
"Внаслідок російської агресії частина Грузії була анексована, а коли така ж загроза нависла над Україною, чоловік законним шляхом долучився до українських правоохоронних і збройних сил, які проводили антитерористичну операцію у Луганській і Донецькій областях.Грузин підписав контракт з окремим мотопіхотним підрозділом ЗСУ, який в основному складався з активістів Київської Самооборони і добровольців з усієї України.Саме цей підрозділ героїчно утримував позиції на передових лініях оборони біля Дебальцевого, а згодом декілька років у складі окремої механізованої бригади ЗСУ тримав оборону української землі під натиском сепаратистських формувань і регулярних військ рф у зоні Світлодарської дуги", — йдеться у дописі.
"Позаду складні хірургічні операції, лікування у військових шпиталях, не менш виснажливі періоди післяопераційної реабілітації. Коли стало зрозуміло, що за станом здоров’я військова служба вже не під силу, громадянин Грузії звернувся до компетентних органів влади з заявою про бажання стати громадянином країни, суверенітет і територіальну цілісність якої захищав пліч-о-пліч з бойовими побратимами-українцями", — розповідають у Міграційній службі.
"Увесь цей час разом з ним співпереживали дружина-українка, сусіди з Надвірнянської громади, численні бойові побратими і волонтери. А також працівники відділу з питань громадянства УДМС в Івано-Франківській області, які власне готували відповідні матеріали за процедурою", — додали у службі.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Ухвалили рішення про примусову депортацію: з Івано-Франківщини видворять сімох іноземців