Як реагувати на колишню вашого чоловіка

Що робити, якщо чоловік продовжує спілкування з ексдівчиною.

Зустрічаючись з чоловіком, цілком природно вважати, що до вас в нього вже були стосунки з іншими жінками.

Навіть прекрасно розуміючи, що всі ці відносини вже залишилися в минулому, практично всі жінки замислюються про колишню дівчину свого коханого, починаючи порівнювати її з собою, пише Фіртка з посиланням на Телеграф.


Don't panic!

Спочатку перестаньте панікувати і постарайтеся взяти себе в руки. У цьому разі подавіть всі свої негативні емоції і змініть своє ставлення до ситуації. Не варто забувати, що і у вас є колишні молоді люди, а також просто знайомі чоловічої статі. Поміркуйте про те, що буде, якщо ваш хлопець почне думати так само, як і ви.

Спочатку, ніколи не порівнюйте себе з колишніми дівчатами вашого хлопця або чоловіка. Такі порівняння тільки говорять про вашу невпевненість в собі і у ваших стосунках, ставлячи під сумнів надійність таких відносин.

Стриманість — благо!

Утримайтеся від розпитувань вашого чоловіка про його минулі взаємини. Особливо це рекомендується тим дівчатам, які не впевнені у тому, чи зможуть вони спокійно сприйняти почуту інформацію.

Не хочу нічого знати

Бувають випадки, що молоді люди самі прагнуть згадувати про колишні стосунки. Якщо не упевнені, що хочете знати про такі подробиці його минулого, які вам явно будуть неприємні, постарайтеся м'яко дати зрозуміти, що ви не хочете нічого знати про це.

Користь

Якщо все-таки ваш чоловік розповів вам про свої минулі стосунки в найдрібніших деталях, вийміть з його розповіді корисну інформацію про те, що можна робити, а від чого варто відмовитися.

Не розповідайте

У жодному разі не розказуйте йому про свої минулі стосунки, адже навіть найспокійніші чоловіки в глибині душі є власниками. Їх дратує навіть той факт, що їх улюблена жінка могла належати комусь іншому. З цієї причини чоловік вас буде дорікати, використовуючи ту інформацію, якою ви з ним поділилися.

Не потрібно

Утримайтеся від вивчення вмісту в його мобільному телефоні, електронній пошті або записнику. Пам'ятайте, що чоловік ніколи не зможе пробачити того, що ви йому не довіряєте. Він сприйме такі ваші дії, як вторгнення в особистий простір, вважаючи себе жертвою вашої підступності. В результаті винуватою опинитеся ви.

Спокійніше

Що робити, якщо чоловік продовжує спілкування з колишніми дівчатами? Спочатку заспокойтеся і перестаньте накручувати себе. Спробуйте з'ясувати характер цього спілкування та його зміст.

Якщо його колишня підозріло часто звертається до нього за порадами або просить його про допомогу, поговоріть з ним, пояснивши, що постійна благодійність і дружба — речі абсолютно різні.

Якщо ваш чоловік не в змозі пояснити вам мету його спілкування з колишніми дівчатами, а також не бажає це спілкування припиняти, не поспішайте ставити йому ультиматум. Почніть розмову спокійно, не обсипаючи його звинуваченнями і докорами. Спокій буде говорити про вашу впевненість в собі і у ваших стосунках. Постарайтеся донести до нього, як вам неприємна ситуація. Запропонуйте йому разом розібратися з цією проблемою. Чоловік, побачивши вашу зацікавленість ситуацією, обов'язково піде вам назустріч.

Зберігайте ваші стосунки і не поспішайте їх валити з-за найменшого непорозуміння. Розібравшись з ситуацією, ви побачите, що все не так вже погано, як ви собі спочатку представляли.


18.08.2020 5939
Коментарі ()

18.01.2021
Тетяна Дармограй

Відкладання справи «на завтра» й внаслідок виконання її в останній момент – ситуація, з якою стикався кожен. Нерідко після таких випадків людину мучить відчуття провини, яке дивним чином зникає після нового поставленого завдання. Про те, як вибратись із цього зачарованого кола – читайте у матеріалі.    

