Івано-франківські школярі продовжують боротися за Кубок Олександра Бубена

Відбулися перші ігри 1/8 фіналу Шкільного турніру з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена".

Попри те, що за вікном вирує справжня зима, на спортивному майданчику було не на жарт спекотно та емоційно. Це й не дивно, адже у боротьбу за головний трофей включилися 16 найсильніших шкільних команд, кожна з яких має чим здивувати. В арсеналі фіналістів не тільки футзальна майстерність, а й спортивна міць, наполегливість та шалене бажання перемогти…

ЗШ №26 - ЗШ №15 - 1:1

Матч розпочався напружено, адже з першої секунди команди почали обмінюватися небезпечними моментами біля воріт одне одного. Та попри низку гольових моментів рахунок був відкритий тільки на 10-ій хвилині - гол забив Павло Скіцко і вивів свою ЗШ №15 вперед. Другий тайм розпочався на такій же жвавій ноті - команди наввипередки кидалися в атаку і щосили намагалися забити супернику гол, втім на табло 0:1 на користь ЗШ №18. Та ЗШ №26 ні на мить не здавала позицій, а ще з більшим ентузіазмом поринула в гру. І на 25-ій хвилині ЗШ №26 таки вдалося встановити паритет - гол забив Арсен П’яста. Попри те, що атаки на цьому не завершилися, рахунок зустрічі - 1:1.

ЗШ №18 - ЗШ №19 - 7:0

Цей матч був справді видовищним та цікавим. Ще б пак! Змагалися дворазовий шкільний Чемпіон - ЗШ №19 та цьогорічний фаворит - ЗШ №18. Перші хвилини матчу ознаменувалися першими небезпечними моментами біля воріт ЗШ №19. Вже на 2-ій хвилині гри ЗШ №18 реалізувала свій перший гол - відзначився Юрій Бельбас. За прикладом товариша в атаку кинувся і Данило Зеленчук. На табло - 2:0, проте такий рахунок очевидно не задовільнив ЗШ №18, тож вони ще з більшою впевненістю розпочали атаку. Юрій Бельбас, який вже став кращим бомбардиром першого етапу третього Шкільного турніру, не на жарт розійшовся і не пропустив жодної нагоди, щоб забити гол у ворота іменитого суперника. До свого бомбардирського рахунку Юрій цього разу записав ще 6 голів. Таким чином рахунок зустрічі - 7:0 на користь ЗШ №18.

СШ №5 - Українська гімназія №1 - 3:1

Матч стартував жваво та з непередбачуваної атаки СШ №5, яка одразу ж створила чимало гольових моментів біля воріт суперника. СШ №5 розпочала впевнену та комбінаційну гру, яка вже на 9-ій хвилині увінчалася успіхом - гол забив Володимир Савчин. Та команда на досягнутому не зупинилася, і вже за лічені секунд у ворота Української гімназії знову полетів м’яч, на цей раз від Романа Тимчука. Другий тайм також розпочався з переваги СШ №5 - на 19-ій хвилині голом відзначився Захар Шкварилюк. Втім гімназисти не покладали надію і теж атакували ворота противника, і тільки на 25-ій хвилині Орест Ріщук відіграв один м’яч. До завершення зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами, проте рахунок поєдинку залишився незмінним - 3:1 на користь СШ №5.

Школа-гімназія №3 - ЗШ №13 - 9:0

Двобій розпочався обережно та з розвідки. Обидві команди справно спрацювали в захисті, тож рахунок вдалося відкрити тільки на 7-ій хвилині - гол забив Анатолій Мехін і вивів свою Школу-гімназія вперед. За лічені секунди до Анатолія приєднався і Владислав Равлюк, який, очевидно, так захопився атакою, що тричі успішно атакував ворота ЗШ №13. До успішного бомбардування знову приєднався Анатолій Мехін, який оформив дубль. В другому таймі про себе заявив і Владислав Смеричинський, який, відзначившись хет-триком, також доклав вагому лепту до розгрому противника. А ЗШ №13 попри всі зусилля так і не вдалося відкрити рахунок. Тож рахунок зустрічі - 9:0 на користь Школи-гімназії №3.

