Як вибрати светр для дівчинки

Светри, джемпери та світшоти – невід'ємні атрибути гардеробу дівчаток різних вікових категорій.

Це теплий та практичний одяг, який може бути виконаний у різному стилі та для всіх сезонів. При цьому светри та джемпери для дівчаток чудово підходять для міксування у будь-яких стилістичних напрямках.

Таким чином можна отримати тепло, комфорт та виглядати цілком ефектно.

Особливості светрів

У класичному поданні светр – це в'язаний виріб, який відрізняється від пуловера та джемпера наявністю невисокого вузького коміра, що закриває горло. Крім того, светр має довгі рукави, за винятком сучасних моделей ¾. Ще одна відмінна особливість – відсутність застібки, яка може бути присутня в кардигані та кофті. При цьому є величезна кількість моделей, які відрізняються товщиною, візерунком, кольором, технікою в'язки. З готовими комплектами для дівчаток можна ознайомитись на цій сторінці https://flamingotex.com.ua/sportyvni-kostiumy-dlia-divchatok/.

У процесі вибору варто орієнтуватися на такі моделі:

  1. Спортивні. Відмінний варіант для активної дівчинки, який чудово вбирає вологу та забезпечує комфорт при занятті спортом. На відміну від класичного варіанта вони не мають горла, за рахунок чого називаються світшот. Існують моделі для щоденного використання.
  2. Для школи. Вироби мають консервативний стиль, але якщо дрес-код відсутній, можна трохи відійти від класики. У будь-якому випадку виріб не повинен бути яскравим і привертати надмірну увагу. Іноді такі моделі входять до комплекту стандартної форми.
  3. На блискавці. Як правило, застібка знаходиться тільки на горловині, за рахунок чого спрощується процес надягання, а також виступає як декоративний елемент. Блискавка може мати центральне чи бічне розташування.
  4. З капюшоном. В'язаний аналог худі є практичним та зручним варіантом для повсякденного носіння. Наявність каптуру може замінити шапку в холодну пору року.
  5. Обманка. Такі моделі виступають як симбіоз сорочки та джемпера. Виріз горловини може бути V-подібним або круглим, а з нього виступає повноцінний комір від сорочки. Хороший варіант для школи та комбінації з піджаком.
  6. Реглан. Популярний підтип светра, який підкреслює лінію плечей юної модниці.

Це основні різновиди моделей, які мають високу популярність серед підлітків. Широкий вибір дозволяє батькам підібрати светри для дому, занять, школи, але не варто забувати про думку майбутньої власниці.

Який матеріал кращий

Крім стилю пошиття, важливо звернути увагу на вихідний матеріал. Вибір тканини є досить важливим, оскільки від цього залежить комфорт носіння та тривалість експлуатації. Відповідно потрібно знати особливості найпопулярніших тканин:

  1. Вовна. Теплий та м'який матеріал, який чудово підходить для всіх вікових категорій. Тканина захистить дівчинку від холоду та забезпечить комфорт, особливо цінна шерсть, отримана від мериносових овець. Єдиний недолік – висока вартість.
  2. Кашемір. Матеріал для нитки одержують із підшерстя гірських кіз, що робить полотно дуже м'яким та теплим. Це зносостійкий та делікатний матеріал, який потребує мінімального догляду. Для здешевлення готового виробу можуть підмішувати поліамід або звичайну шість. Це відмінний варіант для носіння до школи, який забезпечує тепло та чудово поєднується з формою.
  3. Товста пряжа. Можуть створюватися як з вовни альпаки, так і полімерних ниток. Мають різноманітний дизайн та комфортні для повсякденного використання.
  4. Трикотаж. Практичний та недорогий матеріал, який використовують для виробництва величезного спектру моделей. Є можливість вибрати светр для будь-якої мети. Незважаючи на синтетичну основу готові вироби теплі та стійкі до зношування.

Всі ці матеріали мають свої особливості та переваги, які потрібно враховувати у процесі вибору. Якісні тканини та продуманий стиль дозволить купити стильний светр для юної модниці.

Реклама


14.03.2024 417
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

332
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13796 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1575
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

869
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6136
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1720

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

637

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1465

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1276

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1165
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

519
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

657
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1578
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

599
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

878
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5923
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13640
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

248
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

546
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

484
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

791 2