"Імпотенти" - голова Галицької РДА та селищний голова Більшівців святкують першу річницю загострення "хвороби"

 

 

 

Днями виповнюється рік, з того часу, як в порушення санітарних норм почав споруджуватися каналізаційний септик поряд з криницею 80-літньої мешканки Більшівців Галицького району Ганни Небор.

Саме тоді (рік тому!) жінка звернулася до селищного голови Більшівців Василя Саноцького з проханням роз’яснити «будівничим» те, що вони порушують норми. Тоді це, насправді дрібне питання можна було, як видається, вирішити легко і швидко… Але владний імпотент Василь Саноцький проявив пасивність і байдужість, щось в традиційному галицькому стилі – «якось буде…»

«Фіртка» продовжує щотижнево моніторити ситуації навколо злощасного каналізаційного септика.

Безпомічність Більшівцівської селищної ради та Галицької районної держадміністрації не перестають з кожним разом дивувати дедалі більше.

Розпочнемо з першої інстанції – селищного голови Більшівців Василя Саноцького.

Минулого тижня він розповідав, що справу щодо сусідки пані Небор, яка в порушення нормативних документів встановила септик та до сьогодні не виконує приписи комісій, які вимагають привести його до відповідних вимог, вирішуватимуть у судовому порядку. Раніше, щоправда від твердив, що компетентна комісія склала припис і, якщо він не буде виконаний, то знову ж таки компетентні органи будуть штрафувати порушників...

«Фіртка» вирішила дізнатися, як там «йдуть справи», і чи «йдуть» взагалі... Проте розмова з паном Саноцьким була лаконічно. На перше ж запитання журналіста Фіртки відповідь була досить «вичерпною», як для посадовця: «Я нічого не знаю, я зараз не на роботі! Вибачайте», - поінформував голова та поставив слухавку.  Тобто, робимо висновок – імпотенція селищного голови вже в загрозливій хронічній фазі. Очевидно, без шансів на «одужання»…

Скажіть, як після такої відповіді вірити в те, що селищний голова «контролює ситуацію та намагається її вирішити»?

Ще одним підтвердженням бездіяльності Василя Саноцького є розмова з головним лікарем Рогатинської СЕС.

Він підтвердив, що очистити воду в криниці це обов’язок органу місцевого самоврядування. Проте, іноді санстанція йде назустріч чиновникам та за їх проханням надає відповідні для процедури речовини. Найцікавішим виявилося те, що сільський голова досі навіть не звертався за допомогою до СЕС.

«Забезпечувати населення водою це обов’язок органу місцевого самоврядування, тобто у даному випадку селищний голова. Ми воду не очищуємо, а проводимо тільки аналіз. Ми просто йдемо іноді на зустріч, адже у нас є засоби тільки того, щоб проводити профілактичну роботу в місцях інфекційних захворювань, і даємо їм відповідні речовини. Сільський голова на сьогоднішній день не просив у нас допомоги», - пояснили в Рогатинській СЕС.

Проте, найбільше «Фіртка» «переживає» за голову Галицької РДА пана Григорія Івасишина. Адже просто в голові не вкладається, як в такому «насиченому графіку» може працювати  Григорій Івасишин, - то у нього наради, то прийоми громадян, навіть часу на спілкування із журналістами не вистачає. Кілька днів намагаємося бодай хвилину поспілкуватися… Пишемо СМС-ки, передаємо побажання через секретаря… Хоча б довідатися - чи вияснили, нарешті, там, в Галицькому, районі - що ж там в чиїй "компетенції"... Не має часу, - ані хвилини! - цей «державний муж»… Схоже, що Галицькому району пощастило, адже його очільник цілими днями тільки тим і займається, що вирішує проблеми "маленьких українців" чи то "маленьких галичан"!

Що ж, поки що залишається побажати селищному голові та голові районної адміністрації успіхів у роботі та "не перепрацювати". Бо ж тяжка праця на благо «маленьких галичан» може і є причиною всіх цих владно-політичних захворювань?

До зустрічі за тиждень!

 

P.S. 23 серпня, 10.15. Як щойно повідомила "Фіртку" Ганна Небор, сьогодні вранці (припускаємо, що як реакція на цю статтю) з криниці Г. Небор спеціальною технікою була відкачана вода та буде проводитися дезінфекція криниці. Отже, хоча б якась активність влади почалася. Зі слів селищного голови Більшівців Василя Саноцького техніка в Більшівці прибула за розпорядження голови Галицької РДА Григорія Івасишина. Отже, з почином! Наслідки усуваютья, - питання тепер, - що буде з "причиною" - незаконно встановленим каналізаційним септиком?

 

Читайте також:

Влада Галицького району продовжує хворіти на "імпотенцію", а Рогатинська санстанція всім складом "пішла на фронт"?

