Хто буде секретарем міськради: Онуфріїв, Савчук, Борзов? (версія "Галицького кореспондента")

 

 

Завтра, 29 листопада, Івано-Франківська міська рада планує достроково припинити повноваження секретаря міської ради Руслана Марцінківа, який згідно з результатами виборів до парламенту став народним депутатом та обрати йому заміну.

 

Кандидатуру на голову міськради має запропонувати міський голова Віктор Анушкевичус. Очевидно, на цю посаду свого кандидата мала б просувати найбільша в міськраді фракція - «Свободи». Депутати з інших фракцій визнають, що найбільше на посаду секретаря міськради пасує голова бюджетної комісії Роман Онуфріїв. Адже саме він фактично очолює найбільшу фракцію у раді. Втім, Онуфріїв звик керувати містом в якості «сірого кардинала». І чи потрібно йому виходити на світло? Особливо після так званого «корупційного скандалу»?

 

Більшість депутатів вважають, що «Свобода» вже визначилася із секретарем. Та на разі з іншими фракціями «Свобода» перемовин не веде. Про це «ГК» повідомили представники фракцій «За зміни Івано-Франківська», «Батьківщина», «УДАР» та Партії регіонів.

 

То чи знайдуться гідні кандидатури у фракції «Свобода» на заміну новобраного нардепа Руслана Марцінківа? Найбільш реальними претендентами на секретарське крісло Марцінківа називають «свободівців» Михайла Сеньківа та Оксану Савчук.

 

На думку голови фракції «Батьківщина» в Івано-Франківській міськраді Ярослава Бачкура, секретар міськради має не тільки чесно, добросовісно і ефективно виконувати свою роботу, а влаштовувати всі політичні сили та добросовісно служити громаді. «Повинна бути узгоджена кандидатура, тому що йому працювати з усіма депутатами», - каже Бачкур.

 

На переконання «ударівця» Ігоря Росипайла у «Свободі» є лише один кандидат, гідний зайняти посаду секретаря міськради. «Це Роман Онуфріїв, але, думаю, нелогічно буде віддавати комусь бюджетну комісію. А якщо розібратися, то є люди в інших фракціях, які з найбільшою фракцією сьогодні в Об'єднаній Опозиції», - говорить Росипайло. Серед гідних кандидатів на посаду секретаря міськради він називає Василя Бойчука з фракції «Батьківщина» та представників фракції «За зміни Івано-Франківська» Сергія Борзова і Ростислава Кукурудза.

 

Представник фракції Партії регіонів Богдан Федьків каже, що у «Свободі» є  гідні кандидатури на посаду секретаря міськради. Втім, прізвища не називає. «Той секретар, що був, він хороший хлопець, але йому з мегафоном бігати на вулиці, нам таких не треба, - аналізує регіонал. - Якщо оберуть такого секретаря, як голову облради, то можна тільки поспівчувати».

 

А от депутат від фракції «За зміни Івано-Франківська» Сергій Борзов переконаний, що кандидатуру має запропонувати саме міський голова. «Пропонувати кандидатуру секретаря міськради - виключно компетенція міського голови, тому обговорювати кандидатуру, яка ще не запропонована, негарно. Некоректно обговорювати те чого нема, а може, він мене запропонує, і як це буде виглядати?», - каже Борзов. За його словами, у міській раді є 58 гідних людей, які готові посісти це місце.

 

 

Галицький кореспондент28.11.2012 1770 7
Коментарі (7)

Кохана 2012.11.28, 22:03
Вже Роман грався в сірого кардинала. Догрався до того, що Марцінків став депутатом, а цього кардинала ще посадять за хабарі.
Реаліст 2012.11.28, 22:16
Головне аби не Вітенко! Якщо Пришелепкуватий Вітенко стане секретарем ради, це вже буде зухвала насмішка над всіма франківцями! Вистачить з цього хамла і нинішньої хлібної посади!
тролям ХВР 2012.11.28, 23:18
кохана - реаліст, покури в тамбурі, тебе все рівно не запитають, що робити. твоя справа - бички на вулицях підбирати, а не гавкати на розумних людей, котрим ти не вартий мештів принести.
чуваку троликуХВР 2012.11.28, 23:37
ти хруню з під отинії,коли пізнав як мешти носити треба,наскільки знаю,шо ти своїх мештів взагалі не чистиш.І саме голвне,Свободівці дограються,що їх будуть гнати,як бродячих собак.Люди вже впізнали,хто і що вартий,шкода тільки,шо ті бички не розуміють-довірою треба дорожити.
тролям ХВР 2012.11.29, 00:59
не знаю, як у твоєму аулі, а в моєму Івано-Франківську Свободу підтримали на виборах близько 40% мешканців. тож, давай, дасвіданья, убогий ригівський тролю в обісцяних мештах!
До попередника 2012.11.29, 01:05
Вітенко, вгамуйся вже і лягай спати, завтра на сесії поцвірінькаєш!
юзьо 2012.11.29, 08:28
На секретаря міської ради Бойчука Василя Євгеновича. Він був секретарем, Роботу знає. А то ті неуки із Свободи нічого не вміють робити тільки хабарі брати, але справи не вирішувати.
11.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

1378
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

1075
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

655
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

4523
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1376
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2449 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

263

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

3181

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3852

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

7030
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2982
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

1118
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4338
12.08.2020

У понеділок, 10 серпня, відбулася чергова зустріч членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору спільно зі синодальною робочою групою з опрацювання душпастирського плану УГКЦ. Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасн

141
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

522 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

1061
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1800
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

443
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

284
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1545 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

742
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2887