Як підготувати організм до осені: поради для прикарпатців

Восени необхідно з особливою увагою ставитися до свого здоров’я. Адже бути здоровим значно краще, ніж захворіти, а потім лікуватися. 

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Spadok.org.ua.

Як зміцнити організм

  1. Прокидаємося. Встаньте на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Цей час можна витратити на те, щоб трохи повалятися в теплому ліжечку. Не варто різко схоплюватися з ліжка. Спочатку сядьте і потягніть руки вгору. Коли встаньте, спробуйте нахилитися, злегка, щоб не було ніяких неприємних відчуттів, і випрямитеся.

  2. Вмиваємося. Після того, як ви остаточно прокинулися, йдемо в душ. Перед тим, як стати в душі під теплу воду, необхідно набрати в тазик холодної води. Коли постоїте під теплим душем і закінчите всі свої процедури, вилийте на себе тазик холодної води. Лити холодну воду необхідно прямо на голову. Після такої процедури ви відчуєте прилив сил і бадьорості. А крім цього підніметься настрій і зміцніє імунітет. Обливання холодною водою необхідно здійснювати, починаючи з комфортних температур, поступово знижуючи температуру води на 1 градус.

  3. П’ємо і їмо. Після прийняття душу потрібно поїсти. Їжте все, що хочете, але хоч іноді замість бутербродів з’їдайте свіжу вівсяну кашу. Але не варто забувати, що натщесерце ви повинні випити пів склянки води з розчиненою у ній чайною ложкою меду. Мед сміливо можна вживати замість полівітамінів, які продаються в аптеці. Ця процедура повинна стати звичкою.

Що робити, якщо ви захворіли

Для початку потрібно лягти в ліжко. Не варто ходити на роботу в такому стані. Купуючи лікарські препарати в аптеці, потрібно зауважити, що вони не лікують, а лише знімають симптоми захворювання. При цьому хвороба залишається глибоко всередині організму. Через це можуть виникнути серйозні ускладнення.

Випиваючи кухоль порошку зі смаком чорної смородини або лимона, через деякий час ви відчуваєте себе здоровим. Але це далеко не так. Вас просто не турбує температура. Варто також знати, що температуру до 38 градусів збивати не можна. Таким чином, ваш організм бореться з інфекцією, а заважати йому не рекомендується.

Організм під час хвороби потрібно підтримувати. Необхідно багато пити. Особливо корисні чай з медом і малиною, їжте цибулю і часник. Цибуля і часник — найпотужніші природні противірусні засоби. У кімнаті, де знаходиться хворий, можна покласти розрізану на чотири частини свіжу цибулину і кілька зубчиків часнику.

В аптеці можете придбати засоби для підвищення імунітету. Але крім них можна користуватися народними смачними рецептами для зміцнення імунітету.

Як зміцнити імунітет

  1. Для приготування вам знадобиться склянка кураги, волоських горіхів, чорносливу, родзинок, два лимони, а також склянка меду. Усі інгредієнти пропускаються через м’ясорубку. Після цього все ретельно перемішати і додати мед. Приймати отриману суміш потрібно по одній столовій ложці вранці і ввечері перед їжею.

  2. Апельсиновий чай готується наступним чином: чорний чай змішати з апельсиновими кірками. На 60 грамів суміші необхідно 1 літр окропу. Настоювати чай необхідно протягом 5 хвилин.

  3. 2 штуки ківі, 1 яблуко, 1 банан, 1 апельсин, 2 столові ложки волоських горіхів і 2 мандарини. Усе це необхідно подрібнити, полити сметаною і їсти.

  4. 3 яблука ріжуться частинками, заливаються літром окропу і варяться протягом 10 хвилин на слабкому вогні. Після цього відвар настоюють протягом 30 хвилин. Мед додається на смак. Пити необхідно замість чаю.

  5. 1 столова ложка меду, 200 грамів води, 1 столова ложка лимонного соку, 0,5 чайної ложки імбиру, натертого на тертці, невелика кількість кориці (на кінчику ножа). Усе необхідно змішати і можна пити. Такий напій корисний не тільки як засіб, що підвищує імунітет. Напій корисний для поліпшення пам’яті і для людей, які багато часу проводять за комп’ютером.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:


31.08.2023 6510
Коментарі ()

09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

6911
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1092
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

611
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5624
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1516
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1379

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

455

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1274

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1098

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1004
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

340
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

390
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1335
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

417
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

686
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5724
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

432
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

298
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

639 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1083
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

940