На Долинщині троє місцевих мешканців стали наставниками для сиріт

Працівники районного та обласного центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також ГО «Об'єднані дітьми» у Долинському районі відібрали 3 кандидатів у наставники. 9 жовтня вони підписали угоди щодо здійснення наставництва над дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування. 

Кандидати поспілкувалися з психологами, пройшли відповідні навчання в обласному ЦСССДМ. Відтак всі кандидати у наставники отримали позитивні висновки.

Перед підписанням угод дітей познайомили з наставниками, вони поспілкувалися у присутності працівників закладу та центру.

Відповідно до укладених угод зобов'язання, які бере на себе наставник – це відвідувати дитину раз на тиждень протягом години впродовж року та надання їй соціальних послуг з наставництва з підготовки до самостійного життя.

Основними завданнями наставника є:

  • визначення та розвиток здібностей дитини
  • сприяння реалізації її інтересів у професійному самовизначенні
  • надання дитині доступної інформації про її права та обов’язки
  • формування в дитини практичних навичок, спрямованих на адаптацію її до самостійного життя, зокрема щодо вирішення побутових питань, розпорядження власним майном і коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних та інших послуг
  • ознайомлення дитини з особливостями суспільного спілкування та подолання складних життєвих ситуацій
  • сприяння становленню дитини як відповідальної та успішної особистості
  • формування в дитини навичок здорового способу життя.

Жодних матеріальних зобов'язань наставник не має.

До слова, робота з пошуку кандидатів у наставники у районі триває, адже кількість дітей, що виховуються у дитячому будинку значно перевищує кількість підібраних наставників на даний момент.

Бажаючих стати наставниками запрошують до районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді РДА за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4, тел.. 0347726346


12.10.2019 400
Коментарі ()

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

306
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

1748
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2771 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2672
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

689
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1065

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1957

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4423

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3934 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3053
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1684
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4631 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1671
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1710
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

845