Як убезпечити себе від шахрайства соціальної інженерії

Убезпечення від шахрайства соціальної інженерії – важлива складова кібербезпеки. Зловмисники можуть використовувати цю методику для отримання вашої особистої інформації, паролів, фінансових та інших конфіденційних даних. Binance, найпопулярніша криптовалютна біржа світу, піклується про безпеку своїх користувачів та радить дотримуватися певних правил.

На сайті Binance міститься великий обсяг інформації про діяльність на ринку криптовалюти, курс тезеру та інших монет, дані про ф'ючерси та боти. Все це допоможе інвестору зорієнтуватися, успішно та безпечно продавати й купувати крипту на Binance.

Що таке шахрайство соціальної інженерії

Шахрайство соціальної інженерії – це метод маніпуляції та обману людей з метою отримання конфіденційної інформації або виконання незаконних дій. Зазвичай зловмисники при цьому намагаються отримати доступ до паролів, фінансових даних та облікових записів.

Цей вид шахрайства базується на психологічних та соціальних методах впливу, а не на технічних засобах. Наприклад, коли зловмисники намагаються втертися в довіру та отримати доступ до потрібної інформації.

Можна навести кілька прикладів соціальної інженерії:

  • Фішинг – розсилка електронних листів або повідомлень, які видаються за легітимні, для виманювання особистої інформації.
  • Зловмисники можуть представлятися працівниками банків, компаній або громадських організацій особисто чи телефоном. Шахраї можуть створювати фіктивні профілі в соціальних мережах та додавати друзів для отримання інформації.

Шахрайство соціальної інженерії є серйозною загрозою для приватності та безпеки особистих даних. Тому необхідно знати, як їй запобігти.

Основні поради щодо безпеки

Ось деякі поради, які допоможуть убезпечити вас від шахрайства соціальної інженерії:

  • Будьте пильними в соціальних мережах, не розголошуйте особисту інформацію.
  • Уважно перевіряйте безпечність електронних листів. Не відкривайте вкладення або посилання в електронних листах від невідомих або підозрілих відправників.
  • Перевіряйте ідентичність осіб, що вам телефонують. Не надавайте особисті або фінансові дані телефоном.
  • Використовуйте надійні паролі для всіх ваших облікових записів, ніколи не діліться ними з іншими особами.
  • Зберігайте конфіденційною особисту фінансову інформацію (номери банківських карток, рахунків, страхування).
  • Постійно дізнавайтеся більше про актуальні методи соціальної інженерії та фішингу, щоб розпізнавати підступні спроби шахраїв.
  • Використовуйте багаторівневу аутентифікацію для всіх важливих облікових записів, включаючи банківські та криптовалютні біржі.
  • Вчасно оновлюйте програмне забезпечення та антивіруси на ваших пристроях, щоб захистити їх від зловмисників.

Пам'ятайте, що актуальні знання та обачливість є ключами до уникнення шахрайства соціальної інженерії. Дотримання правил та заходів безпеки допоможе залишатися в безпеці в онлайн-середовищі.

Рекламний матеріал


15.11.2023 842
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

484
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2962 9
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3742
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4131
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5258
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4691

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

438

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1044

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1543

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2308
02.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

129
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

38157
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

399
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

684
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

660
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5279
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20175
01.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13140
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

275
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1104
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2693