Івано-франківські ярмарки вже до осені можуть переїхати у затишні дерев'яні будиночки

 

Івано-франківські ярмарки до осені можуть переїхати у затишні будиночки

 

Івано-франківський новорічно-різдвяний ярмарок 2015 рік вже зможе зустріти не в звичних «базарних» палатках, а в колоритних дерев’яних будиночках.

 

Принаймні такі плани є у міських чиновників. "Фіртка" вже писала, що близько трьох тижнів тому під час оперативної наради про це заговорив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та дав відповідне доручення управлінню торгівлі.

 

Тоді мер зауважив, що Івано-Франківську потрібно перебирати досвід європейців та сусіднього Львова, де замість палаток у смужку стоять красиві дерев’яні хатки. Звичайно, багато івано-франківців надіялись, що вже цьогорічний ярмарок переїде у більш пристойне житло та втілити такий грандіозний проект за кілька днів неможливо.

 

Про це зауважив начальник управління торгівлі Івано-Франківського міськвиконкому Олег Ганчак.

 

«Віктором Андрюсовичем було доручено святкування передріздвяних свят 2015 року організувати питання щодо встановлення дерев’яних будиночків у центральній частині і проведення ярмарків саме в них. І проект рішення вже підготували та опрацьовуємо на відповідних комісіях. Хоча ще не виносили його на засідання виконкому, бо питання не таке просте, як здається на перший погляд. Потрібні інвестиції, буде змінена вартість для участі в ярмарку. Потрібно знайти організацію, яка б погодилась частково чи повністю фінансувати цей проект», - роз’яснює Олег Васильович.

 

Керівник управління торгівлі зауважує, що потрібно визначити, в кого будуть на балансі ці будиночки.

 

«Якщо брати до уваги досвід Львова, то там було створено окреме комунальне підприємство, яке повністю займається даним питанням і відповідно здійснює оплату, встановлення, зберігання цих будиночків. Крім того, потрібно розробити проект самої споруди, затвердити архітип та схему його розташування. Потрібно зробити все так, що це було не одноразовим проектом, а добре злагодженим механізмом. Тому це непростий процес, що потребує детального вивчення і узгодження. І зараз все в процесі обговорення», - пояснює Олег Ганчак.

 

Пан Ганчак каже, що у планах вже до осені випробувати дерев’яні будиночки в дії.

 

«Думаю, що ми маємо час хоча б до літнього періоду і напрацювати такий механізм, яким би можна було використати як пробний. Не будемо наперед загадувати, але як пробний варіант, можливо, випробуємо на один із осінніх ярмарків, до прикладу на «Свято хліба».  І можна буде побачити, як працюватиме цей механізм. Тоді вже на передноворічну ярмарку будемо встановлювати. Хоча роботи над цим проектом ще дуже багато. Та незважаючи на те, доручення міського голови було надане три тижні тому, ми вже маємо деякі напрацювання. Щоправда незначні, та все зроблено зразок проекту положення, рахуємо кільки ще може потягнути у фінансовому плані. Але питання ще обговорюється, тому не хочу забігати наперед. Але, вже за кілька місяців можна буде розповісти щось конкретніше», - зауважив начальник управління торгівлі Івано-Франківського міськвиконкому, пише Бліц-інфо.

 

А так є в Івано-Франківську ("зацофані" перекошені палатки і від цього напевно такі самі обличчя покупців та продавців...):

 

 


09.01.2014 415 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2137
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19065
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1698
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1182
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2235
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3818

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1942

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

657

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1278

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1434
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

345
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

860
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24369
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

593
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

589
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

725
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1618
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7993
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

397
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

748
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2012 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

712