Керівника управління юстиції Прикарпаття Василя Кавацюка «люстрували» смітником та «покатали» вулицями Франківська(фото+відео)

 

 

Як писала раніше Фіртка Правий сектор Прикарпаття на Народна Самооборона розпочали в Івано-Франківську акцію "Чистий четвер".

 

Марш протесту розпочався об 11.00 з Вічевого майдану. На початку маршу протесту активісти помолилися за полеглих Героїв України, передає кореспондент Фіртки.

 

Потім колона рушила під стіни ОДА, де зачитали звернення до депутатів обласної ради. Звідти направились до Головного управління юстиції в Івано-Франківській області.

 

Начальник Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Василь Кавацюк відмовився вийти до активістів. Тому Правий Сектор попрямував в кабінет чиновника. Звідти його вже винесли на руках та кинули до сміттєвого контейнера.

 

Його звинувачували у реєстрації на Прикарпатті Опозиційного блоку, родинник зв’язках з регіоналом Богданом Гдичинським та вимагали написати заяву на звільнення.

 

Під крики "Чемодан-Вокзал-Росія"  і "Ганьба" його у сміттєвому баку повезли до ЖД вокзалу. Там також вимагали написати заяву, але Кавацюк вкотре відмовився.

 

Колона «правосекторівців» вирішила «покатати» чиновника по місту. Спершу направились на автовокзал, потім за маршрутом : вулиця Лепкого – Незалежності – стометрівка.

 

Кавацюка облили зеленкою та закидали яйцями, порвали на ньому сорочку і майку.

 

Завершили "люстрацію" на Вічевому майдані. Чиновник так і не погодився написати заяву.

 

Представники ПС посадили його в авто та повезли помитися. Щоб Кавацюк не звинуватив активістів у катуванні чи побитті з ним у машину посадили правоохоронця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


09.04.2015 2479 5
Коментарі (5)

Панас Мирний 2015.04.09, 15:29
Добре, але чому так довго чекали, хоча краще пізно ніж ніколи, тільки було б справедливо, якщо разом з Кавацюком і його патрона міністра-Петренка везли. Чому за більше як рік від жертв Небесної сотні й десятків інших загиблих на війні молодих хлопців не було міністром юстиції Петренком змінене керівництво обласних відділів й служб юстиції, був у долі як Бочковський? Там же у рази більше схем розкрадань і витягування з людей грошей ніж у тому ж МЧС, які паливно-мастильні матеріали за завищеними цінами купляли, он вояки до тепер так роблять й нічо, один нотаріат чого вартує, а РАГСи,. І до речі а зами Кавацюка чому не "люстровані" , он бородатий ще з часів Кучми приріс до крісла і нічо. А Кавацюк кажуть між іншим перед тим й сам заяву на звільнення подав, просто пан Петренко його не звільнив.
Роман Шухевич 2015.04.09, 15:31
це дуже правильно !!! Минув тільки рік а регіонали уже починають піднімати голови через таких чиновників!Одні оформляють інші покривають їхній бізнес в нашому місті. Я надіюсь це непослідння "люстрація"!?
Vlada Mazur 2015.04.09, 19:17
Ганьба люстраторам!!! Ніде в світі немає такого дибілізму ! Яка б людина не була, вона має право захищати себе і відповідати перед законом ! Надіюсь, що всі будуть відповідати за свої вчинки !!! Хто фінансує ПРАВИЙ СЕКТОР ? Хто вони ? В АТО ЇХ !!!
Ludmila Putina 2015.04.09, 21:59
Швондери!
Микола Грейда 2015.04.10, 01:45
Це вже навіть бардаком назвати не можна!!! Кавацюк В. В. надзвичайно розумна і порядна людина, і всі хто його знає і тим більше ті, хто працював із ним це підтвердять! А даний самосуд підкреслює нікчемність цих горе-люстраторів і замовників цього концерту. Ви впевнені, що хочете довірити будівництво європейської держави таким люстраторам?
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2085 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2292
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

458
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

885
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

869
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

967

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1747

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4135

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3785 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2918
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1519
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4454 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1561
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1585
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

692