"Медекс плюс" зсередини або діагностика тут - це досвід, високий рівень та міжнародне визнання

Сьогодні кожний з нас хоче отримати якісні медичні послуги, в тому числі отримати найточніші аналізи, які б показали реальний стан справ в нашому організмі. Звичайно, що зараз багато де ви можете здати аналізи або отримати інші результати медичних лабораторій, але мабуть не всім ви довіряєте. І правильно робите! Адже довіра будується на результатах роботи, досвіду та відгуках клієнтів. Власне, сьогодні мова піде про«МЕДЕКС ПЛЮС».

 «Медекс плюс» - клініка для всієї родини

Лідер на ринку медичних послуг Івано-Франківщини TOB «Медекс плюс» з 1993року, серед визнаних медичних установ області. Це - багатопрофільне медичне підприємство, у складі якого функціонує лікувально-діагностичний центр, сучасна лабораторія європейського рівня, комп'ютеризація технологічного процесу, висококваліфікований персонал, регулярний багаторівневий контроль якості досліджень. Усе це гарантує пацієнтам високу точність результатів лабораторного тестування, впевненість та спокій. Маніпуляційні забірні кабінети в найбільших районних центрах області, мережа аптек . Лікувально-діагностичний центр «Медекс плюс» має 27-мирiчний досвід успішної роботи.

 Медичний центр використовує найсучасніше обладнання і пропонує найсучасніші діагностичні та лікувальні технології. Тут є повний спектр послуг з відновлення і зміцнення здоров'я. Зручне розташування клініки, новітнє обладнання, висококваліфіковані фахівці, доступні ціни - результат прагнення до комфортного і якісного медичного обслуговування. Також тут проводять роботу зі страховими компаніями за полісами медичного страхування. У медичному центрі можна отримати консультації практично всіх фахівців, повне діагностичне та лабораторне обстеження, виклик лікаря і медсестри додому. Прийом ведуть кваліфіковані спеціалісти, сімейні лікарі, професори, доценти, кандидати медичних наук на базі Івано-Франківського медичного університету і медичного коледжу.

Структура лікувально-діагностичного центру:

А це : гінекологія, урологія, дерматовенерологія, терапія, ендокринологія, неврологія, інфекційні захворювання, отоларингологія, судинна хірургія,   проктологія, педіатрія, стоматологія, денний стаціонар, операційний блок, УЗД всіх органів та систем, кабінет профілактичних щеплень, фізкабінет, сучасна лабораторія.  Сімейні амбулаторії в склад яких входять: педіатр, терапевт, маніпуляційний кабінет і кабінет УЗД в  місті Івано-Франківську. Лікувально-діагностичний центр акредитований вищою категорією МОЗ України.

Лабораторія і вона вже в ДОЛИНІ!!!

 А це – надважливо!

Клінічна лабораторна діагностика займає важливе місці в лікувально-діагностичному процесі. Важко сьогодні уявити лікаря, який в постановці діагнозу і призначенні лікування покладається лише на дані огляду, скарги пацієнта та інтуїцію. Захворювання, відомі людству ще з минулого століття, сьогодні перебігають інакше на фоні зниженого імунітету, багаторазового прийому антибіотиків, впливу несприятливих екологічних факторів. Тому в даний час лікарю складно обійтися без додаткових методів дослідження, щоб встановити точний діагноз.

Лабораторія «Медекс Плюс» використовує в роботі тільки зареєстровані реагенти із наявним сертифікатом якості, проводить щоденно контроль якості своїх досліджень, навчання лікарів на курсах вдосконалення, постійно працює над впровадженням нових технологій та розвитку лабораторної справи.

 І головне, в червні цього року на території Долинської ЦРЛ відбулося відкриття  клініко-діагностичної лабораторії «Медекс плюс». Саме тут вже будуть проводити всі лабораторні дослідження, а не відправляти до обласного центру. Облаштована згідно вимогам МОЗ України новітніми аналізаторами провідних світових виробників, що автоматично виконують дослідження з використанням закритих тест-систем. В лабораторії створені всі умови, щоб якісно, швидко, достовірно виконувати лабораторні дослідження.

Основні потужності:

-відділ хемілюмінісцентних досліджень

-відділ біохімічних досліджень

-відділ загально-клінічних досліджень

Експрес-аналізатор сечі Urisys 1100 (Roche Diagnostics  напівкількісний аналіз сечі по 10 параметрах: кислотність(рН), відносна густина, глюкоза, білок, білірубін, уробіліноген, кетони,нітрити(бактеріурія),лейкоцити, еритроцити.
Автоматичний гематологічний аналізатор Sysmex 1000i , забезпечує найвищу якість, швидкість та надійність гематологічних досліджень при максимальній автоматизації  

Визначення 26 параметрів, кількості та відсотка вмісту незрілих та атипових клітин, повідомлення про морфологічні патології, повна лейкоцитарна формула.

Автоматичний аналізатор Cobas Integra 400 Plus (Roche Diagnostics) біохімічні дослідження крові, сечі, ліквору

Повна автоматизація процесу, висока якість і швидкість виконання біохімічних досліджень

Визначення ферментів, білків, пігментів, метаболітів, ліпідів, вуглеводів і продуктів їх обміну, серцеві маркери, метаболізм заліза

Напівавтоматичний аналізатор коагуляції крові СА-104 Cobas(Sysmex), який призначений для визначення протромбінового часу, активованого часткового тромбопластинового часу, тромбінового часу, фібриногену  

Автоматичний аналізатор електролітів AVL 9180 (Roche Diagnostics), контроль електролітного балансу в крові

Вимірювання концентрації іонів натрію, калію, кальцію іонізованого

Автоматичний аналізатор  Cobas 411(Roche Diagnostics) імунохімічні дослідження крові, сечі, плазми

Виконує імунологічні дослідження методом електрохемілюмінісценції, що забезпечує високу чутливість і максимальну точність результату (онкомаркери, показники кісткового обміну, гормони, пренатальний скринінг, показники атопії, кардіологічні маркери, показники гормонів щитоподібної залози, інфекційні дослідження, діагностика анемії.

Контактний телефон: 0994723102

Режим роботи:

Пн.-Пт. з 8 год.00хв. по 18 год.00хв.

Сб. з 9 год.00 хв. по 15 год.00хв.

Ключовим пріоритетом в роботі є достовірність і відповідальність за слова, вчинки і якість своєї роботи. То ж , не ризикуйте своїм здоров»ям і довіряйте тільки професіоналам!

Автор: Марія ЛЄСЬКЄВИЧ, партнерський матеріал


13.06.2020 5702 1
Коментарі (1)

04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

3970 1
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1399
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1488
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2615
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2334
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

2264

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

235

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1470

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2221

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2961
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

520
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

671
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

661
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

508
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15956
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2854
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1134
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26612 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

984
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

844 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

647