ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛРАДА "ЗАСІДАЛА" БІЛЯ БАНДЕРИ

14 січня о 14.00 на Європейській площі відбулася позачергова сесія Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської міської ради та 16 райрад в області. Депутати одноголосно прийняли звернення з приводу скасування указу про присвоєння С. Бандері звання Героя.

Засідання відбулося в нетрадиційному форматі – не в сесійній залі, а на площі біля пам'ятника Степанові Бандері.

Після реєстрації депутатів і виконання гімну України голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та міський голова Віктор Анушкевичус поклали кошик з квітами до пам'ятника героєві України Степанові Бандері.

Після обговорення та виступів, народні обранці одноголосно ухвалили звернення. Дане звернення одразу ж підписали голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та голови 16 міських та районних рад на Прикарпатті. Не були присутні на сесії тільки депутати із Болехівської міськради, Косівської та Верховинської райрад.

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Позачергова сесія Івано-Франківської облради почалась вчасно

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Протягом засідання просто неба падав дощ

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Олександр Сич та його заступник Василь Гладій переглядають звернення

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич зачитує звернення

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

"Наша Україна", "Батьківщина", "Свобода", КУН підтримали всенародні збори

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Віктор Янукович спостерігав за сесією, щоправда з білборду

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Громадський порядок забезпечували 25 правоохоронців

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Голова фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській облраді Юрій Романюк закликав чинити опір окупаційному режиму

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус також виголосив промову

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

За даними правоохоронців на Європейській площі зібрались близько півтисячі осіб

 

Текст Звернення:

 

Президенту України В. Януковичу

Вищому адміністративному суду України

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року визнано неза-конним Указ Президента В. Ющенка про присвоєння почесного звання Герой України Степанові Бандері.

 

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 червня 2010 року постанову Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року залишено без змін. На постанову суду апеляційної інстанції подані скарги до Вищого адміністративного суду України.

 

В той же час на офіційному інтернет-представництві Президента України оприлюднена інформація, що рішення набуло законної сили і Указ Президента України В. Ющенка скасовано. Окрім того, 12 січня 2011 року Вищий адміністративний суд України повинен був розглянути позов до Президента України про визнання незаконним і скасування указу про присвоєння Головному ко-мандиру УПА Роману Шухевичу звання Герой України.

 

Ми, депутати обласної ради, районних рад та міських рад міст обласного значення Івано-Франківської області висловлюємо протест проти незаконних рішень судів України, які ідуть на повідку вищих органів державної виконавчої влади України, що реалізовують волю Кремля.

 

Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України (N 46/2010) від 20 січня 2010 року "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" суд ухвалив за вказівкою Адміністрації Президента України на догоду російському режимові Путіна-Мєдвєдєва. Це рішення стало можливим тому, що режим Януковича позбавив незалежності судову гілку влади, і сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення Адміністрації Президента України, ухвалюючи абсурдні і неправочинні рішення. Водночас правоохоронні органи стали головним знаряддям боротьби проти політичної опозиції та побудови поліцейської держави. Вочевидь, чинний режим за наказом Кремля не лише відбілює Сталіна, а й форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм.

 

Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова розгорнула широкомасштабну війну проти українців у всіх сферах суспільного життя – мовній, освітній, ідеологічній, судовій, соціальній, економічній, культурній, духовній. Рішення і дії окупаційної адміністрації, що сьогодні опанувала Печерські пагорби, продиктовані передусім страхом перед постатями Степана Бандери, Романа Шухевича, а також Івана Мазепи, героїв Крут, повстанців Холодного Яру, підпільників ОУН та воїнів УПА, які воскрешають у свідомості українців героїчний Дух їхніх предків. Нинішні владоможці розуміють, що рано чи пізно режим Януковича буде зметений силою української національної революції.

 

І не має значення, що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – так звана пенсійна реформа, зміни в трудовому законодавстві, чи посилення репресій проти українських патріотів.

 

Але однозначним є те, що наступний етап української революції відбудеться під прапором Бандери. Вороги України не могли подолати Бандеру живого. Вони бояться його й мертвого. Адже Степан Бандера, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається для мільйонів україн-ців Героєм національного визволення. Для нас, депутатів представницьких органів влади Прикарпаття, воля громади є наказом і спрямовуючим чинником у роботі. А тому ми і надалі докладатимемо зусиль до вшанування ви-значних дат національно-визвольної боротьби та українських національних Героїв.

 

Війну нинішнього прокремлівського режиму проти Бандери і бандерівців ми розцінюємо як наступ на грома-дянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом. Звертаємося до Президента України Віктора Януковича з вимогою провести зустріч з уповноваженими представниками органів місцевого самоврядування Західної України та подати своє бачення розвитку Української національної держави.

 

Прийнято на спільній позачерговій сесії Івано-Франківської обласної ради,

районних, міських міст обласного значення рад Івано-Франківської області

14 січня 2011 року

14


14.01.2011 1135 0
Коментарі (0)

24.01.2022
Сергій Білий

Сама по собі загроза російського вторгнення є достатньою підставою для запровадження в Україні воєнного стану. Фіртка спробувала розібратися, які зміни передбачає такий режим і як він може вплинути на життя громадян.

1187 1
21.01.2022
Тетяна Дармограй

Івано-Франківська область з 24 січня переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Останні дні тут фіксують рекордну за весь час пандемії кількість хворих.

4311
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

3219 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

4228 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Подружжя вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю. Також на обійсті за кілька десятків років пара надбала чималу колекцію речей своїх по

5509 2
02.01.2022
Мар'яна Цимбалюк

Бажання та цікавість досліджувати  власні туристичні локації змусили гравців готельного ринку створювати нові пропозиції. Попри те, що запит від туристів на колоритні місцеві розваги завжди був, то тепер спектр розваг доводиться розширювати згідно зі світовими трендами.  

4300 2

Організація Українських Націоналістів та Українська Народна Самооборона - окреме вітання Івано-Франківську Другій Столиці ЗУНР від легендарного нашого побратима, політв'язня московії, очільника УНСО Миколи Карп'юка та нашого 95 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллі Сливінського!  

993 1

Конференція по створенню Івано-Франківської обласної організації Української Народної Самооборони відбулась днями в Івано-Франківську.

1217 1

Журналісти розповіли про те, як можна оцінювати та порівнювати фінансову спроможність громад, перевіряти справжній стан справ у них та не дати офіційним статистичним даним ввести себе в оману. 

1099

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

2386 1
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

9359 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

15029
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

23710
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

4546
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

5180 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

6378
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

7782 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

2536
21.01.2022

Печерський суд міста Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу Петру Порошенку.

1035
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

2166
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

2766
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

2864 1