"Медекс" - лідер на ринку медичних послуг Івано-Франківська

На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

 

Серед визнаних медичних уставнов Івано-Франківська впевнено займає провідні позиції компанія Медекс - багатопрофільне медичне підприємство, у складі якого функціонує поліклініка Медекс, сучасна лабораторія європейського рівня, маніпуляційні кабінети в найбільших районних центрах Івано-Франківської та Львівської областей, мережа аптек та аптечних кіосків, мережа салонів Медекс Оптика.

 

Зручне розташування клініки, новітнє обладнання, висококласні фахівці, доступні ціни - результат нашого прагнення до комфортного і якісного медичного обслуговування.

 

У медичному центрі можyть отримати консультації практично всіх фахівців, повне діагностичне та лабораторне обстеження, викликати лікаря додому.

У складі поліклініки лікувально-діагностичного центру "МЕДЕКС" працюють:

- гінекологічне відділення

- педіатрічне відділення

- терапевтичне відділення

- стоматологічне відділення

- урологічне відділення

- урологічне відділення

- отоларингологічне відділення

 

Прийом ведуть:

- лікар-дерматовенеролог

- лікар-офтальмолог 

- лікар-нарколог

 

МЕДЕКС

 

Про переваги центру «Медекс» ми запитали завідуючого поліклінікою Андрія Ганущака:

- Серед наших основних досягнень - багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг, що  дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування. Показниками визнання професіоналізму наших лікарів є регулярна участь у міжнародних конференціях, публікація робіт у провідних галузевих журналах та інших виданнях.  

 

 

- Скільки часу компанія «Медекс» працює на ринку надання медичних послуг?

- У нас сучасне підприємство, яке успішно працює на ринку медичних послуг Івано-Франківська та області вже більше 15 років. За чей час з невеликого підприємства компанія перетворилась у провідну медичну компанію.

 

 

- Розкажіть будь-ласка про послуги, які надаються у клініці «Медекс»

- Сучасний багатопрофільний медичний центр "МЕДЕКС" пропонує повний спектр послуг з відновлення і зміцнення Вашого здоров'я. Зручне розташування клініки, новітнє обладнання, професійні фахівці, доступні ціни - результат нашого прагнення до комфортного і якісного медичного обслуговування.

 

Ми пропонуємо медичне обслуговування фізичних та юридичних осіб, бонусні програми, робота зі страховими компаніями за полісами медичного страхування.

 

У нашому медичному центрі Ви можете отримати консультації практично всіх фахівців, повне діагностичне та лабораторне обстеження, викликати лікаря додому, безкоштовно проконсультуватися у лікаря-стоматолога.

 

 

- Клінічна лабораторна діагностика займає важливе місце в лікувально-діагностичному процесі?

- Важко сьогодні уявити лікаря, який в постановці діагнозу і призначенні лікування покладається лише на свої знання, досвід та інтуїцію.

 

Захворювання, відомі людству ще з позаминулого століття, сьогодні перебігають інакше, на фоні зниженого імунітету, безконтрольного прийому антибіотиків, впливу несприятливих екологічних факторів. Тому сучасному лікарю складно обійтися без додаткових (інструментальних і лабораторних) методів дослідження для встановлення діагнозу.

 


Така висока потреба в лабораторній діагностиці спонукає її швидкий розвиток в усьому світі. Це поява нових технологій (імуноферментного і хемілюмінесцентного аналізу, полімеразної ланцюгової реакції) і надточних високопродуктивних аналізаторів.

 

Лабораторія Медекс за 15 років своєї роботи стрімко розвивалася, як і вся лабораторна справа в Україні, і сьогодні по спектру і якості лабораторних досліджень не поступається столичним лабораторіям. Біохімічний аналізатор витіснив ручну працю і рутинні обчислення, потребує невеликої кількості крові пацієнта і затрат реагентів, що зробило біохімічне дослідження точним і доступним по ціні. Хемілюмінесцентний аналізатор COBAS e 411 Roche diagnostics – обладнання вищого ґатунку у світі по визначенню гормонів, онкологічних і кардіологічних маркерів, маркерів перебігу вагітності і розвитку плоду, маркерів цукрового діабету тощо – дозволяє швидко, до 1,5год. визначити широкий спектр цих показників.

 

В Медексі застосовується сучасний імунохемілюмінесцентний метод МАСТ - панелей в діагностиці алергії, розроблений компанією Hitachi і визнаний «золотим стандартом» в діагностиці алергії. Лікарські препарати від алергії лише тимчасово знімають зовнішні прояви захворювання і не усувають її причину.

 

Визначення алергену – це шлях до початку специфічного лікування, направленого на виведення з організму «агресивних антитіл»(імуноглобулінів Е) і, як результат, - одужання.

 

Якщо пацієнт звертається без призначення лікаря, розроблені нами схеми діагностичного пошуку дозволяють пацієнту ефективно пройти обстеження без зайвих витрат на недоцільні дослідження.

 


Лабораторія «Медекс» використовує в роботі тільки зареєстровані в Україні реагенти із наявним сертифікатом якості, проводить щоденно контроль якості своїх досліджень, навчання лікарів на курсах вдосконалення, впроваджує нові діагностичні технології лабораторної справи.

 

 

До слова, для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

 

 

- Не секрет, що мережа аптек Медекс - це широкий асортимент медикаментів і товарів медичного призначення.

- Робота мережі аптек Медекс орієнтована на створення в аптеці умов максимально задовольняють потреби покупців. Кваліфікований персонал аптеки «Медекс» завжди проконсультує Вас про новинки вітчизняного і зарубіжного фармацевтичного ринку, допоможе при виборі того або іншого препарату.


Умережі аптек Медекс для пенсіонерів і пільгових груп населення працює спеціальна дисконтна картка.

 

Медекс - медичний центр для дорослих та дітей, у якому кожний клієнт отримає якісну та доступну медичну допомогу. Компанія орієнтується на європейське медичне обслуговування та ставлення до клієнтів.

 

 

Відвідавши медичний центр «МЕДЕКС» за адресою вул. Військових Ветеранів 10 в Івано-Франківську, пацієнти завжди отримають якісні медичні послуги: від повної діагностики організму до лікування захворювань.

 

Детальніше про медичний центр "Медекс" ТУТ.

 

 


22.06.2011 5139 4
Коментарі (4)

наталя 2014.03.26, 14:46
коли ж ти козел виплатиш людям зарплату чи ти думаеш що люди мають задурно на тебе робити і повітря істи що так важко виплатити вчасно ту вушиву тисячу
Ярослав Томин 2016.11.03, 17:35
жахливий заклад- на мазепи працівниця незмогла відібрати кров для аналізу а в центральному офісі інша змогла взяти але замало для аналізу. Їх би на навчання б послати а не туди де треба працюювати
Василина 2012.08.12, 12:44
Дуже добрий гінеколог була в Медексі - Наталя Василівна. Тільки зараз вона працює в Медатланті на Чорновола. А більше там нема до кого йти
ф 2013.08.16, 13:45
ф
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

732
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

568
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

8996 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2656 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1971
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2462

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

134

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

661

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

663

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

715
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

120
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

253
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

462
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

124
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

397
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

477
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

620 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5733
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

201
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

370
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

458
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

462