Як безкоштовно та швидко знайти репетитора у своєму місті?

Сучасні батьки вкрай занепокоєні ситуацією з навчальним процесом. Наразі, особливо під час дистанційного навчання, стурбовані мами і тата намагаються контролювати успішність дитини. Тож регулярно виконують домашні завдання разом з дітьми, а частіше замість них. Математика та українська мова забирають у батьків увесь вечірній час. Англійська мова подеколи стає причиною справжнього стресу для дітей і дорослих.

Коли дитина в черговий раз приносить додому трійку за твір з української мови, мама чи тато пробує виправити ситуацію. Батьки пишуть твори, розв’язують задачі, вчать правила, а дитина в цей час відпочиває. Домашня робота над шкільними предметами насправді потребує батьківської уваги, проте вона повинна мати допустимі межі. Адже це не вихід, коли батьки навчаються за дітей.

Якщо дорослі піклуються про якісні знання своєї дитини, найкраще рішення – знайти репетитора. Приватний вчитель значно полегшить труднощі з навчанням, звільнить батьків від зайвих турбот та допоможе дитині стати самостійною та організованою.

У чому полягають переваги навчання з репетитором?

Батькам варто скористатися послугами репетитора хоча б тому, що їхня дитина перебуватиме під надійним педагогічним контролем. На відміну від шкільного вчителя, приватний викладач може концентрувати усю свою увагу на потребах конкретної дитини. В арсеналі послуг хорошого педагога – підготовка до ЗНО та екзаменів, олімпіад та творчих конкурсів, вступу до університету, поглиблене вивчення предмета, підтягування певних тем, матеріалу за певний клас. Репетитор орієнтується на мету навчання, побажання батьків та самого учня.

Після визначення базового рівня знань вчитель розробляє для дитини персональну навчальну програму. При цьому враховуються здібності, тип мислення та навчальна перспектива. Уроки приватного вчителя інформаційно насичені, методично структуровані та цікаві. Підготовка до того чи іншого екзамену повністю відповідає офіційним освітнім стандартам та вимогам. Учень працює в парі з викладачем, виконує завдання самостійно або за допомогою спеціальних комп’ютерних програм, дається домашня робота.

Математика викладається шляхом багаторазового виконання задач, рівнянь та розвитку аналітичних здібностей. Українська чи англійська мова не обмежуються сухим вивченням правил. Значна увага приділяється шліфуванню усного ситуативного мовлення, збагаченню словникового запасу.

Дітям будь-якого віку потрібен репетитор, позаяк це:

  • індивідуальний підхід;
  • можливість швидко та ефективно здобувати знання;
  • розвиток життєво необхідних вмінь і навичок;
  • доступне пояснення складних тем;
  • інноваційна методика викладання

Скільки коштують послуги репетитора залежно від досвіду?

Які гарантії надійності педагога?

Професіонали, що надають платні освітні послуги, поділяються на декілька категорій: репетитори-початківці (переважно студенти), досвідчені репетитори (досвід від 5 років), шкільні вчителі різних категорій, викладачі вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти. Заняття переважно включають 5-8 видів діяльності та можуть проводитися: вдома у викладача, вдома в учня, онлайн (через скайп та інші платформи).

Вартість уроку залежить від тривалості практичного досвіду, педагогічного стажу та категорії, складності навчальної програми. Формат занять онлайн може бути дещо дешевший, однак ціна майже не відрізняється від очних уроків. Розглянемо середні ціни по Україні.

Гарантувати професіоналізм педагога має диплом про повну вищу освіту, сертифікати та інші документальні свідчення підвищення кваліфікації. На сайтах пошуку репетиторів містяться відгуки про того чи іншого фахівця, які також варто брати до уваги.

Навички володіння основами педагогіки та психології можна перевірити під час пробного заняття. Важливо, аби вашій дитині було комфортно спілкуватися з учителем.

Додатковий бонус для викладача – практичне застосування умінь з дисципліни. Зокрема, для репетитора англійської – робота перекладачем, для репетитора інформатики – програмістом тощо.

Вашій дитині потрібен якісний результат?

Знайти хорошого вчителя нескладно, знаючи надійні сервіси. Зазвичай батьки розміщують у пошуковій системі оголошення на зразок «шукаю репетитора з англійської мови», «шукаю репетитора з математики». Репетиторських платформ багато, тож радимо скористатися перевіреним роками та досвідом сотень учнів та вчителів сайтом «Букі».

Зайшовши на сайт, у поля по центру можна відразу вписати назву предмета і свого міста та натиснути «Знайти репетитора». Перед вами з’явиться набір анкет репетиторів, структурований за рейтингом. Однак для пошуку є можливість вписувати детальні критерії.

Зліва на сайті у розділі «Фільтри» батьки можуть обрати рівень викладання, шукати вчителя лише в межах свого району, а також вибрати місце для проведення занять – у репетитора, в учня чи онлайн. Можна встановлювати параметри бажаних цін, сортувати анкети у межах визначених критеріїв за рейтингом, кількістю відгуків або ціною.

Не гайте часу дарма! Поспішіть знайти для своєї дитини хорошого професіонала, а себе позбавити від зайвих клопотів з домашніми завданнями.

Репетитори з усіх предметів та міст України: https://buki.com.ua/

Автор: Наталія К. Репетитор та учитель англійської мови


07.07.2020 2259 1
Коментарі (1)

Igni 2020.08.14, 17:55

Будемо раді бачити Вас на нашому сервісі пошуку репетиторів - igni.com.ua

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2764
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20929
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1824
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1304 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2320
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3974

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

613

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2074

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

769

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1370
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

431
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

956
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24460
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

691
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

703
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

652
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

793
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8141
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

683 1
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

832
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2124 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

788