Коломийське ВО "Свобода" буде покаране

 

Вчора на сесії Коломийської районної ради жоден "свободівець" не проголосував за заяву про відставку Януковича. Сьогодні цей факт прокоментував кореспонденту "Фіртки" керівник Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" та голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич. За його словами, вчорашній інцидент, це прояв складних взаємовідносин між фракціями в райраді.

 

"Питання було внесено, на президії воно не розглядалося, а на сесії було внесено без попереднього погодження з фракцією ВО «Свобода». Відповідно фракція зробила демарш в знак протесту проти того, що її ігнорують, - пояснює Олександр Сич. - Якщо судити із юридичної точки зору, є такий термін: міра захисту була не адекватною щодо міри нападу. Власне та шкода, яка була завдана партії в результаті помилкових дій фракції, вона тепер заставляє нас дальше проаналізувати цю ситуацію, а винуваті в допущені такої помилки будуть покарані. Міра покарання буде доведена до громадськості".

 

"До слова кажучи, хочу звернути увагу, що ідентична заява недавно була проголосована в Коломийські міській раді і там не було жодних проблем щодо голосування фракції ВО «Свобода» за цю заяву. Правда, попередньо це було погоджено. Тому я ще раз наголошую, що такий факт, який стався в Коломийській районній раді, це факт складних дотеперішніх взаємовідносин і теперішніх взаємовідносин. Також і факт непогодженості" - говорить Сич.


11.01.2012 2522 10
Коментарі (10)