ЗШ №28 - ЗШ №22 - 6:1

Перша хвилина матчу і перший гол у ворота ЗШ №22 від Артема Микуляка. ЗШ №28 одразу ж взяла ініціативу у свої руки і розпочала атакувати суперника. Вже на 7-ій хвилині поєдинку у воротах ЗШ№22 опинився другий гол, цього разу від Святослава Шевчука. Не пройшло і хвилини як про себе знову нагадав Артем Микуляк, який спершу оформив дубль, а за лічені секунди - хет-трик. Команда-фаворит впевненою грою не залишила противнику жодного шансу, але на 13-ій ЗШ №22 таки його вириває - гол забив Віталій Вістовський. Проте ЗШ №28 відразу ж відповіла ударом - у воротах суперника розписався Олександр Чечель. Другий тайм розпочався менш активно, команди зосередилися в захисті, і тільки на останніх хвилинах ЗШ №28 наносить супернику останнього удару - м’яч забив Богдан Санойца, який і визначив остаточний рахунок зустрічі - 6:1 на користь ЗШ №28.

ЗШ №10 - ЗШ №3 - 2:4

Поєдинок цих шкіл був цікавим, адже на майданчику зустрілися два сильні та впевнені суперники. Гру обидві команди розпочали виважено, концентруючись в захисті. До середини першого тайму гравці ЗШ №3 створили низку гольових моментів біля воріт противника, але реалізувати їх таки не змогли. Тож ЗШ №10, користуючись нагодою, кинулася у несподівану атаку, яка одразу ж увінчалася успіхом - гол забив Давид Семанків. Та ЗШ № 3 такий хід подій не влаштував, отож вже за кілька хвилин у воротах ЗШ №10 опинилося відразу два голи - обидва від Назара Сергієвича. Не забарився і Віктор Русин, який і вивів свою ЗШ №3 вперед. Та ЗШ №10 вперто не здавала позиції і наздоганяла суперницю - на 28-ій хвилині Давид Семанків, оформивши дубль, скорочує відрив ЗШ №10 з рахунком 2:3. Проте останнє слово було таки за ЗШ №3 - на останній хвилині, відзначившись хет-триком, гол забив Назар Сергієвич.

СШ №1 - ЗШ №24 - 3:5

Матч розпочався жваво та на високій футзальній ноті. Команди наввипередки кинулися в атаку, тож одразу створили не один гольовий моменти. Втім першим пощастило відкрити рахунок ЗШ №24 - гол забив Віталій Катрич. Вслід за товаришем відзначився і Олександр Пащак, а за кілька секунд до свого першого гола додав і другий Віталій Катрич. Та попри напружену ситуацію на спортивному майданчику СШ №1 до завершення першого тайму все-таки вдалося відіграти один м’яч - гол забив Марат Горєєв. Втім, СШ №1 так захопилася грою, що школярі забили навіть гол у свої ворота. ЗШ №24 це тільки заохотило, тож у ворота суперників полетів гол від Дмитра Титова. Та СШ №1 миттєво відповіла голами Дениса Бури та дублем Марата Горєєва. Проте бажаної перемоги останні забиті м’ячі не принесли, рахунок зустрічі - 3:5 на користь ЗШ №24.

ЗШ №21 - ЗШ №9 - 14:2

Матч між цими командами був справді непередбачуваним та експресивним, адже команди розпочали рівну комбінаційну гру, яка в підсумку завершилася розгромною перемогою ЗШ №21. Першим кинувся в атаку Павло Куреляк, який з перших хвилин розпочав штурм воріт суперника, не забарився і Максим Стаднік, який теж поринув у вир атаки. Школярі настільки вправно створювали гольові моменти, що практично кожен з них був реалізований. Присмак перемоги так сподобався юним футзалістам, що кожен записав на свій бомбардирський рахунок чимало голів: Павло Куреляк забив у ворота ЗШ №9 - 8 голів, Максим Стаднік - 6 голів. Та спортсмени ЗШ №21 не тільки забивали голи противнику, а й собі. ЗШ №9 тільки на останній хвилині змогла відповісти супернику голом - м’яч забив Денис Мокляк, проте рахунок зустрічі - 14:2 так і залишився на користь ЗШ №21.