Ілон Маск планує створити місто на Марсі (ФОТО)

Очільник SpaceX каже, що цивілізація на Землі "переживає тяжкі часи"


Ілон Маск розкрив плани створити місто на Марсі, яке буде повністю самодостатнім і для свого виживання не залежатиме від прив'язки до Землі.

Виступаючи на щорічній конференції Марсового товариства, засновник і генеральний директор SpaceX сказав, що проєкти з розвитку марсіанського поселення вже тривають, але їх потрібно завершити до того, як на Землі відбудеться катаклізм. Він додав:

"Цивілізація виглядає не надто сильною, вона виглядає трохи хиткою зараз".

Отже, встановлення самодостатності було б остаточним еталоном успіху будь-якої колонізації Марса.

"Корисно мати за мету створення самоокупного міста на Марсі ... Не просто поселення кількох людей або база, а самоокупне місто", - сказав він.

Випробування кислотою насправді полягає в тому, що якщо кораблі із Землі з будь-якої причини припинять надходити, чи життя на Марсі не зникне?

"Якщо так, то ми не в безпечному місці".

За його словами, така ситуація може виникнути з ряду потенційних сценаріїв, наводячи приклади удару комети об Землю, виверження супервулкана або навіть "ядерного Армагедону" на Землі.

"Це справді може звестись до того, що ми готові створити самоокупне місто на Марсі до або після третьої світової війни? І я думаю, що ймовірність його створення після третьої світової війни — сподіваємось, ніколи не буде третьої світової війни, — але ймовірність після неї низька, тому нам слід спробувати зробити місто самоокупним до будь-якої ймовірної світової війни".

Візуалізація космічного корабля SpaceX


Маск заснував SpaceX з головною місією — зробити людство різнопланетним видом, і часто говорив про своє бажання подорожувати туди ще за життя.

Космічним кораблем, що розробляється для цієї мети, є "Космічний корабель", який вже провів кілька пробних польотів та посадок на базі компанії в Техасі.

На запитання, коли може бути перша подорож корабля на Марс, Маск сказав, що місія без екіпажу може відбутися вже у 2024 році.

На початку цього року Маск зробив розробку космічного корабля StarsX пріоритетом у роботі компанії, висловивши занепокоєння щодо поточного прогресу космічних технологій, який недостатній для досягнення його мети — бути серед перших відвідувачів Марса.

Під час заходу Марсового товариства Маск також заявив, що малоймовірно, що створення самоокупного міста на Марсі відбудеться за його життя.

"Тут насправді йдеться про мінімізацію екзистенціального ризику для цивілізації в цілому, а потім про захоплююче майбутнє, на яке ви можете чекати", - сказав він.

"Майбутнє, де ми — космічна цивілізація і багатопланетний вид, є набагато цікавішим, ніж те, де нас немає".

за матеріалами Іndependent


21.10.2020 2718
30.11.2020
Олена Британська

Що робити, зіткнувшись з хворобою? Чого очікувати та до чого варто бути готовими? Про це ми розпитали у прикарпатців, котрі перехворіли на коронавірус та погодились розповісти про свій досвід.

1590
29.11.2020
Тетяна Дармограй

Героїня цього матеріалу – 36-річна Лідія працює на улюбленій роботі, живе в достатку та разом з чоловіком виховує 5-річну доньку. Сьогодні їхнє життя схоже на щасливу казку, проте так було не завжди.

6106
25.11.2020
Остап Микитюк

Оксана Лозинська — яскравий приклад сильної жінки й людини, яка досягла успіху за межами рідної країни. Вона не випадково стала нашою сьогоднішньою гостею.   

1406
20.11.2020
Тетяна Дармограй

У нашому суспільстві до татуювань різне ставлення: одні милуються, інші засуджують, немало – дивуються. Проте, погодьтесь, що красиві малюнки на тілі часто викликають цікавість в інших.