Не важливо!!! 2012.01.11, 12:33
Слова виправдання ні про що. Потихенько стає видно справжнє обличчя Свободи.
Польовий 2012.01.11, 12:58
Не підтримали кажете...і уже крику скільки...Ви псевдо патріоти..так звані демократи..ви на свої кроки подивіться.....адже тільки через Вас, така ситуація слалася в Україні..це Ваші люди зараз у партії регіонів...у верховній раді...та скрізь по місцевих радах щодня продають свій народ..а не свободівці...мовчали б Ви...забули вже !!!
я 2012.01.11, 13:03
покарають-дадуть премію!!!!!!!!!!!!ось правжнє обличчя СВОБОДІВЦІВ і тягнисрака
Цюняк В.В. 2012.01.11, 13:42
брехня повна,ніхто не буде покараний.У м.Бурштин уся влада місцева належить ВО "Свобода".Мер Курляк П.І. і його свободівська "шайка", крім розкрадання бюджету та "дерибану" землі ,нічим не займається.Пане Сич ,де Ви і остальне керівництво Свободи,чому не покараєте злочинців від Свободи в м.Бурштин. Пане Сич особисто для Вас про подвиги Свободи в м.Бурштин http://galslovo.if.ua/index_old.php?st=1993
мде 2012.01.11, 13:51
Бачу тут такі боті налетіли... "Слова виправдання ні про що. Потихенько стає видно справжнє обличчя Свободи." А якщо взагалі би не отреагували? Було би краще? Як раз Свобода відсіює негативні єлементи з партії навідміну від інших... "крім розкрадання бюджету та "дерибану" землі" Це такі слова, які дуже легко приписати абсолютно кому завгодно. Одже менше лайна, більше фактів. Наводите конкретні приклади, звертаетесь до депутатів а не відсижуетесь вдома. Ви повинні доносити це до депутатів.
Цюняк В.В. 2012.01.11, 14:00
наведений конкретний факт кримінальних корупційних дій ВО "Свобода" в м.Бурштин у статті в газеті "Галицьке слово".Що може іще замість прокуратури провести розслідування.
ВАЛ 2012.01.11, 23:36
Для Автора - Наталя | 11.01.2012 17:32 А що хтось з нас вірить, що якби Свободі розказали про ТАКУ заяву раніше, то Височанський не злив би Негричу таку тему, а той у свою чергу повиламував би руки депутатам від ФЗ, Батьківщини, ЗУ, а Свобода б "випадково" без попередження (про яке відмазується Сич) ТУПО не прийшла б на сесію. Саме так СВОБОДА прокинула ФЗ і Батьківщину на літній сесії щодо засудження політичних репресій!!! СИЧ - ГНИЛОЮ відмазкою не відмажешся! Див. Рогатин, Снятин, Богородчани, Калуш (М і Р), ... Тому й не казали ВАМ, бо Ваші зливають ВСЕ прямо НЕГРИЧУ!!! СИЧ ЦЕ ЗНАВ ДАВНО!!! МАБУТЬ ПРОДАЄ ВИШИВАНЮКУ КРІСЛО ГОЛОВИ ОБЛРАДИ ЗА МАНДАТ МАЖОРИТАРНИКА?!. ВІН ВИШИВАНЮКУ КРІСЛО ГОЛОВИ, ЯКЕ ТОЙ ПРОФУКАВ, АЛЕ ВДРУГЕ НЕ УПУСТИТЬ, А СИЧ БЕЗ ПЕРЕШКОД З БОКУ ПР ЙДЕ ПО МІСТУ ДО ВРУ??? ПРАВДА ПАЦИКИ З МІСТА ПО ЦІЙ ЖЕ СХЕМІ ПРОВЕРТАТИМУТЬ З АНУСОМ?!! РЕБУС!?. ФАКТ!!! ПАТРІЙОТИ!!!
sonce 2012.01.12, 16:58
"За помилки, допущені керівництвом Коломийської районної організації ВО "Свобода" при реалізації міжпартійних відносин та в діяльності партійної фракції у районній раді, що завдало суттєвої шкоди авторитетові партії, рішенням Івано-Франківського обласного комітету ВО "Свобода", засідання якого відбулося 11 січня 2012 року, та наказом голови обласної організації Олександра Сича голову Коломийської районної організації ВО "Свобода" Романа Височанського знято з посади, а голову фракції ВО "Свобода" в Коломийській районній раді Михайла Кирилюка усунуто від керівництва фракцією. Окрім того, Івано-Франківський обласний комітет виніс догану Михайлові Кирилюку і направив клопотання політвиконкому ВО "Свобода" про виключення Романа Височанського з партії. (http://www.ivano-frankivsk.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/027011/)"
патріот 2012.01.14, 15:02
Шановний Олександре Максимовичу , ваші зауваження дуже доречні, були б, якби Ви особисто, та Ваш «смотрящий» по Коломийському кущі, полковник СБУ, обласний депутат Зелик Руслан, прислухалися до своїх соратників, а не до ненажерливих Бютівців, які своїми палкими зверненнями на папері,( на добрячій відстані) , струшують повітря, аби прозвітуватися перед владною МАМОЮ про свою щиру любов до неї. На останній сесії Районної Ради Коломийського району фракція від В.О. Свобода, дійсно виявила любов та принциповість що до своїх поглядів, а не як ви сміли зауважити до Президента. По при надані Вами Зелику Р. права, він ігнорує сесії Коломийської районної Ради(хіба що навідається у Вашу присутність), інакше побачив би радикальні погляди фракції, а також те, що голосувати за документ який не було подано до розгляду – повний абсурд. Так поясніть шановний Олександре – не дати Голові Рай. Ради (Бютівцю) прибутку за рахунок бюджету в розмірі 60 000 грн., це любов до президента фракції, чи можливо ці гроші мали надійти на Ваш виборчий рахунок??? Чи пряме протистояння до Бютівських зажерливих намірів – це зрада поглядів В.О. Свобода??? Тоді Ви не читаєте нашої СВОБОДІВСЬКОЇ преси, ба більше того Ви не чуєте нашого лідера Олега Тягнибока, що до наших «найліпших» у стосунках та в грі поза спиною соратників, найголовніших та «найчесніших» конкурентів в минулих та майбутніх виборах . Але коли все той же Зелик Руслан на сесії Обласної Ради посмів без Вашого відома висловити принизливу критику в сторону Голови Обласної державної Адміністрації, то він не відчув братню підтримку з Вашої сторони, а почув грізне шипіння погроз, і якби невтручання побратимів, то напевно Зелика Р. чекала доля Коломийських лідерів В.О. Свобода.. ТО В КОГО ПАЛКА ЛЮБОВ ДО ВЛАДИ??? Народна мудрість наголошує – Шила у мішку не сховаєш -, так що шановні наші керівники будьте чесні перед собою, перед Богом, перед виборцями, а свої амбітні та грошовиті плани викиньте з голови.
Жителька міста Івано-Франк 2012.01.19, 18:56
Подивіться , що почалося творити із здачею будинків. Від коли при владі свободівці. Будинки вже давно здані, а свідоцтва не видають. Бо свободівці на сесії не голосують , щоб людям видали свідоцтво. Зокрема Стуса 28. Будинок зданий ще в грудні 2010, а люди до цих пір не отримали свідоцтв на право власності. Так це теж полытика ъхня Видно так готуються до виборыв. Люди змушені оплачувати білше за комунальні послуги
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3372
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11833 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2218
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2101
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3065
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5067

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

812

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1353

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1877

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1595
24.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

114
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1982
24.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

134
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9053
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

890
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

974
21.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20764
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

113
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

626
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

904 4
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

983 1