ІТ досягнення в Україні

 

/data/blog/106884/e6227e5c5f6cc6ae572f7f4ab43a8ec4.jpg

 

У світі Україну знають не тільки як Батьківщину футболіста Андрія Шевченка, братів Кличків та зону бойових дій. Крім спортивних талантів і корумпованих політиків, в нашій країні є безліч IT-підприємців, які в різний час заснували відомі в усьому світі IT-компанії.

 

Прибуток цих компаній вимірюється мільйонами доларів, а їх послугами користуються мільйони людей по всьому світу. Звичайно, всі знають про Looksery, Petсub та Ajax Systems. А ми пропонуємо вашій увазі також останні здобутки ІТ галузі в Україні, про які ще мало кому відомо. 

 

Винахідником у галузі інновацій можна стати не тільки у дорослому віці. Сучасність диктує щоразу нові й нові вимоги до людства. Порівнюючи можливості людини юного віку хоча би 5 років тому і сьогодні, – бачимо колосальну відмінність. І це прекрасно доводять нам студенти Вінницького університету.

 

П'ять проектів з десяти на Всеукраїнському конкурсі інноваційних стартапів проектів студентів ІТ-напрямів «ІТ-Евріка! Україна-2016» (який проводиться за підтримки Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE)), належать студентам ІТ досягнення в Україні.

 

з Вінницького національного технічного університету.  Загалом на конкурс подали понад 230 проектів, оформлених англійською мовою.

 

Це свідчить про високий рівень підготовки кадрів майбутніх провідних ІТ-спеціалістів України.

 

А про сучасних ІТ-спеціалістів, які працюють над удосконаленням цієї галузі в Україні, годі й казати.

 

Сьогодні ми можемо похвалитися розробкою української компанії «Ciklum», яка перемогла на дводенному міжнародному змаганні Cities Hackathon at Internet of Things World 2016 у Каліфорнії.

 

Українці  винайшли інноваційну систему надання першої допомоги постраждалим від серцевого нападу.

 

Винахід українців – це вдосконалений автономний дефібрилятор для надання невідкладної допомоги постраждалим від серцевого нападу. Він здатний давати голосові підказки. Після першого розряду пристрій автоматично розсилає сповіщення у найближчі клініки і швидкі допомоги. Разом з цим передається важлива інформація: точний час, геолокація та онлайн-трансляція відео з найближчих камер спостереження, а також кардіограма потерпілого.

 

Поки автомобіль швидкої допомоги їде до пацієнта, система уточнює інформацію про потерпілого (вік, стать та інше) і передає відповіді лікарям. У результаті лікарі, що прибувають на місце, вже мають досить багато інформації про пацієнта.

 

Ось такими впевненими кроками Україна наближається до європейського рівня та пропонує Європі свій спектр послуг. Ми можемо із впевненістю говорити, що майбутнє держави у галузі ІТ нам забезпечено.


18.05.2016 2337 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

427
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2146
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2891 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2731
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

723
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1097

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2000

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4470

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3967 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3080
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1711
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4664 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1691
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1732
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

882