3278
17.11.2020
Сліпенчук Наталія

Останні вихідні як представники громадськості та бізнесу, так і влади усіх рівнів зустріли у стані підвищеної емоційної турбулентності. Загальний хаос формується практично на усіх рівнях обговорення.

1627
13.11.2020
Тетяна Дармограй

В Івано-Франківську безліч оголошень з обіцянками допомогти у будь-якій складній життєвій ситуації. Так, вірити в це чи ні – вибір кожного, але заперечувати той факт, що ворожіння почасти межує з шахрайством – вкрай складно.  

5623 1

Хто і для чого ринок заграбастав? Чому про це "не знає" міста ГОЛОВА? Про небезпеки, загрози, бенефіціярів і співпрацю – з прізвищами, назвами та вірогідними мотивами…

992

Тема статті випливає з відношення президента України до розгляду моїх звернень стосовно неефективного адміністрування законодавства та корупції у галузі мисливського господарства. Я направив через електронний кабінет урядового контактного центру біля 5 зв

887 1

Скільки б ми не опиралися, але локдаун – це поки що єдиний ефективний засіб проти пандемії ковіду. І це довели в ряді країн світу, які наважились та запровадили його. Але в Україні не підуть на такий крок і ось чому.

1661

 Івано-Франківське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Івано-Франківськоблагроліс», засновником якого є Івано-Франківська обласна рада, повідомило, що на площі 53728 га лісового фонду ведеться мисливське господарство, але плата за їх використання не береться 

3846
29.11.2020

В Україні замість індексу БігМака використовують індекс борщу, за яким легше відстежити коливання вартості базових продуктів, а також купівельну спроможність середньостатистичного українця.

796 1
07.11.2020

Переїдання може стати справжньою проблемою для людини, яка працює у віддаленому режимі.

6475
31.10.2020

Ідеальний десерт для вечірки на Геловін - гарбузовий кекс, який виглядає точнісінько як гарбуз. Щоб надати випічці правильної форми, використовуйте округлу форму для випікання діаметром 21 см з вертикальними смужками.

2480
30.11.2020

Єпископ Едвард прибув з візитацією до Богородчан, щоби познайомитись з римо-католицькою парафією.

990
28.11.2020

Сьогодні, 28 листопада, у християн східного обряду розпочинається Різдвяний піст. Цей піст встановлений, щоб люди до дня Різдва Христового змінилися духовно. Сприяє в цьому молитва, покаяння, утримання від пристрастей, справи милосердя. Наприклад, допомога хворим, самотнім, нужденним людям та сиротам.  

1358
12.11.2020

Акція проходитиме в рамках відзначення Всесвітнього Дня убогих та буде безстроковою.  

1653
05.11.2020

Віддавна в нашому народі існує набожна практика почитання Першої п’ятниці місяці.  

2031
03.12.2020

Цей рік є складним. Для усіх. Для лікарів, медсестер, літніх людей, молоді, підприємців і без сумніву він є нелегким для шанувальників кіно.

508
02.12.2020

Забудовник Максим Микитась дав сенсаційні свідчення в НАБУ про те, як заступник голови Офісу президента Олег Татаров підкупив експерта МВС Костянтина Дубоноса для фальсифікації кримінальної справи. Татарова захищають в ОП. Про це у соцмережі розповів&nbs

313
24.11.2020

За тиждень в Дубаї ексчиновник витратив річну зарплату в люксовому готелі. Про це пише Фіртка з посиланням на Коментарі України. Колишнього заступника голови Офісу Президента Сергія Трофімова бачили в готелі Mandarin Oriental Jumeira в Дубаї, де ві

924
24.11.2020

Адміністрація загальних служб (GSA) повідомила новообраного президента Джо Байдена та його команду, що адміністрація Трампа готова розпочати процес передачі влади.  

961
16.11.2020

Дональд Трамп вперше фактично визнав, що на президентських виборах переміг його ‎суперник Джо Байден.‎  

1593