Як обрати корм для собак?

Збалансований раціон – запорука здоров'я та активного життя домашніх вихованців. Тому корм для собак потрібно обирати зі знанням справи та з врахуванням основних критеріїв. Як це зробити, розкажемо у статті.

Види кормів для собак

У продажу представлена ​​продукція у широкому асортименті, тому у покупців розбігаються очі від величезної кількості пропозицій. Першим критерієм вибору є консистенція. За таким параметром корм ділиться на два види: сухий та вологий. Кожен варіант має свої особливості.

Сухий корм для собак – джерело енергії та здоров'я. У ньому містяться поживні речовини у необхідній кількості. Такий корм для собак розробляється з урахуванням потреб тварин. До переваг продукції відноситься збалансований склад, тривалий термін зберігання, зручність використання. Не менш важлива особливість - доступна ціна. Сухий корм середньої категорії коштує дешевше, ніж свіже м'ясо.

Хочемо звернути увагу, що гранулами можна перегодувати собаку. Тому обов'язково слід правильно розраховувати розмір порцій і не перевищувати їх. Тоді все буде гаразд.

Вологий корм для собак – продукти, які містять багато жирів. Консерви мають високу калорійність і прекрасні смакові властивості. Вологий корм у вигляді кубиків виготовляється з якісних інгредієнтів та за ретельно продуманими рецептами. У ньому містяться білки, жири, вуглеводи. Також використовуються додаткові компоненти, які насичують собаку та дають енергію. Головні переваги консервів від відомих брендів полягають у виняткових смакових характеристиках, оптимальному співвідношенні ціни та якості, в натуральному складі.

Якщо виникають складнощі, можна скористатися допомогою кваліфікованих спеціалістів https://paws.ua/ua/podbor-korma/. Фахівці надають безкоштовні консультації та підбирають найкращий варіант, виходячи з віку пса, його активності та інших параметрів. Така послуга підходить для власників вихованців, які не мають часу або бажання вивчати та аналізувати інформацію. Набагато простіше звернутися до фахівця та отримати відповідь на своє запитання.

Класи кормів для собак

Одним із ключових критеріїв є класифікація продукції по якості та по ціні. Розглянемо різні класи:

  • Economy – корм для собак, який виготовляється з дешевих інгредієнтів. В ньому містяться субпродукти, злакові культури, соя. Поживність таких продуктів дуже низька, тому ними постійно годувати собаку не можна. У них міститься багато небажаних добавок та мало вітамінів. Це негативно позначається на здоров'ї домашніх тварин;

  • Regular – сухий корм, який відрізняється збалансованим складом. Це гарне рішення для постійної годівлі тварин. Основним джерелом білка у такій продукції є м'ясо. Також додаються підсолоджувачі та підсилювачі смаку. Їжа добре засвоюється та дарує почуття насичення;

  • Premium – головним інгредієнтом продуктів є яловичина та м'ясо птиці. В якості додаткових елементів використовуються злакові. При розробці продукції виробники беруть до уваги вік тварин та рівень фізичної активності.

Окремим різновидом є холістик корм для собак. Це продукція преміум-класу, виготовлена ​​із першосортних інгредієнтів. Її розробляють для задоволення енергетичних потреб тварин та забезпечення повноцінного харчування. До складу входять не лише м'ясні інгредієнти. Виробники додають фрукти, трави, морські водорості, овочі. Продукція виготовляється за сучасною технологією та таким чином, щоб корисні речовини були збережені у максимальній кількості.

Якщо у вихованця алергія на якісь інгредієнти, це слід брати до уваги. Причиною алергії можуть бути барвники та інші штучні добавки. Для вирішення такої проблеми розробляється гіпоалергенний корм для собак. У ньому не містяться небажані інгредієнти.

Корм для собак: рейтинг найкращих варіантів

Щоб Ви швидше у всьому розібралися, пропонуємо перелік затребуваних товарів. Рейтинг сформований на підставі таких показників, як якість та збалансованість:

  1. Корм ​​для собак Royal Canin – продукція, що виготовляється з урахуванням харчових потреб домашніх вихованців та особливостей життя. В асортименті представлена ​​широка лінійка: для цуценят, дорослих та особин похилого віку. Також можна знайти їжу для тварин, яким потрібно дотримуватись ветеринарної дієти.

  2. Brit корм для собак – продукція відомої компанії. До переваг такого варіанта відноситься порівняно низька ціна, великий асортимент, гарна якість. В гранулах містяться інгредієнти для здоров'я суглобів, для міцного імунітету, для покращення травлення, для гармонійного розвитку.

  3. Hills корм для собак – чудовий вибір для власників, які дбають про здоров'я своїх вихованців. Розетка корм для собак, як і інші магазини, пропонує в широкому асортименті. В продуктах містяться корисні інгредієнти, підібрані з урахуванням потреб тварин.

  4. Acana корм для собак – провідний виробник пропонує чотири лінійки, серед яких знайдеться варіант для тварини будь-якого віку та породи. Продукція виготовляється із якісних компонентів. У продажу є корм з рибою, з куркою, з індичкою.

  5. Корм ​​Йозера для собак – чудове рішення, під яким мається на увазі бездоганна якість та високий вміст поживних речовин. У колекції є корми тваринного та рослинного походження.

Декілька корисних порад 

Підбираючи корм, купуйте все у перевіреному зоомагазині https://paws.ua/. Це гарантія того, що у продажу є якісна продукція та створюються гарні умови для покупців.

Не забувайте про те, що корм для собак продається у різному обсязі. Обирайте, що більше підходить з огляду на те, скільки щодня вживає домашній вихованець. Вигідне рішення – корм для собак 20 кг. Його вистачає надовго, і ціна цілком доступна.

Насамкінець скажемо про те, що корм для собак потрібно підбирати за віком. Виробники виготовляють різну продукцію, враховуючи потреби тварин, рівень активності та стан їхнього здоров'я. Для цуценят ідеально підходить Starter, для дорослих особин – Adult, а для літніх собак – Senior.

Партнерський матеріал


21.11.2022 6192
Коментарі ()

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

562
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1747 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1088 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

523
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6870 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11323 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

300

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1031

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1085

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1076
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

238
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1046
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

811
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

678
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

645
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2907
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4408
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18403
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

258
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

324
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

633
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

735