Кіберполіція пояснила, чому звільнила та поновила на службі чоловіка Венедіктової

У Департаменті кіберполіції назвали законними обставини звільнення та поновлення на посаді через 10 днів чоловіка генеральної прокурорки Ірини Венедіктової Дениса Колесника, утім не відповіличому він після звільнення отримав 750 тисяч гривень допомоги.

Про це інформує Фіртка з посиланням на Суспільне.

З чого все почалося

Журналісти Bihus.info 16 листопада оприлюднили розслідування про те, що чоловік генеральної прокурорки Ірини Венедіктової Денис Колесник звільнився з посади в Департаменті кіберполіції Національної поліції, як інформувала Фіртка раніше. Отримав 750 тисяч гривень допомоги та через 10 днів за конкурсом поновився на посаді заступника начальника департаменту кіберполіції. За словами журналістів, упродовж періоду звільнення авто Дениса Колесника залишалось припаркованим біля роботи упродовж всього робочого дня. Крім цього, посаду перевели з категорії "поліція" до "державний службовець".

Як це пояснюють у кіберполіції

Як повідомляє Радіо Свобода, у департаменті пояснили, що після звільнення поліцейський має здати посаду, службову документацію, спеціальні засоби, зброю, матеріальні цінності впродовж місяця з дня отримання витягу про звільнення. Таким чином у ДКП аргументували присутність Дениса Колесника на місці роботи після його звільнення. У відомстві додали, що чоловіку генпрокурорки також довелося приїхати до департаменту для проходження співбесіди на "вакантну посаду заступника керівника ДКП".

Переведення та скорочення посади Колесника у категорію "держслужбовець" пояснили тим, що таким чином підрозділи кіберполіції намагаються наблизити до громадськості "у першу чергу з метою відходу від стереотипу "каральної функції" поліції до надання сервісу".

За інформацією відомства, Колесника звільнили зі служби у Нацполіції 30 вересня "у зв’язку зі скороченням займаної посади, а також наявною вислугою більш як 25 років для призначення пенсії". Також 1 жовтня на його посаду, вже кваліфіковану як "державна служба", оголосили конкурс, на який було подано 11 заяв.

"Для участі у відборі ДКП отримано 11 заяв від охочих кандидатів, однак у співбесіді безпосередньо брали участь всього чотири особи, одна з яких Колесник Д.Ю. За результатами вивчення кандидатів, ураховуючи їхні морально-ділові якості та професійний досвід, Колесника Д.Ю. відібрано як переможця та призначено на посаду заступника начальника Департаменту – начальником 2-го управління (організаційно-аналітичної роботи та забезпечення діяльності)", – йдеться у повідомленні.

Натомість у відомстві не пояснили те, чому Колесник після звільнення отримав 750 тисяч гривень допомоги.


21.11.2020 738
Коментарі ()

29.11.2020
Тетяна Дармограй

Героїня цього матеріалу – 36-річна Лідія працює на улюбленій роботі, живе в достатку та разом з чоловіком виховує 5-річну доньку. Сьогодні їхнє життя схоже на щасливу казку, проте так було не завжди.

2750
25.11.2020
Остап Микитюк

Оксана Лозинська — яскравий приклад сильної жінки й людини, яка досягла успіху за межами рідної країни. Вона не випадково стала нашою сьогоднішньою гостею.   

914
20.11.2020
Тетяна Дармограй

У нашому суспільстві до татуювань різне ставлення: одні милуються, інші засуджують, немало – дивуються. Проте, погодьтесь, що красиві малюнки на тілі часто викликають цікавість в інших.

2859
17.11.2020
Сліпенчук Наталія

Останні вихідні як представники громадськості та бізнесу, так і влади усіх рівнів зустріли у стані підвищеної емоційної турбулентності. Загальний хаос формується практично на усіх рівнях обговорення.

1263
13.11.2020
Тетяна Дармограй

В Івано-Франківську безліч оголошень з обіцянками допомогти у будь-якій складній життєвій ситуації. Так, вірити в це чи ні – вибір кожного, але заперечувати той факт, що ворожіння почасти межує з шахрайством – вкрай складно.  

5136
05.11.2020
Тетяна Дармограй

Герой цього матеріалу – 35-річний Юрій Веретко живе з розсіяним склерозом з 19-ти років. Він, як ніхто інший, знає, що розсіяний склероз – це не про втрату пам'яті. Єдине, що починає забувати чоловік – як повноцінно бачити та ходити.

15224

Хто і для чого ринок заграбастав? Чому про це "не знає" міста ГОЛОВА? Про небезпеки, загрози, бенефіціярів і співпрацю – з прізвищами, назвами та вірогідними мотивами…

339

Тема статті випливає з відношення президента України до розгляду моїх звернень стосовно неефективного адміністрування законодавства та корупції у галузі мисливського господарства. Я направив через електронний кабінет урядового контактного центру біля 5 зв

366 1

Скільки б ми не опиралися, але локдаун – це поки що єдиний ефективний засіб проти пандемії ковіду. І це довели в ряді країн світу, які наважились та запровадили його. Але в Україні не підуть на такий крок і ось чому.

1230

 Івано-Франківське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Івано-Франківськоблагроліс», засновником якого є Івано-Франківська обласна рада, повідомило, що на площі 53728 га лісового фонду ведеться мисливське господарство, але плата за їх використання не береться 

1889
07.11.2020

Переїдання може стати справжньою проблемою для людини, яка працює у віддаленому режимі.

6054
31.10.2020

Ідеальний десерт для вечірки на Геловін - гарбузовий кекс, який виглядає точнісінько як гарбуз. Щоб надати випічці правильної форми, використовуйте округлу форму для випікання діаметром 21 см з вертикальними смужками,  інформує Фіртка&n

2121
22.10.2020

Міністерством охорони здоров’я розроблено проєкт постанови КМУ «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». 

2831
12.11.2020

Акція проходитиме в рамках відзначення Всесвітнього Дня убогих та буде безстроковою.  

1299
05.11.2020

Віддавна в нашому народі існує набожна практика почитання Першої п’ятниці місяці.  

1678
03.11.2020

Щомісяця, в ніч з 29 на 30 число, у родинному селі блаженного Симеона Лукача – Старуні відбуваються нічні чування.  

1875
29.10.2020

«На прохання наших медиків і представників органів державної влади, хочу звернутися до вас з окремим закликом і проханням. Тепер, коли ми бачимо, як нова хвиля хвороби накриває Україну, дуже просимо людей, які старші за 65 років, якщо це можливо, залишатися вдома».  

2414
25.11.2020

До переліку проєктів, допущених до участі у другому етапі конкурсного відбору, включені проєкти, які за результатами оцінювання отримали середню оцінку не менше 17 балів.

463
24.11.2020

За тиждень в Дубаї ексчиновник витратив річну зарплату в люксовому готелі. Про це пише Фіртка з посиланням на Коментарі України. Колишнього заступника голови Офісу Президента Сергія Трофімова бачили в готелі Mandarin Oriental Jumeira в Дубаї, де ві

534
24.11.2020

Адміністрація загальних служб (GSA) повідомила новообраного президента Джо Байдена та його команду, що адміністрація Трампа готова розпочати процес передачі влади.  

623
16.11.2020

Дональд Трамп вперше фактично визнав, що на президентських виборах переміг його ‎суперник Джо Байден.‎  

1239
10.11.2020

Комітет Європейського парламенту із закордонних справ розкритикував Україну за недостатні зусилля із реформування судової влади та кволу боротьбу з олігархами.  

1473