Міністр енергетики Ігор Насалик задекларував більше мільйона доларів готівкою, дев’ять золотих годинників, картину Айвазовського і ЖОДНОГО "бізнесу"

 

Картинки по запросу насалик 

 

На сайті Національного Агенства з питань запобігання корупції з’явилася декларація міністра палива та енергетики Ігоря Насалика.

 

З декларації довідуємося, що дружина Ігоря Насалика - Насалик Гузял Есгатівна є громадянкою Росії.

 

На рахунку в Приватбанку в міністра енергетики є 6.687 доларів США.

 

Готівкою Ігор Насалик зберігає:

--- 890 тисяч доларів,

--- 240 тисяч євро

--- та 4 мільйни 700 тисяч гривень.

 

Міністр енергетики декларує нерухомість:

-- Квартира в Києві площею 287,7 м2.

-- Будинок в селі Козино Обухівському районі Київської області (знаменита Конча-Заспа) площею 561,4 м2.

-- Три земельних ділянки площею 1200, 1510 та 370 м2.

-- Земельна ділянка в Калуші площею 126000 м2.

-- Офіс в Києві 129,70 площею м2.

 

Також міністр енергетики декларує десять «антикварних виробів», ціни і опису яких в декларації немає.

 

Задекларовані годинники (відома «слабкість» міністра):

-- Franc vila Cobra (Швейцарія, рожеве золото, хронограф-механіка, каучуковий ремінець),

-- Devon (США), Сvstos challanger (Швейцарія, рожеве золото, сапфіровий циферблат, ремінець, хронограф-механіка),

-- Corum admiral's cup (Швейцарія, рожеве золото, хронограф-механіка, ремінець золото-шкіра),

-- Сvstos challanger 50 (Швейцарія, рожеве золото, хронограф-механіка, ремінець каучуковий ремінець),

-- Audemars Piguet Royal oak offshore (Швейцарія, рожеве золото, механіка, шкіряний ремінець),

--Graff (рожеве золото, механіка, шкіряний ремінець (крокодил),

-- Tiffany atlas (Швейцарія, рожеве золото, кварц),

-- Franck muller (Швейцарія, біле золото, сапфіровий циферблат, хронограф-механіка),

-- Chanel (Швейцарія, кераміка, керамічний браслет, механіка) та інші.

 

Також дружина Ігоря Насалика декларує ювелірні вироби (до прикладу, «сережки: біле золото, діаманти», «Підвіска Carrera y carrera Babbo: жовте, біле золото, діаманти» та інші…)

 

В колекції міністра енергетики є картина Айвазовського та інші:

--- Кейленборх, Аграхаам Ван (Cuglenborch Abraham Van), Голландія, р-р 60х84,4, дерево, масло, масло Німфи в гроті, 1610-1656 рр. 

--- Sinding Christensen Jens, Голландія, Картина, р-р 64х78,8, полотно, масло, 1888 р., Рибальський човен на причалі.

--- Giovanni Battista Tiepolo, Італія,Картина, полотно, масло, р-р 31х47, XVIII ст. Суд Соломона.

--- Айвазовський, Картина, р-р 69х88,5. Морський пейзаж.

 

Задекларовані автомобілі:

-- Mercedes-Benz Модель:S500L Рік випуску:2007

-- Mazda Модель:Tupe 6 Рік випуску:2014

-- ВАЗ Модель:21065 Рік випуску:2001

-- Toyota Модель:Avensis Рік випуску:2012

-- TOYOTA Модель:LAND CRUISER PRADO Рік випуску:2007

-- VOLKSWAGEN Модель:CC 1968 Рік випуску:2013

Цікаво, що раніше в Ігоря Насалика був і автомобіль «Бентлі», проте зараз він в декларації відсутній.

 

Заробітна плата Ігоря Насалика за звітний період - 81 тисяча 122 гривні

Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю дружини міністра енергетики – 745 тисяч 256 гривень.

 

Найцікавіше - це може виглядати сенсацією, але в Ігоря Насалика немає жодних цінних паперів, корпоративних прав, нематеріальних активів та юридичних осіб, кінцевим бенефеціаром є декларант та члени його сім’ї. При цьому в ЗМІ часто фігурують списки підприємств, які нібито контролює Ігор Насалик…

 

"Сьогодні Насалику і його родичам належать такі зареєстровані в Івано-Франківській області підприємства, як «Укрмедекспорт» (оптова торгівля фармацевтичними препаратами), ТОВ «Галпласт» (виробництво мінеральних вод і прохолодних напоїв), ТОВ «Галторф» (видобуток і агломерація торфу), ТОВ «Нафтоенерго Інвест», ТОВ «НВ Енергія». Батько Ігоря Насалика Степан Насалик — співзасновник київської фірми «Євроенерго-груп», що займається геологорозвідкою" - повідомляв в 2008 році сайт malakava

