Як вибрати светр для дівчинки

Светри, джемпери та світшоти – невід'ємні атрибути гардеробу дівчаток різних вікових категорій.

Це теплий та практичний одяг, який може бути виконаний у різному стилі та для всіх сезонів. При цьому светри та джемпери для дівчаток чудово підходять для міксування у будь-яких стилістичних напрямках.

Таким чином можна отримати тепло, комфорт та виглядати цілком ефектно.

Особливості светрів

У класичному поданні светр – це в'язаний виріб, який відрізняється від пуловера та джемпера наявністю невисокого вузького коміра, що закриває горло. Крім того, светр має довгі рукави, за винятком сучасних моделей ¾. Ще одна відмінна особливість – відсутність застібки, яка може бути присутня в кардигані та кофті. При цьому є величезна кількість моделей, які відрізняються товщиною, візерунком, кольором, технікою в'язки. З готовими комплектами для дівчаток можна ознайомитись на цій сторінці https://flamingotex.com.ua/sportyvni-kostiumy-dlia-divchatok/.

У процесі вибору варто орієнтуватися на такі моделі:

  1. Спортивні. Відмінний варіант для активної дівчинки, який чудово вбирає вологу та забезпечує комфорт при занятті спортом. На відміну від класичного варіанта вони не мають горла, за рахунок чого називаються світшот. Існують моделі для щоденного використання.
  2. Для школи. Вироби мають консервативний стиль, але якщо дрес-код відсутній, можна трохи відійти від класики. У будь-якому випадку виріб не повинен бути яскравим і привертати надмірну увагу. Іноді такі моделі входять до комплекту стандартної форми.
  3. На блискавці. Як правило, застібка знаходиться тільки на горловині, за рахунок чого спрощується процес надягання, а також виступає як декоративний елемент. Блискавка може мати центральне чи бічне розташування.
  4. З капюшоном. В'язаний аналог худі є практичним та зручним варіантом для повсякденного носіння. Наявність каптуру може замінити шапку в холодну пору року.
  5. Обманка. Такі моделі виступають як симбіоз сорочки та джемпера. Виріз горловини може бути V-подібним або круглим, а з нього виступає повноцінний комір від сорочки. Хороший варіант для школи та комбінації з піджаком.
  6. Реглан. Популярний підтип светра, який підкреслює лінію плечей юної модниці.

Це основні різновиди моделей, які мають високу популярність серед підлітків. Широкий вибір дозволяє батькам підібрати светри для дому, занять, школи, але не варто забувати про думку майбутньої власниці.

Який матеріал кращий

Крім стилю пошиття, важливо звернути увагу на вихідний матеріал. Вибір тканини є досить важливим, оскільки від цього залежить комфорт носіння та тривалість експлуатації. Відповідно потрібно знати особливості найпопулярніших тканин:

  1. Вовна. Теплий та м'який матеріал, який чудово підходить для всіх вікових категорій. Тканина захистить дівчинку від холоду та забезпечить комфорт, особливо цінна шерсть, отримана від мериносових овець. Єдиний недолік – висока вартість.
  2. Кашемір. Матеріал для нитки одержують із підшерстя гірських кіз, що робить полотно дуже м'яким та теплим. Це зносостійкий та делікатний матеріал, який потребує мінімального догляду. Для здешевлення готового виробу можуть підмішувати поліамід або звичайну шість. Це відмінний варіант для носіння до школи, який забезпечує тепло та чудово поєднується з формою.
  3. Товста пряжа. Можуть створюватися як з вовни альпаки, так і полімерних ниток. Мають різноманітний дизайн та комфортні для повсякденного використання.
  4. Трикотаж. Практичний та недорогий матеріал, який використовують для виробництва величезного спектру моделей. Є можливість вибрати светр для будь-якої мети. Незважаючи на синтетичну основу готові вироби теплі та стійкі до зношування.

Всі ці матеріали мають свої особливості та переваги, які потрібно враховувати у процесі вибору. Якісні тканини та продуманий стиль дозволить купити стильний светр для юної модниці.

Реклама


14.03.2024 336
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1246
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

916
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1283 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2652
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2009
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2236

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

326

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

451

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1385

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1360
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

209
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18130
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1091
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3441
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

796
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10562
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6296
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

940
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

231
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

457
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3047
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

774