Які молодіжні громадські організації в Івано-Франківську  є найбільш помітними

На цей час в Україні їх існує понад 60 всеукраїнських та 300 регіональних молодіжних ГО.  Є вони й у нашому місті. Фіртка пропонує свій огляд цих об’єднань.


Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” – найбільший центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.

Об'єднує 44 регіональних осередки та більш як 7000 активістів.

Захист прав, неформальна освіта, культура та мистецтво, благодійність, екологічна свідомість, міжнародні можливості, молодіжний активізм – такими є напрямки діяльності.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, вона реалізує чимало проєктів. Найбільш відомі:

  • Літні ФРІ табори. Щорічно проводиться понад 20 літніх освітньо-мотиваційних таборів, де учасники можуть покращити свої лідерські скіли, знайти нових друзів, покращити свої комунікативні здібності.
  • Всеукраїнський рух «Твоя Країна» - це багатоденні поїздки з неординарною програмою до міста вашої мрії. Надзвичайні екскурсії, тренінги та розвивальні ігри, зустрічі з відомими журналістами, художниками, бізнесменами, унікальні кафе, музеї та театри, а також нові знайомства та яскраві враження!
  • Вуличні університети являти собою різноманітні лекції від топових спікерів, що виходять за рамки навчальної програми більшості університетів та відбуваються на вулиці просто неба.
  • «Допомогти може кожен» - всеукраїнський проєкт, метою якого було звернути увагу на важливість добровільної здачі крові задля порятунку інших людей. За підсумками проєкту участь в акції взяли 247 осіб й надали 98.9 літрів цього біоматеріалу, що своєю чергою врятувало 297 людських життів.

«Моє життя після вступу у ГО розділилось на «до» і «після». Це прекрасне місце для того, щоб реалізувати свої мрії. Тут я знайшла багато однодумців, людей,  яким не байдуже і які готові діяти», - ділиться Влада, франківська учасниця ФРІ. 


Дубль N -  ініціатива, яка працює над активізацією юнацтва та створенням прогресивної молодіжної екосистеми.Це команда підлітків, яка активно створює проєкт з 2017 року. Їхньою особливістю є близькість до цільової аудиторії, адже ініціатива працює у форматі «підлітки для підлітків» і вважає це найбільшою перевагою, бо вони розуміють, що потрібно тінейджерам.

На сьогодні у групі Дубля 11 учасників, їм від 13 до 18 років. Команда Дубль N організувала уже понад 30 проєкт. Окрім безпосереднього контакту із цільовою аудиторією і досвіду, члени та членкині команди створюють дизайн програми, у яких поєднують навчання та розваги, співпрацюють з експертними спікерами, будують спільноту та роблять усе можливе, щоб довести, що підлітки теж можуть робити круті проєкти.

«Для нас важливим аспектом є емоції та відчуття: ми робимо атмосферні та затишні проєкт, це часто називають «дублівськістю». Ми хочемо, аби ви почували себе щасливими, тому тусовки, дивні шалені деталі – усе це про нас», -  пишуть про себе учасники групи Дубля.


«СТАН» – молодіжна організація, яка методами неформальної освіти підсилює низові ініціативи та активних громадян.

Їхня місія – робити гучнішими голоси тих, кого нечутно: надаючи учасникам фахові знання, допомагаючи їм зробити “перші кроки” у громадській галузі, створюючи та розвиваючи мережі взаємопідтримки.

СТАН спеціалізується на освіті з прав людини, культурного менеджменту, сталого розвитку ініціатив. Цілі організації: розбудовувати активістські мережі в Україні; розвивати міжкультурний діалог, зменшуючи нерівність у соціумі.


Paragraph – перший молодіжний центр Івано-Франківська, започаткований студентами для потреб молоді, але відкритий для всіх охочих.Існує для того, щоб єднати, розвивати та підсилювати юнаків та дівчат Івано-Франківська через неформальну оригінальну освіту, змістовне дозвілля та підтримку молодіжних ініціатив.

Це місце, де можна знайти натхнення, хорошу компанію і можливості втілити в життя свої ідеї.

«Кожного дня у нас відбуваються різноманітні події, серед яких кожен знайде щось для себе. А також, якщо ви хочете провести власний захід, то наша команда залюбки допоможе з організацією.», - пише Paragraph на своєму сайті.

 Якщо ви знаєте про інші цікаві молодіжні організації у нашому місті та області, повідомте нам, ми охоче про це напишемо.

 


Коментарі ()

24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині починалися ще з кінця 60-х років. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла рішення про створення музею в місті. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів Ксенею Циганюк. 

1225 9
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9768 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10777 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4871
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2649
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2150

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

69

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

183

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

555

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

953
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

151
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1156
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

648
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2414
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1632
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

611
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1032
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

266
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

266
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

713 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1346 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

930 1