Як реагувати на колишню вашого чоловіка

Що робити, якщо чоловік продовжує спілкування з ексдівчиною.

Зустрічаючись з чоловіком, цілком природно вважати, що до вас в нього вже були стосунки з іншими жінками.

Навіть прекрасно розуміючи, що всі ці відносини вже залишилися в минулому, практично всі жінки замислюються про колишню дівчину свого коханого, починаючи порівнювати її з собою, пише Фіртка з посиланням на Телеграф.


Don't panic!

Спочатку перестаньте панікувати і постарайтеся взяти себе в руки. У цьому разі подавіть всі свої негативні емоції і змініть своє ставлення до ситуації. Не варто забувати, що і у вас є колишні молоді люди, а також просто знайомі чоловічої статі. Поміркуйте про те, що буде, якщо ваш хлопець почне думати так само, як і ви.

Спочатку, ніколи не порівнюйте себе з колишніми дівчатами вашого хлопця або чоловіка. Такі порівняння тільки говорять про вашу невпевненість в собі і у ваших стосунках, ставлячи під сумнів надійність таких відносин.

Стриманість — благо!

Утримайтеся від розпитувань вашого чоловіка про його минулі взаємини. Особливо це рекомендується тим дівчатам, які не впевнені у тому, чи зможуть вони спокійно сприйняти почуту інформацію.

Не хочу нічого знати

Бувають випадки, що молоді люди самі прагнуть згадувати про колишні стосунки. Якщо не упевнені, що хочете знати про такі подробиці його минулого, які вам явно будуть неприємні, постарайтеся м'яко дати зрозуміти, що ви не хочете нічого знати про це.

Користь

Якщо все-таки ваш чоловік розповів вам про свої минулі стосунки в найдрібніших деталях, вийміть з його розповіді корисну інформацію про те, що можна робити, а від чого варто відмовитися.

Не розповідайте

У жодному разі не розказуйте йому про свої минулі стосунки, адже навіть найспокійніші чоловіки в глибині душі є власниками. Їх дратує навіть той факт, що їх улюблена жінка могла належати комусь іншому. З цієї причини чоловік вас буде дорікати, використовуючи ту інформацію, якою ви з ним поділилися.

Не потрібно

Утримайтеся від вивчення вмісту в його мобільному телефоні, електронній пошті або записнику. Пам'ятайте, що чоловік ніколи не зможе пробачити того, що ви йому не довіряєте. Він сприйме такі ваші дії, як вторгнення в особистий простір, вважаючи себе жертвою вашої підступності. В результаті винуватою опинитеся ви.

Спокійніше

Що робити, якщо чоловік продовжує спілкування з колишніми дівчатами? Спочатку заспокойтеся і перестаньте накручувати себе. Спробуйте з'ясувати характер цього спілкування та його зміст.

Якщо його колишня підозріло часто звертається до нього за порадами або просить його про допомогу, поговоріть з ним, пояснивши, що постійна благодійність і дружба — речі абсолютно різні.

Якщо ваш чоловік не в змозі пояснити вам мету його спілкування з колишніми дівчатами, а також не бажає це спілкування припиняти, не поспішайте ставити йому ультиматум. Почніть розмову спокійно, не обсипаючи його звинуваченнями і докорами. Спокій буде говорити про вашу впевненість в собі і у ваших стосунках. Постарайтеся донести до нього, як вам неприємна ситуація. Запропонуйте йому разом розібратися з цією проблемою. Чоловік, побачивши вашу зацікавленість ситуацією, обов'язково піде вам назустріч.

Зберігайте ваші стосунки і не поспішайте їх валити з-за найменшого непорозуміння. Розібравшись з ситуацією, ви побачите, що все не так вже погано, як ви собі спочатку представляли.


18.08.2020 9914
Коментарі ()

24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

1475 11
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9813 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10827 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4909
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2678
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2179

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

62

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

125

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

249

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

587
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

193
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1190
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

677
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2858
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1666
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

635
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1059
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

300
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

302
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

744 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1378 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

958 1