Голова Галицької РДА – повний імпотент?

Туалетний тупик імпонентної влади


22.08.2013 482 2
Коментарі (2)

Гість 2013.08.22, 16:35
Я вже особисто вивчав матеріали даної справи. Був у Галичі - поцікавився. Мене дуже зацікавило, чому "Фіртка" розкручує даний інцидент. Синові з Канади грошей на адвокатів не вистачає, а от оплатити послуги журналістів..... Таких "типових" справ в кожному районі - десятки. Це коли люди не хочуть звертатися до суду, відчуваючи, що справу можна й програти, а ходять по чиновницьких кабінетах.
ФІРТКА 2013.08.22, 16:44
Хто ви, "таємничий незнайомцю"? :) Ви направду вважаєте, що допомагати людям можна тільки "за гроші"? Шкодуємо вас в такому разі... Яким чином ви "вивчали матеріали даної справи"? Поділіться інформацією... Чому люди повинні зветатися до суду, якщо є спеціальні державні органи, які мають своїм обов'язком нагляд за дотриманням санітарних та будівельних норм? І на кого подавати до суду? На бездіяльну владу? Фіртка і далі, щотижня, буде "розкручувати" даний інцидент - до повного його вирішення. І не сумнівайтеся. А іншим імпотентам у владі, які так само футболять "десятки таких типових справ" - хай це буде за приклад... Може і до них колись черга дійде...
25.09.2020

Максим Корнієнко очолив Івано-Франківський молодіжний осередок політичної партії «Голос».

1164
24.09.2020
Олена Британська

Однією з найуспішніших територіальних громад на Прикарпатті є Брошнів-Осадська. Розповідаємо про її перші кроки та отримані здобутки за три роки. 

2778
17.09.2020

В Україні 5 вересня офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня. Сьогодні політичні сили проводять конференції, на яких відкривають імена людей, які представлятимуть їх на місцях. Фіртка дізналася ім'я людини, яка в Івано-Франківську буде номером один у списку політичної сили "Голос".

3081 1
02.09.2020
Люся Грибик

Високо у горах, на полонинах Карпат, впродовж століть народжується легендарна гуцульська коров’яча бриндза.

3301
01.09.2020
Люся Грибик

Своїми спогадами про свято Першого дзвоника та смішними шкільними історіями з Фірткою поділилися відомі прикарпатці.

2623
01.09.2020

У Конституції України прописаний обов’язок батьків піклуватися про своїх неповнолітніх дітей та обов’язок дітей піклуватись про своїх непрацездатних батьків. Усі ми маємо прикладати максимум зусиль, щоб кожна дитина почувала себе у безпеці.

3275 1

Кілька слів про сьогоднішню соціологію від "Рейтингу". Іноді достатньо співставити два-три факти, щоб картковий будинок розвалився.

3321

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

2452 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

6727

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

6062
23.09.2020

Якщо ви захочете приготувати на десерт щось швидке і смачне, то цей сливовий пиріг саме те, що ви шукали. А бонусом - ще й історія про нього. Кажуть, що газета The New York Times декілька років поспіль на численні прохання американських домогоспода

648
02.09.2020

На Івано-Франківщині створять громадську спілку «Дорога смаку Прикарпаття». Вона об’єднає виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших операторів туристичного ринку області у мережу гастрономічних

1769
26.08.2020

Що відчуває людина, коли востаннє замовляє їжу перед стратою за злочин, який вона скоїла, а, можливо, й ні?

3108 1
08.09.2020

Статую Матері Божої з Меджугор’я освятили в першу неділю вересня у с. Вільхівка Перегінського деканату.

1129
18.08.2020

Студія "Арт Відео" продовжує створювати серію мультфільмів, що допомагають в цікавій і доступній формі розповісти дітям про головні свята в церковному календарі.

1933
12.08.2020

Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

2055
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях.

2612 1
21.09.2020

Нещодавно відбулася прем’єра серіалу «І будуть люди»― екранізації однойменної книги Анатолія Дімарова. Події серіалу відбуваються на Полтавщині та охоплюють період з 1901 по 1932 роки, пише Фіртка з посиланням на сайт серіалу.

1040
03.09.2020

3 вересня, біля Івано-Франківської ОДА відбулась пресконференція, ініційована представниками індустрії надання послуг закладів громадського харчування.

2948
02.09.2020

Як повідомляла Фіртка 1 вересня правоохоронці затримали 34-річного мешканця Тисмениці, який займався систематичним збутом вогнепальної зброї.  

3487
01.09.2020

За наступні півтора року дорожники планують  відремонтувати та впорядкувати всі дороги державного значення в області.

1985
31.08.2020

Під час пленарного засідання депутати планують розглянути ряд питань.

1371