Як вибрати шафу: головні моменти

Сучасний інтер'єр квартири або житлового будинку вимагає оптимальних рішень. Особливо важливим для будь-якого помешкання є пошук ідеальної шафи. Це невіддільна складова будь-якого приміщення, яка відіграє чималу роль в організації простору.

Меблі, які вибираються для помешкання, повинні відповідати декільком важливим критеріям:

  1. Розміри. Не в кожному помешканні можливо облаштувати окремий простір для зберігання одягу та речей.
  2. Зовнішній вигляд. Екстер'єр меблів, які знаходяться в кімнаті, має бути узгоджений між собою.
  3. Функціональність. Внутрішній простір шафи повинен бути побудований у такий спосіб, щоб вмістити в себе максимальну кількість речей.

Ідеальним вибором за всіма цими критеріями є шафа-купе. Сучасне меблеве виробництво пропонує величезну кількість естетичних та функціональних рішень для будь-якого помешкання.

Чому варто вибирати саме шафу-купе?

Першою очевидною перевагою такого типу корпусних меблів є раціональне використання простору кімнати. Річ у тому, що подібний тип шаф має дверцята, які відкриваються в одній площині. Саме тому з шафою-купе значно простіше спланувати встановлення решти меблів.

Окремо варто зазначити такий тип меблів, як кутові. Цей тип гарнітура дозволяє не тільки розмістити максимальну кількість речей, але й приховати недоліки стін та кутів у помешканні. Крім того, вони можуть мати окремі відкриті полиці, на яких розміщуватимуться декоративні елементи, книги або навіть дрібна побутова техніка.

Якщо потрібна шафа купе, купити її можна в магазині «СКЛАД МЕБЛІВ» у найрізноманітніших варіаціях. Весь асортимент представлений в онлайн-каталозі компанії. На сайті можна як замовити готові меблі, так і виготовити їх відповідно до побажань клієнта.

Основні принципи вибору

Купуючи шафу-купе, більшість користувачів звертають увагу не тільки на її форму, розмір та функціональність, але й на естетичну складову. Сучасні виробники пропонують корпусні меблі в різноманітних кольорах із якісних матеріалів. Основною сировиною для виготовлення короба є деревна плита (наприклад, ДСП).

Мають значення також наступні критерії:

  • висота шафи;
  • глибина та кількість полиць;
  • будова внутрішніх відсіків;
  • наявність всередині шухляд.

Варто зазначити, що більшість шаф-купе мають у своєму внутрішньому наповненні один чи більше висувних ящиків. Вони використовуються для надійного зберігання дрібних речей, побутової техніки або білизни. Висувний механізм є надійним, він побудований за телескопічним принципом.

Додатково всередині короба в класичному варіанті встановлюється одна чи більше штанг для розміщення вішаків з одягом. Вони можуть бути нерухомими або мати мікроліфти для додаткової економії внутрішнього простору короба. Дизайн такого виду корпусних меблів не обмежений лише деревиною. Для виготовлення фасадів можуть використовуватися різноманітні матеріали. Наприклад, матове, глянцеве скло або з малюнком, дзеркала або ДСП.

За бажанням фасади з різних матеріалів можуть комбінуватися. Наприклад, у випадку шаф-купе з двома чи більше дверми нерідко використовується комбінація дзеркальної поверхні з деревною або скляні двері з малюнком і матове скло – все залежить лише від фантазії покупця.

Основні типи шаф-купе за призначенням

Для спальні або дитячої кімнати, як правило, використовуються класичні моделі з двома дверми або кутові. Вони мають велику кількість внутрішніх полиць та ящиків, що дає можливість зберігати максимальну кількість речей, у тому числі постільну білизну. У цьому випадку до меблів в дитячу є особливі вимоги: надійність, міцність та безпека використання.

Окремо варто зазначити, що існує такий вид шаф, як модульний. Подібні вироби складаються з відкритої та закритої частин короба. Найчастіше такі моделі використовуються як альтернатива до настінних вішаків у коридорі чи передпокої.

У випадку з вітальнею шафа-купе може бути великих розмірів і мати понад двоє дверей. Деякі вироби передбачають встановлення додаткової секції для телевізора, музичного центра або оргтехніки. Вибір моделі, розмірів та дизайну корпусних меблів не обмежений і залежить лише від побажань покупця.

Реклама


31.03.2024 340
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

672
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

889
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1242 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2637
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1996
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2222

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

309

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

432

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1370

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1346
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

194
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18118
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1077
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3428
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

784
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10554
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6285
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

919
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

219
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

446
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3037
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

759