Ювелірні тренди весни 2022

Весна 2022 року — можливість продемонструвати свій неповторний смак і відмінне відчуття стилю. Зовсім скоро можна буде одягати об’ємні золоті або срібні кольє, які прикрасять відкриті плечі й привернуть увагу до зони декольте. Золотий браслет, жіночий або чоловічий, залишається популярним аксесуаром цієї весни. Щоправда, до класичних моделей додаються прикраси на плече. Стильні ювелірні вироби дедалі частіше виготовляють з використанням натуральних матеріалів: дерева, мінералів, каменів. Поряд з ними актуальними залишаються яскраві й мерехтливі аксесуари родом з 1980-х.

Тож як створити стильний і завершений образ з використанням ювелірних прикрас — розбираймося далі.

Стильні ювелірні прикраси у весняно-літній колекції 2022

Простоти, комфорту й одноманітності від ювелірних виробів цієї весни точно не варто чекати. Дизайнери віддають перевагу звичним геометричним формам і матеріалам, проте не бояться експериментувати з розміром, кольорами, принтами й додатковою інкрустацією. Тож популярність у цьому сезоні належить:

  • Об’ємним ланцюжкам.
  • Браслетам на руку й передпліччя.
  • Розкішним помітним сережкам.
  • Масивним чокерам.
  • Прикрасам з натуральними елементами.

Масивні ланцюжки з одного металу

Об’ємні ланцюжки — ключовий ювелірний тренд весни 2022. Подібні прикраси з’являються не лише на шиї, але й підкреслюють талію, інші аксесуари в образі (наприклад, сумку). Новий сезон диктує поєднання кількох таких прикрас одночасно. При цьому варто обирати різні фактури, об’єми й кольори.

Жорсткі браслети-бангли

Браслети, одягнені на руку, в цьому сезоні повинні бути яскравими й масивними. Варто поекспериментувати з формами: квадратні багатошарові, об’ємні з прісноводними перлами й дорогоцінними каменями. Не менш цікавий вигляд матимуть аксесуари з багатокомпонентною конструкцією. Жорсткий браслет стає окрасою образу, головним акцентом і при цьому не відвертає увагу від інших прикрас.

Вінтажні сережки

Карантинні обмеження внесли корективи в ювелірний етикет. Тож тепер вишукані вінтажні сережки не варто ховати виключно для вечірнього виходу. Те ж саме стосується прикрас з етнічними мотивами. Яскраві конго або мерехтливі підвіски можна поєднувати з повсякденним одягом і створювати неповторні образи.

Інкрустовані об’ємні чокери

Представлений аксесуар не втрачає своєї популярності. Та якщо минулої весни дівчата мріяли про кольє-невидимку, то цьогоріч варто обрати чокер, котрий закриває всю шию. Він може бути виготовлений з екошкіри або металу. Цікавий вигляд матиме додаткова інкрустація (емаллю, дорогоцінним і синтетичним камінням).

Трендові матеріали для виготовлення прикрас весною 2022 року

Стилісти вважають, що найгармонійніший вигляд матимуть ювелірні вироби з натуральними елементами:

  • Прісноводними перлами.
  • Мінералами.
  • Каменями.
  • Мушлями.

Саму прикрасу варто обирати відповідно до стилю одягу й власних уподобань: лаконічні пусети з невеликою перлиною або помітний кулон, виконаний з морської мушлі.

Ну і, звичайно ж, основним ювелірним трендом весни 2022 залишається неповторність і багатогранність кожної особистості. Тож варто віддавати перевагу прикрасам зі змістом і власною історією.

Партнерський матеріал


18.02.2022 1487
Коментарі ()

13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

16141
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1537
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1108
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2137
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3677
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1391

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1800

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

573

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1196

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1360
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

671
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24307
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

554
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

522
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

667
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1560
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

722
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7448
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

673
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1743 3
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

659
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

564