Московія приречена

 

 

Кілька років тому московські друзі (з одного з угруповань, яке тоді ще було на плаву) попросили мене прочитати тижневий семінар для їхньої молоді по темі "соціальна деструкція".

На туристичній базі в Підмосков’ї зібралося трохи більше сотні юнаків і дівчат, і все було душевно. Я люблю, щоб семінар закріплювався тематичною практикою, тому в Москві для моїх студентів були заплановані деякі групові адміністративні правопорушення. Нажаль, саме тоді там відбувалися муніципальні вибори, менти й ФСБ рили землю, боролися з тероризмом, істерикували, й від учбового хуліганства в їхній столиці нашої колишньої батьківщини довелося відмовитися.

Менше з тим! Поряд було чудове містечко Д.., через яке проходить московське кільце протиракетної оборони, там можна було потренуватися. Позаяк політичні розділи новин були забиті виборами, я вирішив, що ми маємо потрапити туди, де йдеться за теля, яке народилося з двома головами, розлучення Пугачової, чергову прем'єру Санкт-Петербурзького чоловічого балету. Проте, ми не розмінювалися на дріб'язок, але вдалися до вічних тем – організували приліт летючої тарілки.

Часу було обмаль. Я розбив студентів на двійки, вони заходили до всіх кав'ярень, автобусів, поштових відділень, магазинів й не звертаючи уваги на публіку збуджено обговорювали НЛО, яке щойно бачили. Редакції всіх московських ЗМІ були затероризовані дзвінками нібито стривожених мешканців Д.., з вимогами дати роз'яснення дивовижному явищу. На снігу, який вкрив поле місцевого стадіону (була зима) вдалося зробити дуже переконливі сліди перебування інопланетян. Ми навіть, виключно заради мистецтва, це було зайвим, розбили кілька термометрів, аби забезпечити сліди ртуті в районі висадки. За кілька годин містечко було заклеєне об'явами:

Уфологічний проект БіБіСі спільно з інститутом геофізики РАН куплять відеозаписи, фото, будь-які матеріали, які засвідчують паранормальні явища, які мали місце ... числа. Також будуть фільмуватися свідчення очевидців для документальної стрічки "Д...ське чудо". Свідкам подій прохання явитися на 12:00 ... числа до торгівельного центру м. Д...ва.

Зібралася безліч люду. В натовпі поширювалася листівка:

"24 грудня ... року, рівно 13 років й 2 місяці тому мешканець нашого міста Матвєєв Іван Лукіч був викрадений летючою тарілкою.

Проте, два дні тому він несподівано явився до своїх надто постарілих родичів і друзів та заявив, що інопланетяни поводилися з ним добре. Більше того, йому вперше в історії Землі, вдалося схилити їх до офіційного контакту з землянами, який відбудеться о 12:45 біля торгівельного центру м. Д...

Наше місто було вибране для контакту, бо це батьківщина Івана Лукіча, а також тому, що Д... зайняв перше місце за благоустроєм серед міст із населенням менше ста тисяч мешканців.

Контакт відбуватиметься рівно 13,6 секунди. Також вимогою інопланетян є відсутність у зоні контакту представників правоохоронних органів у формі, бо зірочки на їхніх погонах відлякують летючі тарілки. "

Розпорошені по натовпу студенти примусили збуджений натовп скандувати "мы рады вам, летите к нам!" та інші дурниці. О 12:45 за командою всі наші організовано зникли і вшилися по зарання зумовлених маршрутах іще до того, як менти встигли зреагувати й визначити зачинщиків.

Все зло – від штабних. Один з організаторів семінару залишився фільмувати наслідки, й був заарештований. Це було небезпечно, адже в автівці балбєса були матеріали семінару, відеозйомка, списки учасників.

Мені на іншому авто з двома студентами, в небезпечному місці – біля автостанції, вдалося відшукати його автівку. Поки ми примірялися, як вскрити її, я помітив дві оперативні машини, які зупинилися неподалік. Ліняєм! - сказав я. Ми вирвалися з міста, але я розумів, що все марне. Нас перехопили на найближчому КП. Наступні кілька годин я провів у лабетах їхнього антинародного режиму – в районному управлінні Внутрішніх справ. Мене допитували керівники районної управи ФСБ, їх зацікавив мій український закордонний паспорт з екзотичними близькосхідними візами. Тривала абсурдистська бесіда.

Я: Чому нас затримали?

- Ви за описом подібні на людей, що здійснили збройне пограбування. Скажіть... а ви не чули за НЛО?

- НЛО?

- Так, у нас тут прилітало НЛО.

- Не розумію. З метою здійснити збройне пограбування?

Нестандартна ситуація. Щось було явно антидержавне, але неясно, що саме. Самі собі вони здавалися ідіотами. За кілька годин наші московські друзі якось домовилися з ментами, й нас випустили.

Ви дурні – сказав я їм – з вашими собачими рефлексами. За порівняно невеликі кошти, я міг би зробити ваше убоге село меккою божевільних уфологів усього світу. Д...ське чудо втерло б носа чудовиську озера Лохнес! Ви б доїли більше туристів, ніж їх є в Кремлі.

- Іще раз вас тут побачимо – відповіли мені – поламаємо ноги.

Московія приречена.

Невдовзі по тому, аби я більше не мав змоги відвідувати московію, прокуратура Чеченської республіки порушила проти мене кримінальну справу. 
На цьому моя просвітницька місія серед східних варварів припинилася.


12.07.2020
Тетяна Дармограй

Людмила Дем’яник, яку бійці знають за позивним Катруся Стріла, розповіла про те, як потрапила на фронт, з якими упередженнями там стикнулась, як адаптовується до цивільного життя та чим буде займатись після закінчення війни.

1421
10.07.2020

Про те, як  працює з іноземними інвесторами UkraineInvest Фіртка поспілкувалася з Андрієм Павлівим — представником урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest в Західній Україні.

913
09.07.2020

Запашна та яскрава композиція з квітів дає можливість будь-якій людині перенестися в спекотне літо навіть лютою зимою, коли багато хто тільки мріє про свіжі, ароматні та щойно зібрані рослини. Сервіс flowers.ua/ru/frankovsk працює впродовж року, надаючи

775
07.07.2020
Марія Лутчин

Сьомого липня у Європі, а 11 у світі, відзначають День шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році.

1091
05.07.2020
Люся Грибик

Танцюрист розповів нам про свої кроки до досягнення успіху, поділився секретами мотивації та розкрив подробиці своїх танцювальних буднів.

1526
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

1321

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1819

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

5094

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

8433

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6542 2
10.07.2020

На Землі новий «диктатор» – COVID-19 і ми змушені пристосуватись до життя в нових умовах.

717
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7854
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

62900 4
07.07.2020

Його життєва історія сповнена несподіваних поворотів долі, адже йому довелося здійснювати своє архієрейське служіння у вкрай складний для Церкви час – підпілля та переслідування.

750
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

1074
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1471
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1907
08.07.2020

Голова Національної спілки театральних діячів України, керівник Національної оперети України Богдан Струтинський отримав орден "За заслуги" І ступеня.

2126
09.07.2020

Про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області.

1535 1
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

589
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

741
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

878