
П'ятірка лідерів серед регіонів, де найбільше шукають працівників, у листопаді не зазнав жодних змін.
Другий місяць поспіль це — Київська, Львівська, Дніпропетровська, Одеська та Івано-Франківська області.
У жовтні очікувано збільшилась кількість вакансій у свіжозвільненій Херсонській області. Здебільшого, йдеться про масові спеціальності — продавці, заправники, інженери тощо.
Також активно росте пошук працівників у Донецькій, Миколаївській, Харківській та Івано-Франківській областях.
Найбільш затребуваними, як й у жовтні, залишаються менеджери з продажу, продавці-консультанти, бухгалтери, водії та кухарі.
Практично відсутня конкуренція за посадами:
- гірник,
- кардіолог,
- офтальмохірург,
- лікар УЗД,
- спеціаліст холодильного обладнання.
Список найбільш популярних серед шукачів вакансій майже не змінився — йдеться про верстальників, ретушерів, спеціалістів чатів, адміністраторів салону краси, СПА та масажу та вебдизайнерів.
Цікаво, що попри блекаути, на другому місці за затребуваністю — дистанційна робота.
«Бізнес адаптується до нових умов. Якщо 10 жовтня в день ракетного обстрілу роботодавці зменшили публікацію вакансій на 70%, то 15 й 23 листопада — лише на 30%.
Попри блекаути та проблеми з комунікаціями, вже наступного дня після обстрілів активність роботодавців практично відновлюється.
Роботодавці також почали приваблювати кандидатів генераторами та старлінком у вакансіях. В описах вакансій традиційні «каву та печиво» замінили «світло та зв’язок», — зазначають у Work.ua.
Посади з найбільшою зарплатнею за місяць також не змінились. У топі високооплачуваних фахівців так само залишаються медіабаєри з гонораром у 70 000 гривень, водії-міжнародники — їх зарплата зросла до 41 250 гривень, фінансові директори — їх гонорар також виріс й сягнув 40 000 гривень, та директори з маркетингу — 35 000 гривень.
Директори підприємств все ще залишаються у топі посад з найбільшою зарплатнею, натомість за місяць їх гонорар, в середньому, зменшився — до 33 750 гривень.
Читайте також: