Як скласти та кластеризувати семантичне ядро

Семантичне ядро сайту — це слова та фрази, які найбільш точно описують послуги або товари, що знаходяться на конкретній вебсторінці.

Складання семантичного ядра відіграє важливу роль в просуванні сторінки та подальшій SEO-оптимізації.

Як зібрати семантичне ядро? Для початку роботи з семантичним ядром необхідно підібрати ключові слова та фрази. Ключові слова — окремі слова або навіть цілі фрази, завдяки яким користувачі знаходять необхідну інформацію. Вони бувають низькочастотні (до 100 показів), середньочастотні (до 1000 показів), високочастотні (від 1000 показів).

Але на цьому збір семантичного ядра не закінчується, адже також необхідно визначити головні ключові запити, які бувають:

  1. Інформаційні. Використовуються людьми під час пошуку інформації в мережі.
  2. Транзакційні. З'являються, коли користувач планує якусь дію.
  3. Невизначені. Коли складно встановити конкретну мету та намір автора запиту.
  4. Навігаційні. Використовується у випадку, коли людина шукає інформацію на конкретній сторінці.

Семантичне ядро

Як кластеризувати семантичне ядро

Кластеризація семантичного ядра — систематизація пов'язаних між собою ключових слів в кластери (спеціальні групи). Кластеризація буває двох видів: soft та hard.

Метод soft кластеризації передбачає групування якомога більшої кількості ключових слів в один кластер. На виході отримуємо мало груп великого розміру, що ідеально підходить для кластеризації інтернет-магазинів.

У випадку з hard кластеризацією групуються тільки запити зі 100% сумісністю. У підсумку виходить навпаки: багато груп, але меншого розміру. Такий спосіб підходить для більшості сайтів, оскільки забезпечує високу точність групування.

Щоб кластеризувати семантичне ядро, необхідно:

  • визначити вибірку об'єктів для групування;
  • сформувати критерії для оцінювання об'єктів зі списку;
  • позначити ступінь подібності між об'єктами;
  • провести кластерний аналіз для визначення груп;
  • підбити підсумки кластеризації.

У чому користь кластеризації? Завдяки цьому прийому можна уникнути помилки, що полягає в просуванні різних запитів на одній сторінці. Наприклад, ви просуваєте як комерційні, так й інформаційні запити. В результаті ви ризикуєте потрапити в ситуацію, коли частина семантичного ядра потрапила в ТОП видачі, а інша ніяк не може туди прорватися.

SEO-оптимізація

Складання семантичного ядра від Ланет CLICK

Якщо ви є власником бізнесу та хочете, щоб ваш ресурс зайняв більш високе місце в пошуковій видачі, краще звернутися до фахівців.

Digital-агентство повного циклу Ланет CLICK проведе вмілу оптимізацію, а професійні SEO-фахівці Ланет CLICK зберуть семантику та допоможуть вашому сайту піднятися в ТОП пошукової видачі.

Займаючись цим самостійно, ви ризикуєте витратити багато часу та невиправдано великі суми на метод проб і помилок або зовсім потрапити в бан пошукових систем. Краще довіртеся Ланет CLICK, і ваш бізнес стане успішним разом з нами!

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: lanetclick@lanet.ua! Ми на зв'язку!

Партнерський матеріал


28.07.2021 508
Коментарі ()

16.09.2021
Тіна Любчик

Про особливості підготовки, анонімну сторінку в Інстаграмі, що надихало та мотивувало, як вплинула "дистанційка" та чи отримала обіцяні від уряду преміальні 100 тисяч гривень Світлана Джус розповіла журналістці Фіртки. 

567
14.09.2021
Микола Юрків

Завершились XVI Літні Паралімпійські ігри у Токіо. Єдину медаль серед спортсменів, які представляли Івано-Франківщину виборола легкоатлетка Юлія Шуляр у бігу на 400 метрів. Про підготовку, враження від змагань та атмосферу, яка там панувала, журналісту Фіртки розповіли чемпіонка та її тренер.

899
12.09.2021
Тіна Любчик

Щороку, 12 вересня, вшановують День пам'яті українців – жертв примусового виселення з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини та Західної Бойківщини у 1944 – 1951 роках. Цьогоріч виповнюється 77 років від початку депортації автохтонних українців цих регіонів, повідомляє Фіртка.  

2244
11.09.2021
Олег Ущенко

Українське кіно тривалий час перебувало на узбіччі світового контексту. Воно було особливим. Наше кіно знімалося у себе вдома, у сюжетах була своя історія, знімали свої режисери. Але все це робилося під в’їдливим наглядом не завжди прихильних до України людей. Проте, серед українських стрічок досить таких, якими будуть гоноруватися ще не одне покоління українців.

1232 1
10.09.2021
Уляна Мокринчук

Вже декілька тижнів в Івано-Франківську на території храму Зіслання Святого Духу діє майданчик, на якому людина, що опинилась у скруті може отримати благодійну допомогу. Акцію організували представники спільноти «Святого Миколая» Української греко-католицької церкви,  волонтери якої безкоштовно надають гуманітарну допомогу тим, хто опинився у біді.

3191 1
09.09.2021
Іван Муканик

Впродовж чотирьох днів, з 9 по 12 вересня, в Івано-Франківську проходитиме фестиваль-воркшоп «Прописи» від Українського ПЕН-клубу. У ці дні запланована професійна програма для авторів-дебютантів, які пройшли конкурсний відбір, та публічна – для всіх, хто цікавиться літературою. Журналіст Фіртки поспілкувався з деякими авторами-дебютантами, котрі пройшли конкурсний відбір фестивалю.

1532

Як відомо, у порожні голови завжди залазять різні недобрі думки. А в дитячі голівки тим думкам ще і дуже легко пробитися. Батькам вирішувати, які саме думки мають роїтися навколо голів їх дітей – добрі чи погані?

66

Кожна людина має або принаймні пам’ятає про бодай одну знакову річ, яка символізує певний відрізок прожитих нею років. Вони є навіть у тих,  хто вважає, що все це - не варті їх часу та уваги дурниці.

615

Всесвітній день краси відзначають 9 вересня з цієї нагоди вирішила нагадати любим жінкам та їх коханим чоловікам, а якже змінювалось відношення до краси та її канони впродовж останніх ста років.

1587 1

Іноді задумуєшся, чого більше у сучасн ому гастробізнесі: смаку чи маркетингу?Спробуємо розібратися і пофілософствувати про це на прикладі м'яса.

2501
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини і ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці і коморі.  

6550
18.06.2021

В Україні, за останні 12 місяців кількість пошукових запитів українських користувачів зі словом "рецепт" зросла на 29%.

11476
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

17617 1
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

7363
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

16364
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

16787
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

16351
08.07.2021

Міністерство культури та інформаційної політики проведе конкурсний відбір патріотичних серіалів з нагоди 30-го Дня Незалежності України.

8637
25.08.2021

У столиці правоохоронці затримали чоловіка, який облив зеленкою Петра Порошенка, п’ятого Президента України.

3311 2
16.08.2021

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов на момент своєї загибелі знаходився у відпустці та перебував проживав вдома один.

4225
05.08.2021

Сьогодні, 5 серпня, пішов із життя Євген Кирилович Марчук, український державний діяч, перший Голова Служби безпеки України.

5476
04.08.2021

Кабінет Міністрів України звільнив Антона Геращенка з посади заступника Міністра внутрішніх справ України. Про це повідомляє Фіртка з посиланням на телеграм народного депутата Олексія Гончаренка. В той же час Кабмін призначив Мері Акопян та Богдана

5525