Молода скрипалька з Івано-Франківська підписала контракт з міжнародною студією звукозапису Sony Classical

 

 

Молода скрипалька з України Анастасія Петришак днями підписала контракт з міжнародною студією звукозапису Sony Classical.

 

Про це повідомляють на офіційній сторінці проекту у мережі facebook, повідомляє MusicReviewUkraine.

 

Поки що не оголошують подробиць, але кажуть, що ми маємо готуватися до грандіозних сюрпризів. Не випадково. Адже вся попередня кар’єра Анастасії заслуговує найбільших овацій. Судіть самі.

 

Анастасія Петришак народилася в Івано-Франківськy. У віці восьми років почала виступати перед публікою, перемагаючи у численних конкурсах національного і міжнародного значення. 

 

У 2005 році переїхала до Італії, де продовжила навчання і, у віці 15 років, була зарахована в кремонську Міжнародну Академію «Вальтер Стауффер» на курс по спеціалізації гри на скрипці, під проводом маестро Сальваторе Аккардо і в Музичну академію Кіджі в Сієні, де продовжує удосконалюватися донині. 

 

В 17 років з відзнакою закінчила навчання в Пармській консерваторії імені Арріго Бойто, потім слідував диплом Вищого Скрипкового майстер-класу в Міжнародній Академії «Incontri Col Маестро» в Імолі. 

 

У 2015 році, закінчивши з відзнакою курси підвищення кваліфікації, які проводила маестро Лаура Горна, отримала ступінь спеціаліста-інтерпретатора в області Мистецтв і Музики в Інституті Монтеверді Кремони. Далі вступила до престижної Академію ZHdK Цюріха на курс «Master Specialized Music Performance – Solist», де продовжила навчання у маестро Рудольфа Коельмана, одночасно вдосконалюючи майстерність гри на скрипці у таких знаменитих майстрів як Б. Белкин, С. Мінц, З. Брон, П. Амуайяль, Ф. Айо.

 

У 2012 році стала переможницею XVI Музичного фестивалю «Кращі випускники консерваторій та музичних закладів Італії 2011 року» в Кастрокаро Терме. У 2013 році виступила в Метрополітен-Павільйоні в Нью-Йорку, представляючи кращі італійські музичні установи. 

 

У 2014 році виграла ряд конкурсів, в числі яких XVIIV Міжнародний конкурс в Валь-Тідоне і XV Національний музичний конкурс «Етруська Рів’єра». Завдяки останньому отримала кілька нагород: премію скрипалів, перший приз у номінації арок і перший приз глядацьких симпатій.

 

Дає численні сольні-концерти в таких всесвітньо відомих театрах і концертних залах, як Аудіторіум Паганіні в Пармі, Зал Нерви у Ватикані, Великий театр в Брешії, Метрополітен-Павільйон в Нью-Йорку, театр Еліза і Аудіторіум Парк Музики в Римі, Арт-центр Goryeong в Південній Кореї, Аудіторіум «Джованні Арведі» і театр Понк’єллі в Кремоні, театр Мандзоні в Болоньї, театр Фенікс в Венеції, Муніципальний театр в Ферарі, театр Верді в Буссето, театр Арістон в Сан-Ремо, Королівський театр в Пармі, а також в Міланському катедральному соборі. Виступала з багатьма всесвітньо відомими оркестрами, серед яких Симфонічний оркестр «Артуро Тосканіні», Італійський філармонічний оркестр, Міланський oркестр Кантеллі, оркестр Королівського театру в Пармі, оркестр театру Карло Феліче в Генуї, оркестр Россіні, симфонічний оркестр Валлеса і філармонічний оркестр України; під керівництвом знаменитих директорів: Марчелло Рота, Джанлуїджі Джелметті, Лоренцо Бізаррі, Альберто Орланді, Андреа Баттістоні, Паоло Понзіані Чьярді.

 

Знімалася у численних документальних фільмах, брала участь в національних та міжнародних телевізійних програмах, таких як «Петрушка», «Наутілус», «Che Tempo Che Fa», «Фестиваль Сан-Ремо», «60 Хвилин» на CBS в США, EBS international , в документальних фільмах про життя Паганіні, Страдіварі, про скрипку як музичний інструмент і роль музиканта. 

 

З 2010 року регулярно співпрацює з відомим тенором Андреа Бочеллі, супроводжуючи його на численних концертах і користуючись при цьому великим успіхом не тільки глядачів, але і критики. Грає з італійським Камерним оркестром, що складається з кращих студентів кремонської Міжнародної Аккадеміі ім. Вальтера Стауффера, заснованої Сальваторе Аккардо, виступаючи в найважливіших італійських і зарубіжних музичних закладах. Крім класики, велику увагу приділяє сучасній музиці, виступаючи з ансамблем «Fontana Mix», а також граючи на концертах за участю кращих сучасних композиторів світу, таких як Софія Губайдуліна, Іван Феделе, Джордж Крамб і інші.

 

Анастасія Петришак співпрацює з Фондом Страдіварі з Кремони, регулярно грає на всіх інструментах з колекції, створених такими прославленними скрипковими майстрами як Страдіварі, Аматі, Гварнері дель Джезу та інші. Крім того, співпрацює з лабораторією музичної акустики Політехнічного університету в Мілані і лабораторією неінвазивної діагностики в університеті Павії, які займаються акустичним аспектом музичних інструментів і фізичними параметрами старовинних скрипок Страдіварі, Аматі та Гварнері дель Джезу і сучасних інструментів, що перемогли в Трилітньому Міжнародному конкурсі лют’єрів (Concorso Triennale Internazionale di Liuteria) визначаючи особливості і відтінки тембру кожної окремої скрипки. Ця співпраця дозволила їй спеціалізуватися у використанні і оцінці старовинних та сучасних інструментів. На сьогоднішній день – більше шістдесяти. Всі завершені науково-дослідні проекти були опубліковані в провідних міжнародних наукових журналах.

 

У жовтні 2016 року, у винятковому порядку, з дозволу Міністерства культурної спадщини і культурної діяльності, а також муніципалітету Генуї, виступила в театрі Карло Феліче з відомою скрипкою «Il Cannone», що належить Нікколо Паганіні, виконавши Концерт № 1 для скрипки та оркестру Н. Паганіні.

 

Найближчим часом Анастасія Петришак планує гастролі в Києві разом з Андреа Бочеллі.


22.07.2017 703 0
Коментарі (0)

28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

230
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

810
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1810
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3354
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2279 4
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4483

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

642

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

567

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

549

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

582
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10187
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1027
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

4880
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

826
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2621
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1047
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34282 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

476
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

543
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

887 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

1101