На Донеччині загинув франківець Тарас Трелевський

Під час артобстрілу поблизу Бахмута 13 лютого загинув військовослужбовець з Івано-Франківська Тарас Трелевський.

Про це пише Фіртка з посилання на Суспільне.

За словами брата загиблого Олексія Трелевського, Тарас Трелевський народився 3 грудня 1973 року в Івано-Франківську. Під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну служив командиром І штурмового взводу 711 полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

"Тарас — найстарший брат з чотирьох дітей у нашій родині. Він повернувся з Росії на початку війни. Там працював супервайзером на нафтових вишках.

В Україні одразу пішов у військкомат, хоч його не хотіли брати через вік. Проте у березні 2022 року вже був на службі. Оскільки мав сержантське звання, то деякий час навчав бійців, а згодом воював на фронті", — каже брат Олексій.

Воїн загинув на Бахмутському напрямку, поблизу міста Часів Яр.

Панахида за Тарасом Трелевським відбудеться в Івано-Франківську 15 лютого о 17:00 в Будинку смутку на вулиці Ребета, 3. Наступного дня за цією ж адресою об 11:00 розпочнеться прощання з воїном.

У бійця залишилися дружина та двоє дітей.


Редакція Фіртки висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Світла пам'ять Героям України!


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Війна: як пережити смерть рідних


15.02.2024 Діана Струк 1711 1
Коментарі (1)

Петро 2024.02.15, 11:18

Реальний Герой воював і нажаль загинув. Пішов захищати сімю і країну. То це до таких Героїв хочуть прирівняти відправити "десятки тис увязнених" як кричить Мінюст? Кажуть "можна їх навіть не питати". Посто офігіти як влада відчула себе москалями по відношенню до людей до їх доль. Й так уже Тітушко воює і дивні ЗМІ і боти роблять з нього приклад "антимайдан геройськи воює поки Космач протестує". На ділі Тітушко попався на розбої чи подібному і опинився в СІЗО, і щоб далі не опинитись в тюрмі мобілізувався - так можна поки статус "підозрюваний"  розгляд справи призуаиняється. Таких багато насправді. Один з відомих це хабарник прокурор з Полтави здається, який так само зробив, тільки пішов у ТЦК по звязках. І мінюст хоче ще зеків до солдат у казарми і окопи? Гвалтівників, злодіїв, убивць? Армія - місце, яке утримає їх від злочинів і ізолює від суспільства як тюрма? У москалів зеки хоч в окремому підрозділі "спокутують вину" за другий шанс... Ставлення до цивільних "всі злочинці ухилянти" і "можна що хоч з ними робити" закономірно, але напевно неочікувано для когось, передалось на солдат. У Вінниці недавно засудили на 5-ь років соладата за те що три дні був відсутній. І це вирок уже апеляційного суду. Верховний суд у схожій справі так само 3 роки тюрмм без умовно - відмовився воювати після поранення, операції, і відбув від початку декілька місяців боїв за Київ в тому числі. Мотивували "поганий приклад". Хмельницький суд - двох ухилянтів з цивільних по 3-и роки тюрми. Волинський суд - 2-х ухилянтів так само - за ост тмждень і це знову в апеляції прокурори домагаються скасування умовно. "Незряча матір благає не мобілізовувати єдиного сина" сімя переселенців, - тцкашники кажуть розуміють але "папірчиків нема", минулі воєнкоми відпускали 4-и рази, а тут усе... Все це прості селяни і робітники. Прокури і судді дуже бояться за своє майно і чхати їм ким і як не пустяттєь орків до нього. Та хто їм дав таку сваволю щодо людей солдат, які достойніші за суддів і прокурорів хабарливих в рази, не депутати не президент? Та яке б не було ставлення суддівсько-прокурорських і тцкашників до цивільних і солдат, люди шануватимуть своїх соладат, які ще й в таких умовах захищають не пускають орків далі в Україну. Героям Слава!

 

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5195 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1833 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4041 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3167 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7955 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20288 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

271

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

815

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1909

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2387
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

182
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

690
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

472
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18373
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

971
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1211 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6096 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23385 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

288
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

984 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1163 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

492