Які тренди нерухомості очікуються в Івано-Франківську

Тенденції ринку нерухомості щороку змінюються. Останні дослідження показують зацікавлення інвесторів житлом та комерцією в центральній частині міста.

Чи справді життя у серці Франківська стане трендом та які переваги чекають на власників такої нерухомості, розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Тренд 1.  Життя у центрі

Особливістю центральної частини міста є культурно-розважальний, освітній та комерційний потенціал. Тут зосереджені основні активи і потужності, які впливають на розвиток інших мікрорайонів. Молодь, активні та цілеспрямовані люди завжди прагнуть оселитися в центрі чи поблизу. У найближчому майбутньому в Івано-Франківську продовжуватимуть зводити грандіозні проекти будівництва зі смарт-житлом, ексклюзивними пентхаусами і квартирами з терасами. Люди більше цінуватимуть організованість, енергоефективність, функціональне використання простору, безпеку, якість, екологічність. Новобудови в центральній частині міста зводитимуть  бізнес і еліт-класу.

Переваги життя в центрі:

Зручність і комфорт (в центрі міста розташовано комерційні й освітні заклади). Єднання з природою (парки, сквери, алеї у центрі стануть прекрасним варіантом сімейного відпочинку. А любителям розваг до смаку буде прогулянка по «сотці», яка віддавна славиться як місце зустрічі друзів.

У серці подій (урочистості, концерти та інші святкові заходи відбуваються в центрі). Гастрономічний бум (ресторани, паби, кав‘ярні, кондитерські – неповний перелік місць громадського харчування, що приваблюють туристів і самих містян до затишних посиденьок чи гучних святкувань).

Центр завжди був і залишиться магнетичним місцем, де прагнуть жити активні та сміливі люди, з бурхливим ритмом життя і великими планами на майбутнє. Зазначимо, що Будівельна компанія «Благо» розпочинає новий амбітний проект житлового комплексу на вулиці Академіка Сахарова.

Тренд 2. Якість будівництва та енергоефективні технології

Вимоги до якості ще більше зростатимуть. Майбутнє житло буде максимально енергоефективним з мінімальними втратами тепла і мінімальним впливом на довкілля.

Будівлі зводитимуть за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни з керамоблоку, а утеплення якісною мінеральною ватою. Все більше житлових комплексів матимуть власні котельні,   станції альтернативних джерел енергії. Висока якість стосується і зовнішніх фасадів, і панорамних вікон, які даватимуть більше денного світла у приміщення і особливо красиво створюватимуть затишок у помешканнях. Впровадження смарт-технологій буде не тільки для організації простору помешкання, а й  для налаштування та управління комфортом у домі  0150 люди переїдуть в «інтелектуальні будівлі».

Тренд 3. Безпека.

Якісні, захищені двори житлових комплексів, окремі технології охорони та сповіщень системи безпеки створять максимальний комфорт мешканцям і спокій за дітей.

Тренд 4. Інфраструктура. Наявність власного паркінгу

Навчання, спорт, харчування, покупки, розваги, відпочинок... –  все це стане доступнішим і простішим без зайвого часу на добирання. Залишаться насолода комфортом і більше моментів з рідними. Власні паркінги розвантажать двір, а спортивно-розважальні дитячі майданчики стануть ще веселішими і цікавішими.

Тренд 5. Екологічність

Якісні будівельні матеріали підвищать рівень життя. Збереження природності території і ландшафтний дизайн з деревами, квітами, парками і алеями додасть краси і насолоди від природи у кожен день, а неймовірні краєвиди з вікон і терас, багато денного світла у помешканнях підкреслять якість життя.


16.09.2018 1383
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

351
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2934
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21092
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1987
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1358 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2372

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

716

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2148

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

830

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1417
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

150
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

470
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1005
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

153
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

773
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

748
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

685
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8222
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

871 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

882
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2180 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

830