На Франківщині взялися за монополістів

Івано-Франківське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Калина-1» і ТОВ «Колокомунсервіс» загалом на 10 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

 

Як встановило Відділення, підприємства узгодили тендерні пропозиції під час проведення Відділом управління комунальним майном Коломийської міськради торгів щодо закупівлі послуг з ремонту доріг та мостів. Підприємства визнали порушення та сплатили штраф до державного бюджету. Відділення АМКУ оштрафувало Івано-Франківську обласну державну лабораторію ветеринарної медицини на 17 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

 

Як встановило Відділення, лабораторія застосовувала економічно необґрунтовані тарифи на послуги з лабораторних досліджень із видачею експертних висновків. Такі дії призвели до ущемлення інтересів споживачів. Відділення зобов’язало лабораторію привести вартість послуг до економічно обґрунтованого рівня. Відділення АМКУ оштрафувало Державну інспекцію з карантину рослин на 5 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

 

Як встановило Відділення, інспекція, надаючи окремим споживачам фітосанітариний сертифікат, стягувала плату за додаткові послуги щодо огляду інших об’єктів регулювання, які не були заявлені споживачем. Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.

 

Відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» (м. Андрушівка, Житомирська обл.) на 14 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, маслосирзавод поширював неправдиві відомості про склад продукту власного виробництва під ТМ «Золотава». Зокрема, на упаковці зазначалося, що це солодковершкове селянське масло. Натомість, як показало розслідування, до складу цього продукту входило 60,9 % рослинних жирів.

 

Відділення зобов’язало маслосирзавод припинити неправомірні дії. Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету. Відділення АМКУ оштрафувало ПАТ «Банк «Фінанси та кредит» на 7 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, банк розповсюдив неправдиву рекламу про найнижчі тарифи на перекази коштів в Україні під час використання системи «AVERS».

 

Такі дії ввели споживачів в оману. Відповідач визнав та припинив порушення, зобов’язавшись сплатити штраф до державного бюджету.

 

Відділення АМКУ оштрафувало ПП «Метал» на 7 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, підприємство розміщувало на сайті www.ukrbiznes.com. рекламу з неточними відомостями щодо найнижчих цін на арматуру класу А500С. Такі дії ввели споживачів в оману. Відповідач визнав та припинив порушення, зобов’язавшись сплатити штраф до державного бюджету.

 

Відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Залізнична пекарня» на 4,5 тис. грн за неподання інформації у встановлений законодавством термін. Відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Спурт–Ойл» на 1 тис. грн за неподання інформації територіальному відділенню у встановлений законодавством термін


14.05.2011 1808 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

401
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2022
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2854 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2720
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

716
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1087

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1987

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4459

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3956 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3074
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1704
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4654 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1685
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1726
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

875