком областю, а це вже дало йому можливість створити паразитуючі комунальні структури на зразок єдиного розрахункового центру, мета якого одна - викачати кошти з франківців для подальшого фінансування передвиборчої кампанії кандидати псевдонаціоналіста олександра сильного-сича! і всетаки він сильний!!!!!))))
найціоналіст 2012.01.12, 14:29
А дійсно, для чого це єрц, шо якість послуг покращилась, хіба гірше стали сміття вивозити, повлатовували своїх на роботу і з тисячними зарплатами і крадуть в кишеню сичу
Андрієві 2012.01.12, 14:30
Так тебе усі знають, живеш на гроші тестя та власних батьків, ніхєра не робиш, просиджуючи штани у одній з фінустанов міста, вічно всім не довольний і по життю бездара. І думаєш, що твоя думка когось цікавить, напиши, що ти зробив у своєму житті бездаро.
націоналіст 2012.01.12, 14:35
Створили єрц і гребуть у кишеню сичу на передвиборчу кампанію, банкіри кажуть шо є навіть рахунок окремий за корддоном!!!
до кажуть 2012.01.12, 14:46
Да, да банкіри кажуть, молодець, продовжуй у тому ж дусі, походи ще по генделиках там так само кажуть. Брєд сивої кобили.
12 2012.01.12, 15:08
Люди просто так не говорять, диму без вогню не буває!!!
Вухо 2012.01.12, 15:49
Пропоную пану Сичу написати за прикладом інших поважних посадовців, очільників фракцій чи партій відомі Вам листи щастя. Адресу знаєте. Результат не заставить себе чекати.
Цюняк В.В. 2012.01.12, 20:04
Пане Сич приїдьте в славне місто енергетиків Бурштин(40км від Вашого кабінету),де Вашій партії належить влада і подивіться,що витворяє міський голова Курляк П.І. та голова земельної комісії Волочій М.Д.Ви не націоналісти,а корупціонери та хабарники.Вашу партію в місті жителі після виборів почали називати бандитьська шпана.
зеник 2012.01.12, 22:37
в Свободі дуже хороша ідея і вони дуже вдало маніпулюють свідомістю населення.А на самому ділі повністю зрослися з владою .Не тільки в Коломиі а і Богородчанській райраді вони одноголосно голосують з владою а головою фракціі Свободи в райраді є колишній рекитир який ціле минуле літо просидів в центрі Богородчан під пивною будкою граючи в карти.Невжеш такі люди є моральним авторитетом націоналіста.Пане Сич не паплюжте ідею збувайтеся з партіі таких пройдисвітів .
жителька міста 2012.01.12, 23:04
Вже блокують
жителька міста 2012.01.12, 23:22
"Може треба щоб депутати вам в хаті поприбирали і білизну випрали. Ваші документи це ваша приватна справа і ваша приватна проблема".Так це моя справа, але чомусь мою справу рішають депутати. А будинок зданий і прийнятий, в тому числі містом, ще у грудні 2010 року. А уже 2012.А прати я дякувати Богу можу і сама. А от "тобі" може Бог за таке невіgtгластво і зробить, щоб Тобі прали.Бог дає драбинку догори, але падати гірше....На прийом до Сича не попадеш по такому питанню так просто і тому і шукала в інтернеті , щоб написати. Бо якщо веде п. Сич прийом то до нього йдуть по блату. Люди стоять в черзі, а по блату ідуть ті кого хочуть прийняти. Я була 10, а попала десь 30.(Ішла по поводу здачі будинку. А плюс треба мати вільний час там стояти. Де немає навіть де і сісти. Стояли інваліди і старі немочні люди. І навіть нікого не цікавило, як їм вистояти в черзі. То хіба це ....) А тепер здали, а документів зась.... То чим Вони кращі .....
Цюняк В.В. 2012.01.13, 00:20
Свободівська шпана в м.Бурштин- це виключно родичі мера та підприємці,які розкрадають екологічні кошти.Пане Сич невже в місті 15 тисяч населення не знайшлось жодної людини з вищою освітою,то у Вас партія повинна називатись "свобода від розому".А де в місті лікарі,вчителі,інженери.....
О.Сичу 2012.01.13, 13:56
Пане Сич! Ваші партійці від ВО "Свобода" займаються в Галицькому районі рейдерством.Ними захоплено завод ПАТ"Домобудівник." http://oko.if.ua/2011/12/26/43986/ http://oko.if.ua/2011/12/26/43986/
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

913
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11500 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2021
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1899
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2900
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4831

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

566

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1190

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1700

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1448
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1838
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1668
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8904
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

740
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

819
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

2004
15.05.2024

У селі Чортовець, що на Прикарпатті, чоловіки встановили рекорд України, виконуючи ритуально-обрядовий танець сербен.  

1001
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

483
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

485 1
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

834 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

869