 

"Бізнес Насалика і партнерів був таким прибутковим, що вже з 1999 року розпочалося суттєве зростання активів. «Техно-Центр» почав підкуповувати корпоративні права виробничих підприємств. У ВАТ «Івано-Франківський лісокомбінат» у майбутнього міністр виявилося 27% акцій, СП «Євромілк» взагалі опинилося під контролем (60%), ВАТ «Горохівський цукровий завод» на 30% перейшов до Ігоря Насалика, а ВАТ «Єнакіївський цементний завод» – на 28%", - свідчить politeka.net , щоправда наводить слова Ігоря Насалика про те, що весь свій бізнес він продав... Проте тут виникає запитання - а де ж гроші від проданих бізнесів... Адже за оцінками експертів їх ціна складає десятки якщо не сотні, то десятки мільйонів доларів...

 

Всю декларацію міністра палива та енергетики можна переглянути за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/declaration/9ef83c9e-144d-4d42-bcdd-d6e9a8326036 .


28.10.2016 2304 4
Коментарі (4)

Сергій Чирва 2016.10.29, 10:01
Це Вам не заводик у Липецьку тримати... Цього самого тримають на Україні ...
Василь Риба 2016.10.30, 13:33
співчуваю братам Шевам, які посміли такого бугра посунути. Не розслабляйтесі, бо я чув що після міністра він почне войну за голову Калуш-ТГ. Буде мати ІА, тіпа як у Садового та інші інструменти не оборони, а наступу у рамах Галичини, бо ж той перец вже впав, місце порожне -кличе буй-турів!
Панас Мирний 2016.10.31, 22:06
От і скажіть мені діду, нащо гроші у МВФ чи по світу зичити коли вдома купа грошових мішків ходить ????
Василь Риба 2016.11.01, 13:48
як брати по ваші підказці, чи п.Романа Пер., то НІгСт-НІС-Окунь втече у рф до жінки, де він і сховавав ЦП на заводи, параходи. а міжгір'я їго в Кончи-заспі. можна продати їго долю тут, але воно піде в держбюджет. се ж не простий барига у якого гроші дома і в товарі в їго склепі. а як мож буде таку забаву простим трудящим таким як я та Панас Мирний, то №2 по Носі буде Шева, якого я ото посвітив на нерівну борьбу з НОСом. і се буде на руку РФ. Се має робити Держава, виставлєти планку, аби всі чесно платили чесні податки, а олігархів у депутати і міністри не пускали. Але ж я не про то, а за владу у Галичині. Анчоус і Садовий були польскі помічники і їх вже нема, в Міжмор'ю поляки хочут підкакати нас перед Англійов, аби грати 1-скрипку. Чій НІС- не знаю, але від Вишиванюка знаю що не наш. про се зара тра думати
21.01.2022
Тетяна Дармограй

Івано-Франківська область з 24 січня переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Останні дні тут фіксують рекордну за весь час пандемії кількість хворих.

2756
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

2616 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

3641 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Подружжя вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю. Також на обійсті за кілька десятків років пара надбала чималу колекцію речей своїх по

4717 2
02.01.2022
Мар'яна Цимбалюк

Бажання та цікавість досліджувати  власні туристичні локації змусили гравців готельного ринку створювати нові пропозиції. Попри те, що запит від туристів на колоритні місцеві розваги завжди був, то тепер спектр розваг доводиться розширювати згідно зі світовими трендами.  

3692 2
31.12.2021
Ігор Марковський

Як другий рік пандемії коронавірусу вплинув на якість підготовки студентів та школярів? Чи готові прикарпатські ВНЗ приймати на навчання громадян Білорусі, котрі тікають від режиму Лукашенка? Яке значення має "Карпатський простір" в євроінтеграційному процесі України? Відповіді на ці питання читайте в першій частині інтерв'ю Фіртки з Ігорем Цепендою, доктором політичних наук, професором, ректором Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 

4129 2

Організація Українських Націоналістів та Українська Народна Самооборона - окреме вітання Івано-Франківську Другій Столиці ЗУНР від легендарного нашого побратима, політв'язня московії, очільника УНСО Миколи Карп'юка та нашого 95 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллі Сливінського!  

349

Конференція по створенню Івано-Франківської обласної організації Української Народної Самооборони відбулась днями в Івано-Франківську.

561

Журналісти розповіли про те, як можна оцінювати та порівнювати фінансову спроможність громад, перевіряти справжній стан справ у них та не дати офіційним статистичним даним ввести себе в оману. 

471

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

1783
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

8771 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

14441
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

23145
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

3982
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

4607 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

5812
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

7228 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

1965
21.01.2022

Печерський суд міста Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу Петру Порошенку.

455
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

1595
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

2203
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

2313 1