В Івано-Франківську докладають максимум зусиль, щоб зберегти пам’ять про загиблих на війні військовослужбовців.
Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, понад 300 мешканців Івано-Франківської громади загинули з початку повномасштабної російсько-української війни, передає Фіртка.
Також близько 50 захисників — зникли безвісти та близько пів сотні наразі перебувають в полоні.
"На жаль, це — ціна нашої перемоги. Дуже прикро, що ми втрачаємо найцінніше — людські життя. Але, незважаючи ні на що, віримо в силу молитви.
Але, окрім молитви, важливо ще зберегти пам’ять в анотаційних дошках, у наших книжках, у різних формах. Підказуйте, яким чином можна зберегти пам’ять, щоби кожен Герой був показаний як Велика Людина, яка віддала найдорожче — життя. Майже щодня громада втрачає найкращих. Тих, які пішли на захист нашої держави.
Днями я зі своїми друзями, з волонтерами був на Донеччині, в Костянтинівці, Дружківці. Спілкувався з нашими штурмовиками. Ще не одну книгу напишуть, як в меншій чисельності, при меншому озброєнні, невеликій кількості авіації, наші захисники не тільки обороняються, а йдуть в контрнаступ і вибивають ворога", — зазначив Марцінків.
Нагадаємо, у громаді вирішили, що на виготовлення пам'ятників полеглим воїнам виділятимуть 60 тисяч гривень. Кошти даватимуть родинам загиблих воїнів з Івано-Франківської громади та тим, хто похований на її території.
З рідними полеглих героїв погодили, що пам'ятники будуть з граніту, однаковими за формою. Кожна родина зможе вирішити індивідуально, який зробити надпис. Також оберуть варіант для фото (фотоскло або кераміку) і яку встановити вазу для квітів.
Редакція Фіртки висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Світла пам'ять Героям України!
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Війна: як пережити смерть рідних
Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну
Пошуки зниклих безвісти українських бійців: що варто знати прикарпатцям, аби не нашкодити