Як обрати корм для собак?

Збалансований раціон – запорука здоров'я та активного життя домашніх вихованців. Тому корм для собак потрібно обирати зі знанням справи та з врахуванням основних критеріїв. Як це зробити, розкажемо у статті.

Види кормів для собак

У продажу представлена ​​продукція у широкому асортименті, тому у покупців розбігаються очі від величезної кількості пропозицій. Першим критерієм вибору є консистенція. За таким параметром корм ділиться на два види: сухий та вологий. Кожен варіант має свої особливості.

Сухий корм для собак – джерело енергії та здоров'я. У ньому містяться поживні речовини у необхідній кількості. Такий корм для собак розробляється з урахуванням потреб тварин. До переваг продукції відноситься збалансований склад, тривалий термін зберігання, зручність використання. Не менш важлива особливість - доступна ціна. Сухий корм середньої категорії коштує дешевше, ніж свіже м'ясо.

Хочемо звернути увагу, що гранулами можна перегодувати собаку. Тому обов'язково слід правильно розраховувати розмір порцій і не перевищувати їх. Тоді все буде гаразд.

Вологий корм для собак – продукти, які містять багато жирів. Консерви мають високу калорійність і прекрасні смакові властивості. Вологий корм у вигляді кубиків виготовляється з якісних інгредієнтів та за ретельно продуманими рецептами. У ньому містяться білки, жири, вуглеводи. Також використовуються додаткові компоненти, які насичують собаку та дають енергію. Головні переваги консервів від відомих брендів полягають у виняткових смакових характеристиках, оптимальному співвідношенні ціни та якості, в натуральному складі.

Якщо виникають складнощі, можна скористатися допомогою кваліфікованих спеціалістів https://paws.ua/ua/podbor-korma/. Фахівці надають безкоштовні консультації та підбирають найкращий варіант, виходячи з віку пса, його активності та інших параметрів. Така послуга підходить для власників вихованців, які не мають часу або бажання вивчати та аналізувати інформацію. Набагато простіше звернутися до фахівця та отримати відповідь на своє запитання.

Класи кормів для собак

Одним із ключових критеріїв є класифікація продукції по якості та по ціні. Розглянемо різні класи:

  • Economy – корм для собак, який виготовляється з дешевих інгредієнтів. В ньому містяться субпродукти, злакові культури, соя. Поживність таких продуктів дуже низька, тому ними постійно годувати собаку не можна. У них міститься багато небажаних добавок та мало вітамінів. Це негативно позначається на здоров'ї домашніх тварин;

  • Regular – сухий корм, який відрізняється збалансованим складом. Це гарне рішення для постійної годівлі тварин. Основним джерелом білка у такій продукції є м'ясо. Також додаються підсолоджувачі та підсилювачі смаку. Їжа добре засвоюється та дарує почуття насичення;

  • Premium – головним інгредієнтом продуктів є яловичина та м'ясо птиці. В якості додаткових елементів використовуються злакові. При розробці продукції виробники беруть до уваги вік тварин та рівень фізичної активності.

Окремим різновидом є холістик корм для собак. Це продукція преміум-класу, виготовлена ​​із першосортних інгредієнтів. Її розробляють для задоволення енергетичних потреб тварин та забезпечення повноцінного харчування. До складу входять не лише м'ясні інгредієнти. Виробники додають фрукти, трави, морські водорості, овочі. Продукція виготовляється за сучасною технологією та таким чином, щоб корисні речовини були збережені у максимальній кількості.

Якщо у вихованця алергія на якісь інгредієнти, це слід брати до уваги. Причиною алергії можуть бути барвники та інші штучні добавки. Для вирішення такої проблеми розробляється гіпоалергенний корм для собак. У ньому не містяться небажані інгредієнти.

Корм для собак: рейтинг найкращих варіантів

Щоб Ви швидше у всьому розібралися, пропонуємо перелік затребуваних товарів. Рейтинг сформований на підставі таких показників, як якість та збалансованість:

  1. Корм ​​для собак Royal Canin – продукція, що виготовляється з урахуванням харчових потреб домашніх вихованців та особливостей життя. В асортименті представлена ​​широка лінійка: для цуценят, дорослих та особин похилого віку. Також можна знайти їжу для тварин, яким потрібно дотримуватись ветеринарної дієти.

  2. Brit корм для собак – продукція відомої компанії. До переваг такого варіанта відноситься порівняно низька ціна, великий асортимент, гарна якість. В гранулах містяться інгредієнти для здоров'я суглобів, для міцного імунітету, для покращення травлення, для гармонійного розвитку.

  3. Hills корм для собак – чудовий вибір для власників, які дбають про здоров'я своїх вихованців. Розетка корм для собак, як і інші магазини, пропонує в широкому асортименті. В продуктах містяться корисні інгредієнти, підібрані з урахуванням потреб тварин.

  4. Acana корм для собак – провідний виробник пропонує чотири лінійки, серед яких знайдеться варіант для тварини будь-якого віку та породи. Продукція виготовляється із якісних компонентів. У продажу є корм з рибою, з куркою, з індичкою.

  5. Корм ​​Йозера для собак – чудове рішення, під яким мається на увазі бездоганна якість та високий вміст поживних речовин. У колекції є корми тваринного та рослинного походження.

Декілька корисних порад 

Підбираючи корм, купуйте все у перевіреному зоомагазині https://paws.ua/. Це гарантія того, що у продажу є якісна продукція та створюються гарні умови для покупців.

Не забувайте про те, що корм для собак продається у різному обсязі. Обирайте, що більше підходить з огляду на те, скільки щодня вживає домашній вихованець. Вигідне рішення – корм для собак 20 кг. Його вистачає надовго, і ціна цілком доступна.

Насамкінець скажемо про те, що корм для собак потрібно підбирати за віком. Виробники виготовляють різну продукцію, враховуючи потреби тварин, рівень активності та стан їхнього здоров'я. Для цуценят ідеально підходить Starter, для дорослих особин – Adult, а для літніх собак – Senior.

Партнерський матеріал


21.11.2022 6524
Коментарі ()

21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

730
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2731
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1708 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3837
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5603
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1788

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

309

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

293

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

457

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

990
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

587
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

585
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

863
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2104
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

631
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

956
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

5019
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

1179
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

502 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

704
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

483
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

807