Коронавірус: в Івано-Франківську вводять додаткові обмеження

У п'ятницю, 20 березня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії розглядали питання про дотримання обмежувальних заходів для запобігання поширення коронавірусної інфекції. Ввели нові обмеження, зокрема, штрафи, та звернулися до уряду щодо введення в країні надзвичайного стану.

Зокрема, поліція вводить штрафні санкції для фізичних та юридичних осіб за порушення умов карантину. Для фізичної особи штраф може складати від 17 тисяч гривень. Для юридичних осіб – від 34 тисяч гривень.

Для дотримання умов карантину прийнято рішення ввести цілодобове патрулювання. До якого залучатимуть Нацгвардійців, поліцію та Муніципальну інспекцію.

Також звернулися до власників аптек, магазинів, ринків не допускати відвідування понад 10 людей, а також забезпечити дотримання дистанції у 2 метри.

З метою впровадження дезінфекції доручив комунальним підприємствам ретельно прибирати та дезінфікувати вулиці та під’їзди.

Окрім того, міський голова Руслан Марцінків запропонував звернутися до уряду та Президента щодо введення надзвичайного стану у країні.

Також звернулися до Антимонопольного комітету щодо недопущення штучного завищення цін на ліки та продукти першої необхідності.

Загалом, станом на ранок 20 березня, в Інфекційній лікарні перебуває 15 хворих з підозрою на коронавірус. Наразі результатів ще очікують. Один випадок офіційно підтверджений, а хвора – померла.

«Ситуація вимагає серйозного підходу. Тільки жорсткі методи обмеження допоможуть зупинити поширення вірусу. Закликаю кожного перш за все бути свідомим та не наражати на небезпеку оточуючих. Також звертаюся до уряду та Президента щодо введення надзвичайного стану в країні. Потрібно бути відповідальними та поставитися до цих обмежень максимально серйозно!» – наголосив Марцінків.

Нагадаємо, що вчора в Івано-Франківській області підтверджений перший випадок смерті від коронавірусу. Крім того, в Україні одужав перший пацієнт, хворий на коронавірус.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня. З 12.00 год 18 березня в Україні припинили залізничні, авіаційні, автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення.


Читайте також: 

У Франківську вже 15 людей із підозрою на коронавірус

У Франківську в інфекційній лікарні померла 56-річна жінка: у Києві перевірять зразки на коронавірус

У Чернівцях померла жінка, яку госпіталізували з підозрою на коронавірус

Прикарпаття отримає швидкі тести для виявлення коронавірусу

У Франківську лікарню на Матейка при потребі перепрофілюють в інфекційну

На Прикарпатті не всі місцеві ради дають гроші на боротьбу з коронавірусом

На в.о директора візового центру в Івано-Франківську поліція склала протокол (ФОТО)


21.03.2020 35846 1
Коментарі (1)

Ярослав 2020.03.20, 16:54

А що це за "умови карантину"?? Де їх можна прочитати??

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2212 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2354
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

494
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

911
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

901
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

985

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1768

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4186

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3801 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2932
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1535
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4481 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1577
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1598
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

712