547
05.01.2021
Олена Британська

У фінал потрапили 10 успішних жінок з семи областей України, серед яких й учасниця з Івано-Франківська Христина Викалюк.

2373
29.12.2020
Соломія Когут

Прихід Нового року - чудова нагода для святкування. Його радо вітають у будь-якій точці світу. Тож разом з Фірткою дізнаємося про найцікавіші новорічні традиції.

2066
23.12.2020
Роксолана Остапчук

2020 — рік, який людство на цю мить вважає найгіршим в сучасній історії. Однак, він запам’ятався не лише пандемією. Тому вже традиційно наприкінці року ми підіб’ємо підсумки, спробуємо згадати головні події, якими жило Прикарпаття цього року.

2444
23.12.2020
Остап Микитюк

Цей рік показав нам багато важливих речей з інших ракурсів — хто ми є, що ми робимо та як обираємо життєві пріоритети, чи користуємось критичним мисленням та як боремось з труднощами. В кожного це само собою ставалося по своєму.

2557
21.12.2020
Тетяна Дармограй

У Конституції України мовиться, що людина має багато прав, але право на життя – одне з головних. Й тоді виникає питання, якщо є право на життя, то чи повинне бути в людини право й на смерть?

2983 7

Якщо поліція спрацює відповідально – к°манда суттєво поповнить бюджет міста. Орієнтовно – на МІЛЬЙОН! Ще й вулиці нарешті приберуть від мерських не-кльозетів будок.

328

Олег Проців Системні мільйонні корупційні оборудки на Прикарпатті з переслідуванням викривача Україна завдяки неефективному державному управлінню, олігархату та корупції опинилась серед найбідніших та найкорумпованіших країн Європи. Результати публічн

561

Хто і для чого ринок заграбастав? Чому про це "не знає" міста ГОЛОВА? Про небезпеки, загрози, бенефіціярів і співпрацю – з прізвищами, назвами та вірогідними мотивами…

5489

Тема статті випливає з відношення президента України до розгляду моїх звернень стосовно неефективного адміністрування законодавства та корупції у галузі мисливського господарства. Я направив через електронний кабінет урядового контактного центру біля 5 зв

5309 1
13.01.2021

Старий Новий рік традиційно святкують в ніч з 13 на 14 січня.

534
12.01.2021

Харчування – один із ключових факторів попередження низки хронічних захворювань.

957
06.01.2021

Святвечір — це вечір перед Різдвом, коли українці за традицією родинами збираються на спільну вечерю. У цей день завершується сорокаденний піст, а на стіл виставляють 12 традиційних страв, кожна з яких має своє особливе значення. Суспільне зібрало

1207
18.01.2021

Традиція купання в ополонці на Водохреще не допомагає "змивати" гріхи.   

607
08.01.2021

З 8 по 10 січня в храмі Царя Христа монастиря Отців Василіян, що в Івано-Франківську по вул. Незалежності, 181, буде відбуватися традиційний XII Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”.  

1782
27.12.2020

Папа Римський Франциск у п’ятницю, 25 грудня, під час традиційного різдвяного звернення Urbi et Orbi (містові і світові) помолився за мир на сході України та в Нагірному Карабасі, а також закликав політиків до співпраці.

1677 1
20.12.2020

Папа Римський Франциск нарікає, що за підготовкою до святкування Різдва люди забувають про сенс цього величного свята, і закликав допомогти у цей період нужденним.  

2230
19.01.2021

Новий фільм Netflix вийшов одразу з українською озвучкою та субтитрами.  

741 1
20.01.2021

Чинний президент США Дональд Трамп обговорював зі своїми соратниками можливість створення нової політичної партії. Він запропонував її назвати Патріотичною партією.

156
07.01.2021

Конгрес остаточно затвердив обрання демократа Джо Байдена президентом США після підрахунку голосів Колегії виборників.

1135
02.01.2021

Про це очільниця країни заявила у відеозверненні.

1516
18.12.2020

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков під час п'ятничного засідання повідомив, що нардепи після нового року планують збільшити штрафи за неперсональне голосування.

2400