Як вибрати шафу: головні моменти

Сучасний інтер'єр квартири або житлового будинку вимагає оптимальних рішень. Особливо важливим для будь-якого помешкання є пошук ідеальної шафи. Це невіддільна складова будь-якого приміщення, яка відіграє чималу роль в організації простору.

Меблі, які вибираються для помешкання, повинні відповідати декільком важливим критеріям:

  1. Розміри. Не в кожному помешканні можливо облаштувати окремий простір для зберігання одягу та речей.
  2. Зовнішній вигляд. Екстер'єр меблів, які знаходяться в кімнаті, має бути узгоджений між собою.
  3. Функціональність. Внутрішній простір шафи повинен бути побудований у такий спосіб, щоб вмістити в себе максимальну кількість речей.

Ідеальним вибором за всіма цими критеріями є шафа-купе. Сучасне меблеве виробництво пропонує величезну кількість естетичних та функціональних рішень для будь-якого помешкання.

Чому варто вибирати саме шафу-купе?

Першою очевидною перевагою такого типу корпусних меблів є раціональне використання простору кімнати. Річ у тому, що подібний тип шаф має дверцята, які відкриваються в одній площині. Саме тому з шафою-купе значно простіше спланувати встановлення решти меблів.

Окремо варто зазначити такий тип меблів, як кутові. Цей тип гарнітура дозволяє не тільки розмістити максимальну кількість речей, але й приховати недоліки стін та кутів у помешканні. Крім того, вони можуть мати окремі відкриті полиці, на яких розміщуватимуться декоративні елементи, книги або навіть дрібна побутова техніка.

Якщо потрібна шафа купе, купити її можна в магазині «СКЛАД МЕБЛІВ» у найрізноманітніших варіаціях. Весь асортимент представлений в онлайн-каталозі компанії. На сайті можна як замовити готові меблі, так і виготовити їх відповідно до побажань клієнта.

Основні принципи вибору

Купуючи шафу-купе, більшість користувачів звертають увагу не тільки на її форму, розмір та функціональність, але й на естетичну складову. Сучасні виробники пропонують корпусні меблі в різноманітних кольорах із якісних матеріалів. Основною сировиною для виготовлення короба є деревна плита (наприклад, ДСП).

Мають значення також наступні критерії:

  • висота шафи;
  • глибина та кількість полиць;
  • будова внутрішніх відсіків;
  • наявність всередині шухляд.

Варто зазначити, що більшість шаф-купе мають у своєму внутрішньому наповненні один чи більше висувних ящиків. Вони використовуються для надійного зберігання дрібних речей, побутової техніки або білизни. Висувний механізм є надійним, він побудований за телескопічним принципом.

Додатково всередині короба в класичному варіанті встановлюється одна чи більше штанг для розміщення вішаків з одягом. Вони можуть бути нерухомими або мати мікроліфти для додаткової економії внутрішнього простору короба. Дизайн такого виду корпусних меблів не обмежений лише деревиною. Для виготовлення фасадів можуть використовуватися різноманітні матеріали. Наприклад, матове, глянцеве скло або з малюнком, дзеркала або ДСП.

За бажанням фасади з різних матеріалів можуть комбінуватися. Наприклад, у випадку шаф-купе з двома чи більше дверми нерідко використовується комбінація дзеркальної поверхні з деревною або скляні двері з малюнком і матове скло – все залежить лише від фантазії покупця.

Основні типи шаф-купе за призначенням

Для спальні або дитячої кімнати, як правило, використовуються класичні моделі з двома дверми або кутові. Вони мають велику кількість внутрішніх полиць та ящиків, що дає можливість зберігати максимальну кількість речей, у тому числі постільну білизну. У цьому випадку до меблів в дитячу є особливі вимоги: надійність, міцність та безпека використання.

Окремо варто зазначити, що існує такий вид шаф, як модульний. Подібні вироби складаються з відкритої та закритої частин короба. Найчастіше такі моделі використовуються як альтернатива до настінних вішаків у коридорі чи передпокої.

У випадку з вітальнею шафа-купе може бути великих розмірів і мати понад двоє дверей. Деякі вироби передбачають встановлення додаткової секції для телевізора, музичного центра або оргтехніки. Вибір моделі, розмірів та дизайну корпусних меблів не обмежений і залежить лише від побажань покупця.

Реклама


31.03.2024 462
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

925
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2763
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1720 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3857
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5645
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1796

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

87

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

317

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

304

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

461
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

612
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

595
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

872
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

118
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2121
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

641
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

964
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

1232
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

525 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

719
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

491
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

816