Як LiqPay допомагає малому бізнесу в Україні?

У сучасному світі цифрових технологій, де кожна діяльність прагне оптимізації та автоматизації, важко переоцінити роль ефективних платіжних систем для підтримки бізнесу. Малий бізнес в Україні, зі своєю потребою у простих, зручних та безпечних платіжних рішеннях, знаходить надійного партнера в LiqPay - системі, що вже довела свою ефективність та надійність. Ця стаття забезпечує огляд LiqPay, а також розглядає, як ця платформа допомагає малим підприємствам не тільки виживати, а й процвітати у швидкоплинному цифровому ландшафті. Ми досліджуємо ключові переваги, які LiqPay пропонує малому бізнесу, та як саме вони сприяють зростанню та розвитку підприємств в Україні.

Малий бізнес в Україні: яка ситуація наразі?

Статистика підкреслює важливість малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні, особливо у контексті триваючого конфлікту. Згідно з дослідженням від Advanter Group і Центру розвитку інновацій в листопаді 2023 року, більше половини українських підприємців адаптуються до умов довготривалого конфлікту, при цьому понад 75% активно підтримують ЗСУ фінансово та забезпечують робочі місця для мобілізованих. Проте, основним викликом для бізнесу залишається непередбачуваність внутрішнього ринку, що ускладнює планування та розвиток.

Зіткнувшись з втратою клієнтів та зміною їхніх уподобань через економічні умови, МСБ шукають нові шляхи збуту, зокрема через міжнародні e-commerce платформи та розширення логістичних можливостей. Кібербезпека також стає все більш актуальною темою, з огляду на зростання кількості атак. Водночас, конкуренція зі світовими e-commerce гігантами та логістичні труднощі вимагають від українського МСБ гнучкості та інноваційних підходів до ведення бізнесу.

Незважаючи на виклики, є чіткі перспективи для зростання, особливо через використання глобальних e-commerce трендів та виходу на міжнародні ринки. Підтримка з боку держави та приватного сектора через грантові програми та навчальні проекти відкриває нові можливості для МСБ, дозволяючи підприємцям не лише пристосовуватись до поточних умов, але й активно розвиватись.

LiqPay та малий бізнес в Україні

Українці активно використовують смартфони для безготівкових платежів, а LiqPay відіграє ключову роль у цьому процесі, спрощуючи оплати в інтернеті та через мобільні додатки з 2008 року. У партнерстві з "ПриватБанком", ми ділимося оглядом новацій LiqPay, які можуть зацікавити бізнес у пошуку лояльних клієнтів.

Згідно з даними НБУ за перше півріччя, близько 90% усіх транзакцій з платіжними картками були безготівковими, де частка таких операцій склала 60,6%. Це вказує на зростання в порівнянні з минулим роком. Кількість платіжних карток в Україні досягла 76 млн, з яких понад 15 млн — безконтактні, зокрема 4,8 млн токенізованих карток.

Майже дві третини угод у торгових точках виконуються безконтактно, що відображає перевагу споживачів до швидкості та безпеки цього способу оплати. За дослідженням MasterIndex від Mastercard, майже половина українців готова повністю відмовитися від готівки на користь карткових оплат у майбутньому.

LiqPay розвивається разом з потребами ринку, запроваджуючи передові методи оплати, такі як Apple Pay, Google Pay, та інші, а також покращуючи свої послуги інтернет-еквайрингу для рітейлерів. Особливу увагу сервіс приділяє інтеграції оплат частинами та зручності використання для малого бізнесу, пропонуючи широкий спектр інструментів для прийому платежів.

В умовах, коли з 2021 року в Україні посилились вимоги до фіксації розрахунків, LiqPay пропонує рішення, що відповідають новим нормам і забезпечують зручність як для підприємців, так і для їхніх клієнтів, відкриваючи доступ до міжнародного ринку з понад 132 млн активних користувачів.

Реклама


19.04.2024 932
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5062 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1765 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3957 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3110 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7869 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20165 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

198

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

742

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1828

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2316
24.07.2024

Гречаний чай - це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини

76
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

619
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

401
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

906
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1149 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6037 2
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4712 1
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23317 1
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

904 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

982 2
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

419
14.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

890 1